Προς το περιεχόμενο

Sony Vaio VGN-FZ21Z !!!


lambroukos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Den nomizw oti yparxei toso megalos sklhros ths takshs tou 250-300 gb stis 7200, as mas poun oi pio psagmenoi...mpainei para poly eykola, egw eimai asxetos apo pc kai ton ebala...nai xaneis thn eggyhsh kai kala alla an ginei kati stravo bazeis ton palio sth thesh tou kai den tous to les fysika! siga min to paroun prefa!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφήνεις το σημάδι σου στο πάσο της βίδας που έχει μια κόλλα η οποία αφαιρείτε τελείως αν ξεβιδωθει δεύτερη φορά ή έχει πολύ μαλακή κεφαλή η βίδα και χαράζεται από το κατσαβίδι..είπαμε καλή δουλειά..αλλά δεν είναι και ηλίθιοι..τα έχουν σκεφτεί αυτά..πριν αρχίσεις τα πειράματα και τους βάλεις σε μπελάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ίντσα=2.54 εκατοστά..δεν το γράφει το καταλαβαίνεις από το μέγεθος..το ένα είναι 2.5ίντσεςχ 2.54cm(εκατοστά)= 6.35cm άρα και ο κανονικός είναι 3.5ίντσεςχ 2.54cm (εκατοστά)=8.89cm..πιστεύω να έγινα απόλυτα κατανοητός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης άμα έχεις εξωτερικό 2,5αρι δεν θέλει ρεύμα ενώ αν έχεις 3,5 θέλει ρεύμα. Οπότε μπορείς να το καταλάβεις και έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Σονυ συνηθιζει να βαλζει δισκους χαμηλων στροφων στα περισσοτερα μοντελα της οποτε χρειαζεται λιγο προσοχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελεια!!!

 

Απο που θα παρεις τα +2gb RAM? Απο Sony ή χυμα sticks?

 

Βασικα εγω για αρχη δε θελω να πειραξω τον σκληρο, γιατι νομιζω εχει μια εφαρμογη με την οποια σου επαναφερει το συστημα στην αρχικη κατασταση, με λειτουργικο κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εγω για αρχη δε θελω να πειραξω τον σκληρο, γιατι νομιζω εχει μια εφαρμογη με την οποια σου επαναφερει το συστημα στην αρχικη κατασταση, με λειτουργικο κτλ.

 

Ναι αυτό ισχύει όντως, έκανα κι' εγώ τη μαμακία και πήρα το toshiba a200-1ax και ο @@ δεν πρόσεξα ότι είχε 4200 σκληρό και τώρα τραβάω τα @@@ μου γιατί δεν θέλω να τον αλλάξω γι' αυτόν το λόγο (που με γλιτώνει από πολύυυ χρόνο σε περίπτωση format) + ότι θα χάσω και την εγγύηση. Σε 2 χρόνια που τελειώνει η εγγύηση βλέπουμε. Εντάξει βέβαια δεν λέω ότι έχω παράπονο ότι πάει αργά or anything αλλά είναι το γαμώτο να είναι όλα τα υπόλοιπα super και ο σκληρός σκ@τ@! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό ισχύει όντως, έκανα κι' εγώ τη μαμακία και πήρα το toshiba a200-1ax και ο @@ δεν πρόσεξα ότι είχε 4200 σκληρό και τώρα τραβάω τα @@@ μου γιατί δεν θέλω να τον αλλάξω γι' αυτόν το λόγο (που με γλιτώνει από πολύυυ χρόνο σε περίπτωση format) + ότι θα χάσω και την εγγύηση. Σε 2 χρόνια που τελειώνει η εγγύηση βλέπουμε. Εντάξει βέβαια δεν λέω ότι έχω παράπονο ότι πάει αργά or anything αλλά είναι το γαμώτο να είναι όλα τα υπόλοιπα super και ο σκληρός σκ@τ@! :lol:

 

Συγνώμη recovery disk δεν είχε ή δεν μπορείς να φτιάξεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θεωρητικα εχουμε και το Norton Ghost.

 

Απλα ειναι οτι δε θελεις να το διακινδυνευσεις.Επισης, καποιος θα μπορουσε να παρει εναν 200αρι και να κρατησει τον 300αρη οπως ειναι και να τον βαζει μεσα για να κανει μονο recovery.

 

Ετσι ομως εχεις εναν 300αρη στην αχρηστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...