Προς το περιεχόμενο

3 μήνες ΑDSL 1 mbit δωρεάν με το Ram Oκτωβρίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν εχει δεσμευση , δεν εχει τελος απενεργοποιησης και δεν εχει περιορισμο στο download τοτε θα ειναι πραγματικα οντως δωρο και φυσικα θα σταματησω να πληρωνω για 3 μηνες adsl και θα βαλω την προσφορα απο το Ram σε συνεργασια με την εταιρια Altec.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτή η αίτηση είναι προσβάσιμη και συμπληρώνεται από τον οποιονδήποτε, χωρίς να πρέπει να έχεις αγοράσει το περιοδικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το πραμα με τα φαξ για τις διακοπες ρε παιδι μου δε μπορω να το καταλαβω. Γιατι να μη μπορει να γινει απλα τηλεφωνικα κι εστω με μια δυο επιβεβαιωσεις τηλεφωνικες απο την εταιρεια? :???:

Ειλικρινα σκοπευα να το κανω και γω αλλα δε μπορω τη διαδικασια να κοψω το connex, να μεινω κανα μηνα χωρις νετ (στην καλυτερη) και να συνδεθω με την αλτεκ οπου αν μετα θελω να το κοψω θα αναστεναξω παλι απο το νταβαντουρι με τα φαξ.

 

PS. Παιρνω πισω αυτο που ειπα περι απατης σε προηγουμενο μου ποστ γιατι το εκρινα χωρις να εχω παρει το περιοδικο ο ιδιος. :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι τίποτα. απλως τους στέλνεις ένα φαξ με τα στοιχεία σου, τον αριθμό που θες να κάνεις διακοπή και ότι επιθυμείςνα μην συνεχίσεις έπειτα την πάροδο του 3μηνου. εγώ έτσι έκανα και τους πήρα κ τηλέφωνο την επόμένη για επιβεβαίωση και όλα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Opws k na exei paw na to parw to RAM,7.5E den einai k tipota,etsi k alliws kapoio periodiko 8a epairna opote as riskarw mpas k valw 1mbit gia 3 mhnes free.Thn istoria me ta fax sthn altec thn exw zhsei sto petsi mou xronia twra,diekopsa alla3a thlefwno k mou fainetai oti 8a 3anample3w..toulaxiston auth th fora einai dwrean!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
mipos kserei kaneis mexri pote prepei na ginei i aitisi?

Αν και δεν το χω μπροστα μου αυτην την στιγμη,αν θυμαμαι σωστα μεχρι 8/11(προσθεσε μερικες μερες παραπανω σε περιπτωση που με απατα η μνημη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του pc mag πάντως είχε περιορισμό στο downloading. Και ναι, έδιναν μέσα στη συσκευασία και το μοντεμάκι.

 

Σα να σέρνεται μια απελπισία στο χώρο;

 

:)

 

πρέπει να έχεις ήδη γραμμή dsl ή όχι για το συγκεκριμένο?

μετά απο πόση ώρα/μέρες σου ενεργοποιήθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...