Προς το περιεχόμενο

Turbo-X Notebook


Campah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia Thelw na agorasw Ena turbo-X Dominus GN73-220

notebook sigkekrimena afto

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975850&product=988782

Ta xaraktiristika tou einai afti ti stigmi ta top pou kikloforoun stin ellada toulaxiston...

Kai oi logoi pou to evala sto mati kai thelw na to agorasw einai

1)oti exei tin GF 8700 vga (512 mnimi)Cpu st 2.0g

2)oti tha exw Egguish kai Texniki ypostiriksi stin Ellada

Genikos apoti eida sta forums de milane pote gia Turbo-x notebooks ,mipos einai xalias poiotitas????

Peite mou tis gnomes peri Turbo-x Notebooks

 

P.S ithela na parw to ASUS G2S pou exei 2.2g cpu 8600(256 Mnimi) sta idia lefta 2k euro mexri pou eida to turbo-x kai mou alakse tin gnomi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

koita de thelw na se parw sto laimo mou alla egw de tha sou to systina!

Vasika ena paidi pou xerw kai doulevei sto plaisio ws texnikos h/y mou exei pei na mhn agorasw pote turbo x!Kati tha xerei...

Genika ta prointa typou turbo x prospathoun na xamilwsoun thn timh alla nomizw pws peftei kai i poiothta parallila..Kalytera na protimiseis mia epwnymh marka gia mia akrivh agora... Einai pio bista nomizw..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δει από κοντά turbo-x?Πήγαινε και δες τον να νιώσεις λίγο πως είναι απο κοντά..και μετά δες έναν toshiba/hp των 800 ευρώ και πες μας τι κατάλαβες..ας είχε και 4 sli με dirext 20 τέτοιο πράγμα εγώ δεν θα αγόραζα.είναι τελείως αντιαισθητικό κάτι που ίσως να μην σε νοιάζει και τόσο πολύ...πάντως να παραδεχτώ πως προσφέρει πάρα πολλά χωρίς όμως την ποιότητα μιας επώνυμης εταιρείας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eyxaristw paidia gia tin voithia:)

 

File disqualified exeis apolito dikio gia ta dell einai korifi

to thema me mena itane oti se 2 meres egw fefgw gia eksoteriko

kai apo ti rotisa ola ta dell einai kata paragelia kai pote tha mou erxotane enas theos kserei!!!an den efefga sigoura i agora mou tha itane se dell notebook.

 

PS. Venisk ekana afto pou mou eipes (les na xrisimopioune LOGO kolla????)^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re koitaxte...ta turbo-x an kai den ta poliebisteuomai exoun kai Draft-N se oti afora tin wifi....tora toso kala xaraktiristika se toso xamili timi einai elafros ipotpto....alla na min katali3oume kai se liseis tipou sony pou agorazeis laptop me laxistes dinatotites se ipsili timi....panta timi/apodosi pezei ton megalitero rolo...kai ontos anemistira oposdipote....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα επειδή έχω αγοράσει. Πολύ καλά χαρακρηριστικά αλλά ρε φίλε όταν δίνω 1200 ευρώ δεν θέλω να manual και τα λοιπά να τα πέρνω μέσα σε ένα ντοσιέ. Μου χτύπησε πάρα πολύ άσχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φευγεις εξωτερικο και σκέφτεσαι να πάρεις turbo x? κι αν σου παθει κάτι τι θα το κάνεις? καλύτερα να πάρεις κάποιο που να μπορείσ να βρεισ άκρη με την εγγύηση και στο εξωτερικό. Κάτι σε asus, dell , toshiba .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές το έχουμε γράψει πως δεν υπάρχουν λάπτοπς turbo-X. Όταν βλέπετε στο Πλαίσιο ένα turbo-x που σας αρέσει, να ψάχνετε στο νεt ποια εταιρεία το έχει κατασκευάσει και μετά να αποφασίζετε. ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ δηλαδή, να ξέρετε τι αγοράζετε, γιατί το να γράφετε εδώ για το λάπτοπ που σας ενδιαφέρει και να παίρνετε απαντήσεις τύπου "μην πάρεις turbo-x, πάρε επώνυμο", μόνο ενημέρωση δεν είναι. Αφήστε που πολλά επώνυμα είναι τόσο επώνυμα όσο τα turbo-X.

 

Και μακριά από clevo, αν θέλετε τη γνώμη μου.

 

Just my 2 cents, που λεν κ οι μορφωμένοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...