Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία συνειρμικά"


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το "σίγουρο" είναι ότι έχει σχέση με φυλακές, νομίζω αυτά τα αστέρια είναι σήμα "αντίστασης στο σύστημα".. Τώρα δε ξέρω αν σκεφτόμαστε γενικά αντίσταση ή σε συνδυασμό με το τατού.

 

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να είμαι εντελώς εκτός.

 

The Hurricane? American History X? Μάλλον το πρώτο, ειδικά αν ο τύπος στη πρώτη φώτο είναι παλαιστής.

 

Edit: Μ'αρέσει που γράφω μια σειρά και μετά με αλλεπάλληλα edit καταλήγω να γράφω τα τριπλάσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "σίγουρο" είναι ότι έχει σχέση με φυλακές, νομίζω αυτά τα αστέρια είναι σήμα "αντίστασης στο σύστημα".. Τώρα δε ξέρω αν σκεφτόμαστε γενικά αντίσταση ή σε συνδυασμό με το τατού.

 

τα τατού είναι πολύ σημαντικά, αν τα σκεφτείτε σε συνδυασμό με την χώρα προέλευσής τους νομίζω γίνεται εύκολο.

post-37147-129063123489_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eastern Promises? Το οποιο δεν θυμαμαι και πως το ειπαν στα ελληνικα...

 

Επικίνδυνες υποσχέσεις λέει το γκουκλ.

Ανατολίτικες θα παρέπεμπε αλλού και θα υπήρχε σύγχυση του κοινού ως προς το περιεχόμενο. :-)

Συνεχίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικίνδυνες υποσχέσεις λέει το γκουκλ.

Ανατολίτικες θα παρέπεμπε αλλού και θα υπήρχε σύγχυση του κοινού ως προς το περιεχόμενο. :-)

Συνεχίζεις.

 

Ωραια ταινιουλα ηταν παντως, αν και σαφως θα προτιμουσα το "ανατολιτικες υποσχεσεις" απο την σκηνη στο "σπα" :lol:

 

Δωστε μου λιγο χρονο να σκεφτω και βαζω.

 

---------- Προσθήκη στις 13:26 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:16 ----------

 

Για παμε λοιπον...

Υποθεση

post-43489-12906312349_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια ταινιουλα ηταν παντως, αν και σαφως θα προτιμουσα το "ανατολιτικες υποσχεσεις" απο την σκηνη στο "σπα" :lol:

 

Δωστε μου λιγο χρονο να σκεφτω και βαζω.

 

ναι όντως έχει τη σκηνή στο χαμάμ αλλά κατά τ άλλα πάλι θα σκεφτόμουν κους κους και σουτζούκ λουκούμ και μουσική από Ευανθία Ρεμπούτσικα και όχι Κρόνενμπεργκ και ρώσικη μαφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι όντως έχει τη σκηνή στο χαμάμ αλλά κατά τ άλλα πάλι θα σκεφτόμουν κους κους και σουτζούκ λουκούμ και μουσική από Ευανθία Ρεμπούτσικα και όχι Κρόνενμπεργκ και ρώσικη μαφία.

 

Ρε γαμωτο, μου εχει κολλησει ασχημα οτι λεγοταν αλλιως στα ελληνικα. Κατι με κοκκινο μου ερχεται.

Μπορει να ειναι και το αλτσχάιμερ βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίτλος, δύσκολο.

Επίσης έχει πάει πολύ καιρός απο τότε που το είδα και δεν το θυμάμαι σχεδόν καθόλου (επίσης δεν μου άρεσε κι'όλας) γι'αυτό βρείτε το.

 

Χιντ: Δεν έχει να κάνει με το ολοκαύτωμα.

 

12022769.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...