Προς το περιεχόμενο

Intel Q6600 & Πάστα


slowdive

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα! Ειμαι 32 χρονων και ασχολουμαι εκτος απο τη δουλεια μου (Υπευθυνος Μηχανογραφησης Εργοστασιου - Τεχνικος Η/Υ) με τα pc απο τα 15 μου. Ποτε μα ποτε δεν εβαλα παστα σε κανεναν απο τους επεξεργαστες που αγοραζα ουτε οταν εκανα αναβαθμιση και οσους ειχαν πανω παντα εβγαζα τον επεξεργαστη και τον καθαριζα γιατι δεν μου αρεσε να ειναι σαν γιαουρτωμενος. Ποτε δεν ειχα προβλημα με κανεναν επεξεργαστη , ποτε δεν ειδα διαφορα θερμοκρασιας και ποτε δεν εκαψα η υπερθερμανα καποιον.

Δεν καταλαβα ποτε το αγχος που τραβατε για το αν θα εχει ο επεξεργαστης παστα. Ελεος δηλαδη μου φαινεται κωμικοτραγικο.

Ξερω οτι καποιοι θα δυσανασχετισουν με την απαντηση μου και θα πουνε τα δικα τους περι παστας και μπλα μπλα και παντα ο καθενας λεει τα δικά του.

Δεν υπαρχει περιπτωση να με πεισει κανεις λογω προσωπικης εμπειριας.

Δεν το λεω για να κοντραρω απλα να δωσω μια ανακουφιση σε ολους αυτους που δεν εχουν παστα και αγχωνονται χωρις λόγο.

 

Diladi theleis na mou peis oti ama to kalokairi kaeis apo ton ilio den tha aploseis ena kesedaki stin plati sou re aderfe?

Tha katseis na tsourouflizesai mexri na allakseis derma?

 

Kaneis den eipe oti ama den valeis pasta den tha doulepsoune oi cpu i tha kaoune.APLA tha exoun megaluteri thermokrasia leitourgias me oti afto sunepagetai. Oso gia tin prosopiki empeiria epeidi exeis mpoliki opos les (32 xronia-15 xronia=17 xronia) ENAS anthropos den vrethike na sou deiksei oti tin pasta den tin vazoume me to kilo(celeron>100gr,athlon>200gr,quad>1kg) alla me to stagonometro?

Kai telos panton an to theama enos giaourtomenou epeksergasti sou xalaei toso polu tin aisthitiki sou giati den asxolisai me diakosmisi esoterikon xoron i kati paromoio?

 

Gia olous osous den exoun pasta thelo na po to eksis:

An tsouriflistite apo ton ilio, min skate kai polu tha allaksete derma.

An tsourouflisete to cpu sas, min skate kai polu tha parete kainourgio...

OUFFFF... ti anakoufisi itan afti...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...