Προς το περιεχόμενο

To ZoneAlarm thelei antikatastati!


Xoriatopaido

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ton teleutaio kairo kai eno pote edo kai 5-6 xronia den eixa problima to ZoneAlarm Pro (teleutaia ekdosi) olo problimata parousiazei kai sigkekrimena kleinei to truevector (an to leo kala) kanei sfalma kai anagkazomai na epanekiniso to programma i ton ipologisti an exei kollisei kai autos. Spyware kai ioi den pezoun, kamia periergi kinisi den katagrafetai oute sto zonealarm oute sto netlimiter, elegxos monimos me nod32, spybot kai ad-aware. Prosopika to sindiazo me auksimeni xrisi sindeseon meso tou utorrent. Mporei na leo kai anoisies giati den eimai kai toso bathia xomenos stin texnologia. Mou bgazei eina sfalma oti i mnimi den einai read - kati tetoio. Auto mporei na simbei kathe 5-6 ores sto asxeto kai oxi me kali epanalipsimotita.

Psaxno kanena antikatastati se firewall, an einai kai freeware akomi kalitera. Poio einai computerades mou to pio aksiopisto? Xilia miria euxaristo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν σχέση τα torrents, είναι κλασσικό πρόβλημα που έχουν πολλοί χρήστες με το ZoneAlarm.

Ακριβώς τα ίδια προβλήματα είχα κι εγώ με το ZoneAlarm και το αντικατέστησα με το Comodo. Αφού έχεις εμπειρία με το ZoneAlarm, δεν θα δυσκολευτείς καθόλου με το Comodo (απλά θέλει τις κλασσικές επιβεβαιώσεις στην αρχή για όλα τα προγράμματα που συνδέονται στο internet).

Το έχω ήδη κι εγώ κάποιους μήνες χωρίς το παραμικρό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo pou blepoume ta programmata pou exoume epitrepsi or oxi gia na diorthosoume tin epilogi mas ama theloume?

 

Στο κεντρικό μενού πήγαινε στην επιλογή Application Monitor

Εκεί έχει add,edit, και remove

 

Εκπληκτικό firewall το χρησιμοποιώ και εγώ για κάνα 2μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελεις να χρησιμοποιεισεις firewall comodo! θα σου σπασει τα νευρα 1-2 μερες με τα προειδοποιητικα του οπως καθε firewall αλλα ειναι κορυφη.

εγω που δεν μπαινω σε "επικινδυνες" σελιδες δε χρησιμοποιω παρα μονο των xp και δεν ειχα ποτε προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά και τα 2 firewall που λες elteo προσφέρουν μόνο Inbound προστασία! Δεν ελέγχεις δηλαδή τι πάει προς "τα έξω"!

 

για το xp το ήξερα αλλά για το ρούτερ δεν το ξερα.:oops:

 

έβαλα το πολύ καλό comodo...με παίδεψε λίγο με το να ανοίξω port αλλά όλα καλά.

 

Πολύ καλό και δωρεάν...μπράβο τους!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...