Προς το περιεχόμενο

Turbo-X Notebook


Campah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φευγεις εξωτερικο και σκέφτεσαι να πάρεις turbo x? κι αν σου παθει κάτι τι θα το κάνεις? καλύτερα να πάρεις κάποιο που να μπορείσ να βρεισ άκρη με την εγγύηση και στο εξωτερικό. Κάτι σε asus, dell , toshiba .

 

Nai re file de feugw monima se 1mhna girnaw:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδια δεν μπορω να καταλαβω γιατι λετε τα χειροτερα για τα turbo-x.μου φαινεται οτι ζηλευεται.εγω παντα ειχα turbo-x και βγηκαν σκυλια.αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οτι ειναι τα δευτερα σε πωλησεις μετα τα acer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουυυφ!!έχω σκάσει από την ζήλια..δηλαδή για να καταλάβεις πόσο πολύ ζηλεύω κάθε πρωί που ξυπνάω λέω..μα γιατί δεν έχω κ εγώ έναν turbo-x...χα χα...οκ καλά να σου δουλεύει πάντα φίλε μου..πλάκα κάνω..:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Dominus πάντως (μιας και αναφέρθηκε) είναι πραγματικά σκυλί και όποιος το πάρει δεν θα μετανιώσει σε καμμιά περίπτωση. Ετυχε να το δουλέψω μερικές μέρες (το πήρε ενας φίλος) και μου άφησε άριστες εντυπώσεις τόσο απο ποιότητα κατασκευής όσο και απο επιδόσεις. Μάλιστα του έβγαλε ενα καμμένο pixel (sub-pixel, ίσα ίσα που φαινόταν, στην κάτω δεξιά γωνία) και του το άλλαξαν κατευθείαν. Πείτε μου ποια αντιπροσωπεία θα το έκανε αυτό.. και μετά λέτε για Toshiba, Sony κλπ.

 

Πολλά τα λεφτά όμως... Του βγήκε συνολικα μαζί με τσάντες ποντίκια κλπ περίπου στα 2200Ε, εγώ δεν θα έδινα ποτέ τόσα λεφτά για φορητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο θεμα ειναι τι βολευει τον καθενα...Κι εγω Turbo-X εχω κι εδω κι εναμιση χρονο δεν εχει παρουσιασει το παραμικρο...Σε καθε μαρκα μπορει να υπαρξουν προβληματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ta turbo x pou exete ti marka einai?? einai clevo h einai kapoia allh? kapoia turbo x pou eixa doulepsei prin kanena xrono isos kai ligo parapano eixan provlhmatakia , idiaitera me tis thermokrasies !! den xero gia ta pio kainouria !! alla opoios exei as valei ena programma na mas pei se ti thermokrasies douleuoun. Ontos mporei na einai polu kala mhxanhmata alla akoma kai apo ta sunarmologoumena protimo kati pio eponumo px ths asus !! pou hdh exo duo montela .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

de xero ti lete eseis alla enas filos exei ena turbo-x apo kina me to mikro lcd sti moutsouna kai doulevei mia xara tou exei xalasei mono 3 fores se ena xrono.. kai itan oti kallitero tou exei simvi giati sto pigenontas gia to 2ro service gnorise ton erota tis zois tou kai pantrevete se kana mina.

sto dromo gia to 3to service pire kai to daxtilidi aravonon kai ide kai enan filo tou apo to strato xamenoi edo kai 4 xronia.

mono kala tou exoun tixi me ta turbo-x opote na masate prin milate....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Entaxei den lew atropa polu tuxeros o filos sou alla auto ti sxesh exei me to 8ema mas.Monos sou to omologhses ,oti tou xalase 3 fores se 1 xrono auto shmainei oti phre kako mhxanaki kai oti polu pi8anon na tou xalasei meta th lhxh ths egguhshs (pou den to euxomai).Pantws egw pou ta eida apo konta ta turbox den mou gemisan to mati kai mou fanhkan na exoun fthniarika exarthmata den xerw apo tote pou ta eida teleutaia an exoun allaxei se poiothta kataskeuhs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Atropa den se eirwneuomai kai xairomai pou o filos sou brhke me auton ton tropo mia kalh kopela,aplws ta turbo-x einai arketa zhmiarika kai pisteuw gia auto meiwse thn egguhsh apo 3 xronia se molis 1.Pantws apo texnika xarakthristika to dominus exei polu kalh o8onh wuxga 1920x1200 17.1kai thn kaluterh karta grafikwn pou exw dei nvidia GeForce 8700gt alla o epexergasths tou einai polu "ligos" se sxesh me thn gpu alla axioprephs omws exei uperbolika argo sklhro o opoios apla 8a sernetai kai sto sunolo den einai kai telika toso kalos oso nomizeis kai telos me 1 xrono molis egguhsh an sou xalasei 8a klais me mauro dakru.Opote xanaskeyou to ligaki prin ton agoraseis.Atropa ante kai kala koufeta :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε sintalkas!!ο atopa εννοεί πως ειρωνεύεται τα turbo-x με αυτά που λέει,δλδ χαλάνε πολλές φορές σε μικρό διάστημα, όχι εσένα...

Δεν αξίζει..υπάρχουν τόσες επώνυμες λύσεις, που τουλάχιστον αισθητικά είναι αιώνες μπροστά και δεν προσφέρουν και λιγότερα σε επιδόσεις..για μια vga?noway..δεν λέω πως δεν είναι καλά ή σκυλιά ή ότι άλλο απλά δεν θα έκανα μια τέτοια αγορά..μα 2χ σε turbo-x..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως τιμή προς απόδοση με ότι άλλο στην τιμή του δεν το συγκρίνω

και δεν έχω πρόβλημα με θερμοκρασίες .Βεβαία δεν προτείνω και όλα τα μοντέλα μόνο αυτά από την VESTEL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω την γνωμη μου για τα turbo -x μια και ειμαι κατοχος εδω και λιγο καιρο,δεν ξερω αν χαλανε ευκολα, ακομα δεν εχει χαλασει αλλα απο ποιοτητα ειναι πολυ χαλια,πολυ ψευτικη κατασκευη το δικο μου ειναι της clevo αν αυτο λεει κατι στους ποιο ειδικους,σε σχεση με ενα Hp 4χρονων που ειχα πριν πολυ υποδιεστερο,

 

συμπερασμα δεν προκειτε να ξαναπαρω turbo-x και δεν το συστηνω και σε κανενα απο εδω μεσα.

 

(ασε που σκεφτομαι να το σκοτωσω και πολυ συντομα μαλιστα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα πριν αγοράσουμε κάτι μεγάλης αξίας όπως τα laptop που μας ενδιαφέρουν εδω, να έχουμε μια κοντινή οπτική επαφή μαζί τους..το laptop δεν είναι vga που θα την βάλεις μεσα στο pc και δεν θα την ξαναδείς ποτε..υπάρχουν φυσικά και οι εξαιρέσεις οπου δεν νοιάζονται καθολου για την ποιότητα και εμφάνιση του φορητού τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...