Προς το περιεχόμενο

Εκδήλωση με Overclocking ... κόντρες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν ειναι απο αυτες που κυλοφορουν στα φορουμ δεν χρειαζεται να κανουμε την συνδεση σου να σερνεται :-)

Οπως και να εχει καλη η σκεψη σου Vatos (ή Παναγιωτης νομιζω; )

Οσο για το event μπορει να υπηρχαν καποια - (βασιζομενος σε οτι διαβασα στο The Lab αλλα και εδω απο μελη,αφου εγω δεν πηγα),αλλα μονο για την εμπειρια με το αζωτο και η face to face γνωριμια με ατομα που συνομιλας σε τεχνολογικα φορουμ αξιζε.

Κερδισατε τιποτα απο τις κληρωσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σέρνεται η σύνδεση, αν μπαίνεις και στα 3 Fora είναι όλες οι photos τις έβαλα για οποιον δεν ξέρει τα αλλα Fora να τις πάρε και θα τις βγάλω σε λίγο :P ήδη έχω γύρω στα 30 άτομα πάνω μου και το παλεύω :P ναι το event δεν πήγε τόσο καλά για τον κύριο σκοπό του αλλα εγώ προσωπικά γνώρισα πολλά ονόματα :P Unseen 11 και άλλους γενικά όλη την Outofspecs άτομα από το Lab κάνα 2 από insomnia μιας και δεν ήρθαν πολλοί :P πράγματα κληρώθηκαν πολλά εγώ δεν πήρα τίποτα γιατί δεν έβαλα καν το όνομα μου στη κλήρωση

όντως Παναγιώτης στο όνομα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αντι να εχουν τις γκομενες να χορευουν,θα μπορουσαν καλλιστα να κανουν μια μικρη εξεδρα εκει με μια οθονη στα πλαγια και να ανεβουν πανω οι overclockers ωστε να βλεπει ολος ο κοσμος.Ετσι οπως ηταν στημενο δυσκολα εβλεπες,χωρια που ειχαν χωθει ολοι οι φωτογραφοι μπροστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με και εγώ :P μου την στήσανε και δεν ήθελα να φανώ σε καμια φωτογραφία αλλα αφού έγινε ας την δείξω :-) ( ο τυπάς με τον Freddo και τον Billpeppa δίπλα μου ) Ο George Ο/C μου έδωσε και άλλες πολλές photos για οποιον θέλει :-)

 

s7003874alk7.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πηγα κι εγω...

Τρελη ζεστη (με κοντομανικο κι εσκαγα), και πολυς συνοστισμος.

Τα δωρα δεν κληρονονταν (παρα μονο τα ''καλα"), αλλα αντιθετα πετουσαν μπαλακια στο κοινο και οποιος τα επιανε (ναι ναι, καταλαβατε τι εγινε)...

 

Οσο αφορα το θεμα: Ειχαν στησει 2 pc με Ε6850 μεσα και προσπαθουσαν μερικοι απο το κοινο να τα πανε 4GHz με αερα (επιτυχως).

ΑΛΛΑ στο κυριο pc με την αγια τριαδα επι 2,5 ωρες δεν βλεπαμε καν desktop, ενω σε καποια φαση καηκε κιολας... Και αλλαζανε mobo... Ισα ισα 2-3 τεστακια προλαβανε μεχρι τις 4 που εληγε ο ''χρονος'', οποτε αποτε αποτελεσμα καπουτ...

 

Η ολη διοργανωση ηταν καλη για πρωτη φορα, η σκεψη με τις κοπελιες πολυ καλη, αλλα με τεραστια λαθη. Η αγια τριαδα επρεπε να ηταν υπερυψωμενη πιο πολυ και με μεγαλυτερη εξεδρα, γιατι κι αυτοι περναγαν δυσκολα οσο κι εμεις... Και το video wall απο πισω ηταν πολυ χαμηλα για να το δεις εαν εισαι κατω απο 1.9m υψος...

 

Παντως ειχε κεφι... και αναμενουμε τα καλυτερα! (ξεχασα τη ψηφιακη σπιτι γαμωτο μου!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είχε πολύ πλάκα ... Κάνω ένα διάλλειμα από το διάβασμα (γράφω φυσική αύριο) το απόγευμα, και λέω του Πάνου aka Vatos_Locos : "Σε είδα και εσένα στις photos ε ? :p" Και μου λέει : " Που ? :o " xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa ... :-D

 

Ωραίο event, αλλά διάβασα και στο xs τα παιδιά ήταν άτυχα ... 3 μέρες πριν ο Γιώργος έπαιζε με τον Yorkfield στα 4200 MHz on air με 1.385 Vcore, και σήμερα έτρωγαν bsod και τους κάηκε και ένα mobo ... Just bad luck guyz, keep 'em coming ;)

 

Όσο για τα κορίτσια ... OMG ! k@yles .... ;) Ειδικά τα δύο τελευταία videos ...

 

Καλύτερη οργάνωση και live κάλυψη, είναι δύο πράγματα που σίγουρα δεν θέλω να λείπουν του χρόνου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά ήταν..είδαμε πως ήταν το άζωτο κιόλας..εν δράση..το ακουμπίσαμε κιόλας.. :-D

πολύ κούραση και ορθοστασία.. 5:30 περίπου βαρέθηκα και έφυγα. δεν άντεχα άλλο. τότε η θερμοκρασία με το άζωτο ήταν - 186 ...κάπου εκεί...πρώτη φορά έβλεπα Live κάτι τέτοιο.. τα κορίτσια ήταν μια χαρά!! και μιλάω και για αυτές που χορεύανε και για αυτές που ήταν με τα ρούχα του πλαισίου... ;)

Γενικά όλα καλά..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rallistas εσένα δεν σε είδα πολύ εκεί την έκανες νωρίς τι έγινε ? στο επόμενο δεν την γλιτώνεις :P

 

Εφυγα γυρω στις 2 γιατι ειχα κατι δουλιτσες.Καποια στιγμη που εφυγες πηρα τη θεση σου μπροστα,μπροστα.Παντως εντυπωσιακοτατο το αζωτο!Αντε και του χρονου (και πιο συντομα) με καλυτερη οργανωση κι ακομα καλυτερα αποτελεσματα!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...