Προς το περιεχόμενο

Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα?


Rose_mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Mαρία μήπως δεν έχετε αρκετό πρωκτικό σεξ ???
MILF RULESSSSSSSSSSS

Εντάξει. Πιστεύω εσείς οι δυό το έχετε το θέμα...

 

 

...που το μαστιγώνει το δελφίνι... (μην ξεχνιόμαστε) :-P

Είπαμε, την κουνάει τη σκαλωσιά :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια νομιζω οτι το γυρισατε στην πλακα και εχω θιχτει. Χαπι είπαμε δεν ειμαι και Πρητανης μην τρελενεσαι. Μαλλον πρεπει να αποχωρησω απο την συζητηση αυτη, δεν με βοηθατε με το να με κοροιδευετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o antreas και ο SGP με έβαλαν σε σκέψεις.

Μαρία μήπως τελικά να μου στείλεις φωτογραφία της μαμάς;

νομίζω ότι τώρα βαδίζεις στο σωστό δρόμο!!!! Αυτό , αυτό, αυτό είναι το σωστό, μαρία-μαμά και νώντας, το τρίο το προστυχό!!!!

 

Παιδια νομιζω οτι το γυρισατε στην πλακα και εχω θιχτει. Χαπι είπαμε δεν ειμαι και Πρητανης μην τρελενεσαι. Μαλλον πρεπει να αποχωρησω απο την συζητηση αυτη, δεν με βοηθατε με το να με κοροιδευετε.

 

γεγονός,πρύτανης δεν είσαι σίγουρα (θα έγραφες σωστά τουλάχιστον τον τίτλο σου)!

Απορώ που ο διάολος ή ο σκύλος του φόρουμ, δεν το έχουν κλειδώσει ακόμα...Να δεις που θα περιμένουν φωτό της μαμάς και αυτοί!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή μου Μαίρη ! Εγώ επανέλαβα την άποψή μου με διάφορους τρόπους (μέχρι και τραγουδιστά δηλαδή...) ! Όσο για τα σχόλια περί γραμματικών κι ορθογραφικών λαθών, μέχρι και την τυφλή (φτου φτου και μακριά από μας) έκανα για να μη σε κομπλάρω και σεβόμενη αφενός ότι είσαι N00bie, αφετέρου το πρόβλημά σου... Μετά από όλα αυτά "τη λες" σ'εμένα ? ΑΙΣΧΟΣ ! Με πληγώνεις βαθύτατα !

 

BTW ... ΠΡΥΤΑΝΗΣ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...