Προς το περιεχόμενο

E shop Απαραδεκτοι


Ntina_24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγειλα πριν μιαμιση βδομαδα απο το E shop κατι πραγματα για τον υπολογιστη μου κι ακομη τα περιμενω μ αρεσει που στην σελιδα της εταιριας τους γραφουν "παραλαβη" μεσα σε 24 ωρες. Πολυ κακη εξυπηρετηση και καμια ενημερωση για τιποτα ασε που ρωτησα τον υπαλληλο αν υπαρχει καποιο τμημα παραπονων και μου ειπε "Οχι οτι παραπονα εχετε πειτε τα σε εμενα" σωθηκα. Tελικα την ακυρωσα την παραγγελια. μα ειναι αστειοι τετοια καθυστερηση δεν μου εχει τυχει πουθενα αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ean kati den yparxei stin apo8iki kai perimenoun apo ton promi8eftei na tous to paradosei tote ka8isterei olh h paragelia.

To na ka8ontai na enimeronoun ton ka8e pelath gia to pote 8a einai dia8esimo to proion den ginetai logo xronou kai logo tou oti einai 8ema tou promi8eyth tous to poso argei na tous to paradosei.

To kalitero pou exeis na kaneis ean ka8isteroun 4-5 meres einai na pareis ena thl na rotiseis k to poly poly na alakseis to part me kati pou yparxei dia8esimo h to akironeis teleiws.

To exw kanei 2 fores, den xriazetai na paraponiomaste gia kati pou den 8elei poly skepsh.

Alliws pane plaisio opws eipe o parapanw :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε εχεις αδικο

ειναι Online καταστημα και εχει (θεωρητικα τουλαχιστον) συνδεδεμενη την αποθηκη του με την ηλεκτρονικη του σελιδα

δηλαδη εαν ενα εξαρτημα τελειωσει απο την αποθηκη τοτε θα πρεπει αυτο αυτοματα απο το συστημα να αφαιρειται απο την σελιδα ωστε να μην ειναι διαθεσιμο προς πωληση

ετσι θα επρεπε να ειναι , δεν θελει και πολυ σκεψη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai alla gia na ginei afto prepei to eshop na ksodepsei perisotera an8rwpina mesa=xrima k fisika afto de to sumferei.

Pou na vazei twra atoma na ananewnoun sinexws thn istoselida :P

Kalitera na leei oti exei k as den exei giati (ipo8etika) 8a ferei sintoma, paragelies kerdizei, nevra spaei alla pali kerdismenoi vgenoun.

Na dixnoun apla oti exoun poikilia proiontwn mwre :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα εμεις οι καταναλωτες ενδιαφερομαστε για το πως θα κανουμε καλες αγορες χωρις να μας σπασουν τα νευρα και οχι για το πως θα πλουτισει το e-shop!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν με καταλαβες

 

οταν εσυ παραγγειλεις το Α προιον τοτε καποιος θα πρεπει να παει να το βρει στην αποθηκη να το παει στον χωρο που τα συσκεαζουν και να το τιμολογησουν, ο ανθρωπος λοιπον που θα κανει την τιμολογηση καθως θα περναει στο συστημα οτι πουλανε σε εσενα το Α προιον το συστημα θα παει στην βαση που υπαρχουν τα προιοντα και θα αφαιρεσει απο το υπολοιπο της αποθηκης ενα τεμαχιο

οταν αυτο γινει 0 τοτε θα αφαιρεσει το προιον απο την σελιδα (ολα αυτα θα γινουν απο το πληροφοριακο συστημα της εταιριας οχι απο καποιον υπαλληλο)

 

 

 

Nai alla gia na ginei afto prepei to eshop na ksodepsei perisotera an8rwpina mesa=xrima k fisika afto de to sumferei.

Pou na vazei twra atoma na ananewnoun sinexws thn istoselida :P

Kalitera na leei oti exei k as den exei giati (ipo8etika) 8a ferei sintoma, paragelies kerdizei, nevra spaei alla pali kerdismenoi vgenoun.

Na dixnoun apla oti exoun poikilia proiontwn mwre :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai, vasika anti na anoiksei neo thread mporouse na sinexisei kapio allo, yparxoun hdh arketa disfimistika threads gia to eshop :-P

Tespa, den egrapse kati agnwsto se mas, afta simvenoun sinexws kai oxi mono sto eshop fysika.

Kai sto plaisio k se pola alla katastimata to exw dei na poulane proionta pou telika den exoun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονός ότι η Ntina_24 γράφτηκε σήμερα στο forum μόνο και μόνο για να γράψει ότι το eshop είναι απαράδεκτο δεν ξενίζει κανένα;

 

Εμένα πάντως καθόλου... Λες και θα έχει κέρδος ή κάποιο συμφέρον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ειναι κανενας εμπορικος αντιπαλος!

η το εν λογω καταστημα θελει να δει ποσοι το υποστηριζχουν και ποσοι οχι!

 

παντως και εγω ποτε δεν ειχα παραπονο

παντα αψογοι ηταν στις συναλλαγες μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω δεν εχω καποιο παραπονο απο το eshop, μαλιστα εχω επιστρεψει και προιον και πηρα τα χρηματα πισω αμεσως χωρις κανενα προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καλέσεις στο e-shop σου λένε αν υπάρχει διαθέσιμο το προϊόν που ψάχνεις και σε ποιο κατάστημα. Από εκεί και πέρα οι παραγγελίες έχουν και απρόοπτα. Στο Πλαίσιο αντίθετα σε συνδέουν με συγκεκριμένα καταστήματα και ρωτάς αν το έχουν εκεί κάτι που είναι εκνευριστικό. Εγώ έχω ψωνίσει και από τα 2 και δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Αν δεν το έχουν διαθέσιμο, υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... Δεν έχω κολλήματα με συγκεκριμένα καταστήματα, παρά μόνο με την τσέπη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...