Προς το περιεχόμενο

VIVODI CABLETV,ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ,VoIP


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως βλεπετε το νεο προγραμμα της Vivodi cabletv ηδη ειναι σε λειτουργια εδω και αρκετο καιρο,γραψτε την αποδοση του προγραμματος σε ολες τις λειτουργιες του,ανοιξα αυτο το θεμα για να πουμε ο καθενας μας την γνωμη του εδω μεσα,ειναι αποκλειστικα για οσους εχουν αυτο το προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
mallon oxi :P

 

ta topics/posts atomwn tou adslgr panw sto 8ema ths anamonhs gia energopoihsh einai apogohteutika... :(

 

Δεν καταλαβα σε αλλο φορουμ ειμαι?Ποιο ειναι το αλλο φορουμ?Eσυ εχεις cabletv διοτι διευκρινησα που απευθυνομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apla dieukrinhsa enan apo tous logous gia ton opoio den apantaei/den exei cabletv kapoios...

 

Δεν εχω καταλαβει το σκοπο που μπηκες και απαντησες, ενω γραφω πιους καλω να γραψουν.Αναφερεσε δε σε καποιο αλλο φορουμ,καποτε ειχα ανοιξε ενα θεμα εδω για τα αγαπημενα φορουμ και δεν το ειδα να το ανεφερε κανεις το adslgr, μαλλον πρεπει να εχει πολυ λιγους επισκεπτες.Κατι εχω ακουσει απο το chat chalel που εχω, καποιον να λεει οτι κουμανταρετε και στηριζετε απο ατομα που εχουν ιδιο ωφελος.Δεν ξερω αν αληθευει επειδη εσυ καταλαβα πρεπει να εισαι απο τους ολιγους που το επισκεπτεσε τι γνωμη εχεις για αυτο που μου ειχαν πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

phgaine des kai monos sou an einai mikro kai an exei ligous episkeptes...diavase kai tis entypwseis twn xrhstwn pou exoun vivodi cabletv h ekanan aithsh kai perimenan mhnes kai meta pes mou an eixa adiko pou postara edw ton sygkekrimeno logo...

 

twra gia to an akouses kati apo kapoion sto chat channel pou exeis (to opoio einai poio kai pou an epitrepetai?) den leei tpt...o ka8enas mporei na leei oti 8elei to 8ema omws einai na exei kai apodei3eis/epixeirhmata...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

phgaine des kai monos sou an einai mikro kai an exei ligous episkeptes...diavase kai tis entypwseis twn xrhstwn pou exoun vivodi cabletv h ekanan aithsh kai perimenan mhnes kai meta pes mou an eixa adiko pou postara edw ton sygkekrimeno logo...

 

twra gia to an akouses kati apo kapoion sto chat channel pou exeis (to opoio einai poio kai pou an epitrepetai?) den leei tpt...o ka8enas mporei na leei oti 8elei to 8ema omws einai na exei kai apodei3eis/epixeirhmata...

 

Eχω παρει και ενα μυνημα τωρα,οτι εμφανιζοντε ολοι σχεδον να ειναι με εγγραφες σαν να εχουν μπει πριν 2 χρονια,αληθευει?Να ρωτησω ποσο καιρο ασχολεισαι με φορουμ και με τα προγραμματα επικοινωνιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti ennoeis? gia to adslgr na fainontai oi users oti einai "palioi"? eleos poios leei tetoia pragmata? kai egw eimai o papas ths Romhs pistepse me thn alh8eia lew...

 

Kαι δευτερο μυνημα μου ηρθε για την ιδια αιτια,παρακαλω μπες μεσα και ελεnξε της πληροφοριες που σου δινω.Αλλα να επιστρεψης ειλικρινης.Βαλτο και θεμα αν θες, η μπορει και να υπαρχει αλλη πληροφορια αυτη μολις την παρελαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Να ρωτησω ποσο καιρο ασχολεισαι με φορουμ και με τα προγραμματα επικοινωνιας?

 

apo to 2002 forums kai apo to 1998 irc, alla ti sxesh exei auto?

 

Kαι δευτερο μυνημα μου ηρθε για την ιδια αιτια,παρακαλω μπες μεσα και ελεξε της πληροφοριες που σου δινω.Αλλα να επιστρεψης ειλικρινης.Βαλτο και θεμα αν θες, η μπορει και να υπαρχει αλλη πληροφορια αυτη μολις την παρελαβα.

 

plhrofories radio arvyla? poios o logos na dw kan an isxyoun auta pou sou eipe kapoios? o tupos mporei na tis leei mono kai mono gia na vgalei vrwma epeidh exei kati proswpiko enantion kapoiou...den shmainei oti prepei na tis pisteuoume san provata apo thn stigmh pou den dinei apodei3eis gia auta pou leei...

 

tespa den exei nohma kan na synexisoume thn syzhthsh...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo to 2002 forums kai apo to 1998 irc, alla ti sxesh exei auto?

 

 

 

plhrofories radio arvyla? poios o logos na dw kan an isxyoun auta pou sou eipe kapoios? o tupos mporei na tis leei mono kai mono gia na vgalei vrwma epeidh exei kati proswpiko enantion kapoiou...den shmainei oti prepei na tis pisteuoume san provata apo thn stigmh pou den dinei apodei3eis gia auta pou leei...

 

Σε παρακαλω επιμενω αρχισαν και αυξανοντε οι πληροφοριες να το δεις και να απαντησης ειλικρινα,δεν επιτρεπετε, ειμαι περιπου στα ιδια χρονια μεσα σε αυτα,ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ σε μας τους παλιους να μπλοφαρουμε τους αναγνωστες των φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ σε μας τους παλιους να μπλοφαρουμε τους αναγνωστες των φορουμ.

 

sorry που επεμβαινω αλλα αυτο που λες δεν εχει καμια σχεση με την παραπληροφορηση που μπορει να υπαρξει λογω αγνοιας, ή επειδη καποιος ακουσε κατι που του πε ο αλλος φιλος μιας ξαδερφης, καταλαβες τι εννοω...

Αυτο μονο, δεν εχει να κανει με το θεμα για το οποιο μιλατε απλα σχολιασα αυτο που εγραψες οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Σε παρακαλω επιμενω αρχισαν και αυξανοντε οι πληροφοριες να το δεις και να απαντησης ειλικρινα,δεν επιτρεπετε, ειμαι περιπου στα ιδια χρονια μεσα σε αυτα,ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ σε μας τους παλιους να μπλοφαρουμε τους αναγνωστες των φορουμ.

 

epemene oso 8es...radio arvyla...

to 8ema einai na se pisteuei kai kapoios giati xwris apodei3eis den to vlepw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...