Προς το περιεχόμενο

The official Heroes Season 2 topic


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε ρε παιδιά να ξεκινήσει η συνέχεια του 2 κύκλου γιατί τώρα μόλις γλυκαθήκαμε με το νέο επεισόδιο του prison break season 3.

 

Ξέρει κανείς πότε θα παιχτεί το νέο επεισόδιο του 3 κύκλου?

 

 

Σεπτεμβρη

 

Το Volume 3 ήταν να παει πακετο με το Volume 2 και να κανουν το Season 2

Αλλα λογω απεργιας θα παει για Σεπτεμβρη και θα ανηκει στο Season 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
λενε τπτ?

 

Κατά την γνώμη μου κλείνουν την season πολύ γρήγορα λόγω της απεργίας, οποτε δεν είναι και τοοοοοσο καλά...

 

λογω της απεργιας θα βγαλουν αλλα φετος?

 

Answer:

Σεπτεμβρη

 

Το Volume 3 ήταν να παει πακετο με το Volume 2 και να κανουν το Season 2

Αλλα λογω απεργιας θα παει για Σεπτεμβρη και θα ανηκει στο Season 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάτι που δεν ήξερα: απ'ό,τι φαίνεται τουλάχιστο μέχρι και 15/1/2008 συνέχιζαν να βγαίνουν τα graphic novels (εγώ είχα μείνει στο 59ο και τώρα είναι στο 68ο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Τέρμα το season 2. Το season 3 ξεκινάει από φθινοπωρο όπως δείχνουν τα πράγματα. (και όπως αναφέρει και ο KaizerSoze παραπάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω... Είδα χθες τα πρώτα 5 από 2ο κύκλο... Αλλά είναι σπάσιμο εκεί που έχεις πωρωθεί (καλή ώρα) να μην μπορείς να δείς άλλα επισόδεια... Συμβουλή σε όσους δεν έχουν δει Heroes ακόμα - Περιμέντε να τελειώσει η σειρά και μετά δείτε την από την αρχή ως το τέλος... Όσους κύκλους και αν φτάσει... Γιατί άμα δεις ένα επισόδειο, κολλάς και σπάζεσαι άγρια όταν δεν υπάρχουν άλλα διαθέσιμα να δεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι και η λογική όλων των σειρών. Να σε κάνουν να θες να δεις το επόμενο επεισόδιο.

Αν λοιπόν κάτσεις και δεις μια σειρά όταν τελειώσει σερί όλους τους κύκλους χάνεις ένα μέρος της σειράς(Την αγωνιά του να περιμένεις για να δεις το επόμενο επεισόδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...