Προς το περιεχόμενο

Apple iPod vs Sansa


gtsamour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Βιντεάκι βλέπεις κανονικά. Εγώ έχω φορτώσει μέχρι και ταινία και έχω δει. (Edit: Εχω το 60άρι) Με υπότιτλους βέβαια σε 28 μέγεθος εντάξει!!

Αλλά κάτι youtube βιντεάκια είναι όλα τα λεφτά να τα έχεις να τα βλέπεις και χαλαρά τα βλέπεις σε 2'' οθονίτσα.

Έπίσης... συζήτηση κάνουμε ρε παιδιά, μην πορώνεστε!!

:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα ipod 2 generation εδώ και 4 χρόνια σχεδόν.

Μια χαρά συσκευή, με αρκετά προβλήματα στο s/w όταν την είχα πάρει που διορθώθηκαν όμως μετά.

Όμορφο look, εύκολη στη χρήση.

 

 

Έχω εδώ και έναν χρόνο και ένα Creative Muvo 512mb που μου το έκανα δώρο.

Και αυτό εξίσου καλό (αν και μικρό σαν χώρο) με έχει βολέψει πολύ όταν δεν θέλω να κουβαλάω κάτι ποιό βαρύ.

 

 

Το θέμα είναι τί βολεύει τον καθένα.

Άλλος το ένα άλλος, το άλλο, μην προσπαθήτε να αποδείξετε τίποτα γιατί είναι ανούσιο.

 

 

 

 

Υ.Γ.

Μετά από μια εβδομάδα στη Σκωτία έπειξε το μάτι μου στα ipod, από νέους μέχρι και γέρους (ναι γέρος με ipod στο λεωφορείο να ακούει τι μουσικούλα του) οι περισσότεροι είχαν από ένα τέτοιο γκατζετάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγες και εσύ βρε gtsamour να κοντράρεις την μαμά Apple.... τσ τσ τσ!!!

Είπαμε .... αφού το ipod δεν έχει ράδιο δεν είναι σημαντικό!!!

Βέβαια αν είχε το ipod ράδιο και όχι το Sansa θα ήταν πολύ σημαντικό αλλά υπο τας παρούσας συθήκας, δεν είναι.

Αυτό είπε η μαμά Apple αυτό λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγες και εσύ βρε gtsamour να κοντράρεις την μαμά Apple.... τσ τσ τσ!!!

Είπαμε .... αφού το ipod δεν έχει ράδιο δεν είναι σημαντικό!!!

Βέβαια αν είχε το ipod ράδιο και όχι το Sansa θα ήταν πολύ σημαντικό αλλά υπο τας παρούσας συθήκας, δεν είναι.

Αυτό είπε η μαμά Apple αυτό λέω...

 

Κάτσε ρε συ... αν εγώ φορτώσω το ιpod με 50GB μουσικής θα με ενδιαφέρει το ράδιο;;; !!!

Για τα μικρότερα σίγουρα είναι σημαντικό αφού 1,2 ή 4gb δεν είναι αρκετά γιατί πολλοί θέλουν να έχουν πολλές επιλογές στον player τους, αλλά για τα 30GB+ ipods νομίζω είναι μικρής σημασίας.

Φορτώνεις ό,τι θέλεις. Κι εμένα δεμου αρέσει που δεν έχει ράδιο, αλλά του φορτώνω 10GB και το ξεχνώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε συ... αν εγώ φορτώσω το ιpod με 50GB μουσικής θα με ενδιαφέρει το ράδιο;;; !!!

Για τα μικρότερα σίγουρα είναι σημαντικό αφού 1,2 ή 4gb δεν είναι αρκετά γιατί πολλοί θέλουν να έχουν πολλές επιλογές στον player τους, αλλά για τα 30GB+ ipods νομίζω είναι μικρής σημασίας.

Φορτώνεις ό,τι θέλεις. Κι εμένα δεμου αρέσει που δεν έχει ράδιο, αλλά του φορτώνω 10GB και το ξεχνώ!

 

Είναι ανάλογα στο τι ζητάει ο καθένας φίλε μου. Για μένα είναι σημαντικό το ράδιο για άλλον όχι. Αλλά όχι και να το λέμε περιττό επειδή τα ipod δεν έχουν και να αναφέρουμε στα υπέρ του το "παγκόσμιο ρολόι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.

Μετά από μια εβδομάδα στη Σκωτία έπειξε το μάτι μου στα ipod, από νέους μέχρι και γέρους (ναι γέρος με ipod στο λεωφορείο να ακούει τι μουσικούλα του) οι περισσότεροι είχαν από ένα τέτοιο γκατζετάκι.

 

Που να δεις και στο New York ... σε λίγο χωρίς ipod δεν θα περνάς ούτε το immigration στο αεροδρόμιο!

 

Σίγουρα πάντως είναι τι βολεύει τον καθένα ... κι εγώ ipod έχω κι είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος αλλά δε θα με χάλαγε να είχε κ ραδιόφωνο.

 

Επίσης με χαλάει πολύ το iTunes το οποίο τις μισές φορές που πάω να το ανοίξω μου λέει ότι του λείπουν αρχεία κ πρέπει να το ξανα-μανα-εγκαταστήσω αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά όχι και να το λέμε περιττό επειδή τα ipod δεν έχουν και να αναφέρουμε στα υπέρ του το "παγκόσμιο ρολόι".

 

Περιττό νομίζω κανείς δεν το λέει σε γενικότερο πλαίσιο, αλλά μάλλον σε προσωπικό a.k.a το βάζω σε δεύτερη μοίρα γιατί δεν ακούω ποτέ a.k.a έχω κάποια GB μέσα και δε με πολυνοιάζει κτλ κτλ. Ό,τι επιπλέον, πάντα καλύτερο (εκτός από μέγεθος!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε ρε συ... αν εγώ φορτώσω το ιpod με 50GB μουσικής θα με ενδιαφέρει το ράδιο;;; !!!

Για τα μικρότερα σίγουρα είναι σημαντικό αφού 1,2 ή 4gb δεν είναι αρκετά γιατί πολλοί θέλουν να έχουν πολλές επιλογές στον player τους, αλλά για τα 30GB+ ipods νομίζω είναι μικρής σημασίας.

Φορτώνεις ό,τι θέλεις. Κι εμένα δεμου αρέσει που δεν έχει ράδιο, αλλά του φορτώνω 10GB και το ξεχνώ!

και 150 gb να βγαλουν εγω θελω να μπορω οποτε θελησω να το γυρισω στον sport-fm:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν το κατάλαβα... τι θες να πεις;

 

Εννοώ ότι ό,τι επιπλέον σε χαρακτηριστικά δεκτό, εκτός από επιπλέον μέγεθος (βάζω κι άλλα χαρακτηριστικά και μετά σου βγαίνει μια μπακατέλα που έχει μεν 1002 πράγματα,δεν παύει να είναι μπακατέλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχα! γενικά συμφωνώ αλλά και πάλι είναι θέμα του τι ζητάς.

 

Άσχετο: Εγώ βολεύομαι με το w580 μου. Κινητό, mp3 player και έχει και ράδιο. Με μία 2gb m2 είμαι κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχα! γενικά συμφωνώ αλλά και πάλι είναι θέμα του τι ζητάς.

 

Άσχετο: Εγώ βολεύομαι με το w580 μου. Κινητό, mp3 player και έχει και ράδιο. Με μία 2gb m2 είμαι κομπλέ.

 

Και γω με 1 Ν73 ΜΕ ειμαι καλυμενος. Εχω και το Zune αλλα μαλλον θα το πουλησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...