Προς το περιεχόμενο

youtube grabber


RodolfosS3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωριζει κανεις να μου πει εάν youtube grabber που μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζαμε τα βιντεο από το youtube επαψε να λειτουργει στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα ???

 

Με ποιον τροπο κατεβαζετε τωρα??

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά που είμαστε στο θέμα, υπάρχει κανένα προγραμματάκι για να μετατρέψουμε τα αρχεία .flv σε .avi;;;;

 

μπορεις να βαλεις το vdownloader το οποιο κατεβαζει και μετατρεπει απευθειας τα video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να βαλεις το vdownloader το οποιο κατεβαζει και μετατρεπει απευθειας τα video

 

To VDownloader είναι το ίδιο με το Video downloader του Opera. Γιατί τώρ τελευταία ούτε το Video downloader μου κατεβάζει τα βίντο απο youtube κ.λ.π sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις να μου πει εάν youtube grabber που μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζαμε τα βιντεο από το youtube επαψε να λειτουργει στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα ???

 

Με ποιον τροπο κατεβαζετε τωρα??

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

 

 

 

dokimase ayto ine poli kalo egw vasika katevazw me palioterh version sou dinw site na vrhs opio sou kanei kalitera

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις να μου πει εάν youtube grabber που μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζαμε τα βιντεο από το youtube επαψε να λειτουργει στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα ???

 

Με ποιον τροπο κατεβαζετε τωρα??

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

 

 

 

dokimase ayto ine poli kalo egw vasika katevazw me palioterh version sou dinw site na vrhs opio sou kanei kalitera

 

 

http://files.d-warez.org/download.php?file=791PoRtVidoGt.rar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις να μου πει εάν youtube grabber που μεχρι πριν λιγο καιρο κατεβαζαμε τα βιντεο από το youtube επαψε να λειτουργει στην συγκεκριμενη ιστοσελιδα ???

 

Με ποιον τροπο κατεβαζετε τωρα??

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

 

 

 

dokimase ayto ine poli kalo egw vasika katevazw me palioterh version sou dinw site na vrhs opio sou kanei kalitera

 

 

http://files.d-warez.org/download.php?file=791PoRtVidoGt.rar

 

 

h ayto

VideoGet features

 

* Downloads video from many online video websites. Click here to see full list of supported websites

* Converts video to variety of video formats (*.AVI, *.MPG, *.FLV, *.MP4)

* Script auto-updater allows you to be always in touch with latest version

* Download works through WinInet API, which is used by Internet Explorer, allows easy and fast download of Flash movies

* Allows to download in batch mode with ability to save / load batch

* Automatically detects which online video service you are attempting to download from

* Ability to setup width / height of encoding video

* Ability to setup video / audio quality of encoding video

* Small and compact

* Designed with "Easy-to-Use" concept in mind, extremely easy to use

* Works on Windows NT/2000/XP/2003 Server.

* Works with all types of Internet connection

* Unlimited lifetime technical support

* Unlimited lifetime upgrades http://rapidshare.com/files/12933938/VidTuXrepublict.rar.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...