Προς το περιεχόμενο

Ghosting se L245WP - BN!!!!


isspro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kai egw apo msystems tin pira kai tin alli mera tin eixa! oute talaipwries oute tipota... ;-)

 

loipon tin ebala tin othoni kai sto palio mou pc k ekei ta idia (ghosting exw tin edypwsi...) enw me tin 17" LG den to emfanizei. apo tin alli den ftaiei sigoura i karta i o cpu...

opote epeidi den kserw ti ksimerwnei ayrio perimeno na tin dokimasw kai se merika games akoma opws crysis kai pro 2008 k an mou to emfanizei kai ekei kalw na tin parooun kai na tin koitaksoun/allaksoun...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
apo pou eisai? stelnoun kai me courrier...

 

look here

 

oti plirofories gia apostoles panelladika leei mesa... kai egyimena to poly se 3 meres!!!!

 

Όπως καταλαβαίνω πρέπει να είστε ευχαριστημένοι απο την οθόνη και την msystems.

 

Θα το τσεκάρω.

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια κατι αλλο που παρατηρησα...

εχω ρυθμισει χρωματα-φωτινοτητα κλπ. ολα καλα μεχρι εδω. το προβλημα που ειχα πει νωριτερα περι ghosting πιστευω τελικα οτι ειναι θεμα παιχνιδιων και οχι οθονης γιατι μονο στα παλια μου το εμφανιζει. περα απο κει οταν ανοιγω τον υπολογιστη, η οθονη ειναι πολυ φωτεινη (σαν τις αρχικες της ρυθμισεις) και πρεπει να περιμενω να περασουν 10~20 δευτερολεπτα για να ερθει στα ισια της. επισης μολις μπαινω στις ρυθμισεις της καρτας αργει κ εκει να μου εμφανισει το aply κατω αριστερα και ας εχω πειραξει αναλυση-Hz-χρωματα... ξερει κανεις τιποτα?

 

edit:

για το τελευταιο μου ειπαν απο την εταιρεια οτι ειναι φυσιολογικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...