Προς το περιεχόμενο

Αποτελεσματα γραπτων σε ΑΕΙ


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι ετσι..

 

Το χεις δει προσφατα το ΠΑΜΑΚ? Η σχολη ειναι εξαιρετικη. Οχι μονο σαν κτιριο που ειναι πανεμορφο αλλα και σαν οργανωση. Σχολη αξια συγχαρητηριων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ετσι ετσι..

 

Το χεις δει προσφατα το ΠΑΜΑΚ? Η σχολη ειναι εξαιρετικη. Οχι μονο σαν κτιριο που ειναι πανεμορφο αλλα και σαν οργανωση. Σχολη αξια συγχαρητηριων..

 

 

Οχι δυστυχως δεν το εχω δει.Τοτε ηταν η Σχολη Αγ.Σοφιας 3 στην παραλια εκει που ειναι τωρα κατι σαν εστιατοριο νομιζω και καποιο πνευματικο κεντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ειναι λιγο πιο περα απο το ΑΧΕΠΑ και ειναι μια ομορφια. Εχει και ιστοσελιδα μπες να χαζεψεις ομορφια. Μπορει βεβαια στην Αθηνα να εχετε πιο ομορφα πανεπιστημια αλλα εω κραταει τα σκηπτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ειναι λιγο πιο περα απο το ΑΧΕΠΑ και ειναι μια ομορφια. Εχει και ιστοσελιδα μπες να χαζεψεις ομορφια. Μπορει βεβαια στην Αθηνα να εχετε πιο ομορφα πανεπιστημια αλλα εω κραταει τα σκηπτρα.

 

 

Ευχαριστω.Την εχω δει την ιστοσελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Λοιπον...Μπηκε η κορη μου χθες βραδυ στο internet να δει για μαθηματα που ειχε δωσει στη Φιλοσοφικη Αθηνας.

 

Σε ενα που περιμενε οτι το εχει περασεις πηρε (3)...Σγα το σπανιο θα μου πειτε και θα εχετε δικιο !!!! Το εχω παθει απειρες φορες οταν ημουν κι εγω φοιτητης.

 

Αλλα ειδε οτι ειχε περασει και ενα μαθημα (Ιστορια θεατρου ή καπως ετσι) με (8). Φυσιολογικο θα ελεγε καποιος. Αλλα πιο φυσιολογικο δεν θα ηταν να εχει δωσει αυτο το κατ επιλογη μαθημα ??? Αναμφιβολλα ΝΑΙ.

 

Ελα ομως οτι δεν ειχε παει καν να το δωσει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά οι διορθώσεις των μαθημάτων είναι ο,τι να ναι. Εμένα προσωπικά σε 3 περιπτώσεις βγήκε βαθμός και δεν ήταν αυτό που φανταζόμουν οτι είχα γράψει. Πήγα λοιπόν και βρήκα τους καθηγητές. Ο ένας είχε κάνει λάθος στην πρόσθεση των μονάδων, ο άλλος δεν είχε γυρίσει σελίδα να δει από πίσω, και ο τρίτος δεν είχε λάβει υπόψη τις εργασίες. Μιλάμε όμως για μεγάλες διαφορές, δηλαδή να περιμένω 9-10 και να παίρν 6. Τέσπα, το ευτύχημα είναι οτι όλοι οι βαθμοί διορθώθηκαν, και μετανιώνω που δεν πήγα να τους βρω τους αντίστοιχους καθηγητές και σε 2-3 άλλα μαθήματα πουπίστευς πτο είχα πάει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...