Προς το περιεχόμενο

Mavri mavrila plakwse..


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

y0sh!

 

Pedia ean 8imaste "kapote" eixa kanei ena Thread epidi eixa ena prob me ta video pou k pou .. Bgenan kapws 8wla .. Telika sas rwtisa kai mou eipate na katevasw ta Latest Drivers gia tin karta grafikwn mou (mia FX tote..) kai li8ike to prob ..

 

Mou ksanasimvenei 4 meres twra kt paromio .. Apla einai xirotero .. einai KATAMAVRO ka8e fora pou paw na aniksw Video (me PowerDvD, VLC, WMP, RealOne etcetc..) kai axnofenete kati kokkino lol ;p

 

O hxos normal :)

 

Mpa lew, xlr, 8a katevasw Drivers .. paw lipon tous katevazw .. kanw rr .. Ola itan mia xara .. Kai meta apo kaaaamposes ores .. to epiase pali pou aniksa ena vid .. Telika gia na dw vids .. prepei na kanw rr to PC !!

 

Ta drivers re pedia einai swsta?? Katevasa KAI nVidia 7 Series KAI 8 Series kai tpt dn to eftia3e :/ (Tin nVidia 7600GT exw..) Mipws katevazw la8os pia??

 

Ean dn einai ta driverz ti allo mporei na einai? -_-''

 

Tnx in advance..

Koritsi_Gia_PC !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δοκιμασεις τις παραπανω εξυπναδες και δεν πιασουν δοκιμασε μηπως ειναι θεμα software, κατεβασε π.χ. το vlc player και δες αν παιξουν με αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δοκιμασεις τις παραπανω εξυπναδες και δεν πιασουν δοκιμασε μηπως ειναι θεμα software, κατεβασε π.χ. το vlc player και δες αν παιξουν με αυτο.

 

Oxi oxi kamia sxesi .. To VLC to evala kai parapanw me ta alla progz pou dokimasa an dn to prosekses .. Kai se OPIODIPOTE vid paei na diksei eikona .. dixnei afti ti mavrila ..

 

Kati allo .. pio "maziko" prepei na einai :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 7600GT εχω κι εγω και μου εκανε κι εμενα ενα διαστημα κατι τετοια...μολις περασα ομως τελευταιους drivers λυθηκε το θεματακι..συγκεκριμενα τωρα εχω περασμενους τους 163.69 αν το λεω σωστα το νουμερο,για vista μιλαμε παντα..:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για vista μιλαμε παντα..:)

 

Χμμμ, δεν έχω βάλει ακόμη Vista, αλλά μήπως το Aero χρησιμοποιεί το overlay της κάρτας γραφικών και εκεί γίνεται η ζημιά; Για δοκιμάστε να το απανεργοποιήσετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς έχεις περάσει τους τελευταίους drivers της κάρτας γραφικών ε;

Μήπως να δοκίμαζες και τον Gom Player, που και καλύτερος είναι imo, αλλά και τους δικούς του codecs θα μπορείς να δοκιμάσεις για να δεις αν είναι θέμα codecs?

 

ps Μου έχει λείψει αυτό το πολύχρωμο πανηγύρι των cult μηνυμάτων σου. Με εκνευρίζουν και με φτιάχνουν, ταυτόχρονα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα και εγω το ιδιο προβλημα οταν εβαλα τους καινουργιους drivers την nvidia. εβαλα τους παλιους παλι και ολα μια χαρα!

 

Exeis apoluto dikio .. Oi drivers ftegan .. evala tous proigoumenous pou eixa kai to provlima li8ike ..

 

Asteri.. ^^

 

Thanks everybody! <3

Koritsi_Gia_PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...