Προς το περιεχόμενο

Αποφύγετε τον DomPlayer


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βασικά δεν κατάλαβα, το αρχείο είναι ένα επεισόδιο από μια σειρά, είναι .avi, 350MB. Το επεισόδιο είναι εντάξει και αν το ανοίξω με άλλο τρόπο είναι οκ ή το βίντεο που περιέχει είναι αυτό των 10 δευτερολέπτων που μου λέει πως θέλω τον dom player και τα 350ΜΒ είναι μούφα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν κατάλαβα, το αρχείο είναι ένα επεισόδιο από μια σειρά, είναι .avi, 350MB. Το επεισόδιο είναι εντάξει και αν το ανοίξω με άλλο τρόπο είναι οκ ή το βίντεο που περιέχει είναι αυτό των 10 δευτερολέπτων που μου λέει πως θέλω τον dom player και τα 350ΜΒ είναι μούφα;

 

Μάλλον το επεισόδιο είναι πλαστό κατέβασε το από αλλού(μου έχει συμβεί καμιά 10 φορές με smallville)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έλεος ότι torrent έχω δει για το έργο i am legend είναι fake ήδη κατέβασα τρεία διαφορετικά.

Τι να πω αν καθήσετε να διαβάσετε τα σχόλια σε όποιο i am legend και να πετύχετε θα είναι του τύπου fake fake fake fake.

Και ήταν να το βλέπαμε αύριο με ένα παιδί κρίμα για τα μυαλά που κουβαλάνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλημερα. μια λύση για όσους εχουν κατεβασει avi και χρειάζονται διαφορους players είναι η εξής : κανουμε search "decoder convertor for 3wplayer and domplayer.zip" ειναι περιπου 5ΜΒ. όσα avi δεν έιναι fake τα ξεκλειδώνει και παιζουν κανονικά!! Ποσοστό δικό μου επιτυχίας 60%. seed this torrent is very usefoull. αντε τα λεμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έτσι και με το Meet the spartans... δεν το βρήκα πουθενά σε private... και 3-4 εκδόσεις που κτέβασα ή είχαν rar password κ ήθελαν register κάπου... ή DOM... Για να δοκιμάσουμε το τορρεντ που είπε ο προλαλίσαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Χμ...ευχαριστω για την προηδοποιηση παιδια..εχω κατεβασει κι εγω ενα τετοιο βιντεο...θα το διαγραψω και και προσπαθησω να το ξαναβρω το βιντεο...ναστε καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρυσος κανονας, όπως ειπωθηκε ειναι: Παντα κατεβαζουμε αρχεια avi και mpg. ΠΟΤΕ αρχεια zip, rar, και κυριως wmv και wma. Τα πρωτα μπορει να εχουν ότι θελουν μεσα, ενω τα δευτερα ειναι κλειδωμενα, και μπορει αν εχουν και ιους. Εκτος και αν αυτα εχουν αρκετα (οχι ενα) θετικα comments/reviews.

 

Τωρα, αμα μας τυχει αρχειο avi που θελει domplayer, xxx player κ.λ.π. ειναι 95% fake. Εννοειται ότι ποτέ δεν κατεβαζουμε τον αντιστοιχο malware/spyware/adware/μπελάςware player, γιατι μαλλον ούτε με τον dom player θα παιξει καλα, αφου μαλλον προερχεται πιθανοτατα από την αγαπητη μας MPAA. Απλά βαραμε το κεφαλι μας στον τοιχο 4 φορες λεγοντας τις λεξεις "OMG! WTF? FAKE FILE - LICENCE SCAM!! Sh!t" και το ξανακατεβαζουμε από εναν πιο της προκοπής tracker.

 

ΥΓ: Αποκλειεται το αρχειο avi να ειχε link προς τον domplayer σε κανονικη μορφη link. Απλά, ειχε γραμμενη στο βιντεο μια διευθυνση web, στην οποια οποιος παρασυρθηκε και μπηκε, κακώς το εκανε. Απλα, πεσατε σε fake file. Τοσο απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παιδιά και εγώ έτσι έπαθα.

Το decoder δεν το ξεκλειδώνει το άτιμο το .avi!

Μεγάλη γκαντε4μιά.Πάντως θα ξαναπροσπαθήσω αλλά δεν παίζει να γίνει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ έτσι έπαθα.

Το decoder δεν το ξεκλειδώνει το άτιμο το .avi!

Μεγάλη γκαντε4μιά.Πάντως θα ξαναπροσπαθήσω αλλά δεν παίζει να γίνει τίποτα...

 

Οπως ειπα και στο πρώτο post, δεν αξιζει κατα την γνωμη του. Αυτοι που φτιαχνουν αυτα τα fake αρχεια θα αλλαζουν codec καθε τοσο. Τι να σου κανει ο decoder. Ειναι το ιδιο ματαιη προσπαθεια με το να προσπαθεις να ξεκλειδωσεις rar αρχειο που κατεβασες. Αυτοι που το φτιαξαν δεν θελουν κατα κυριο λογο να χεις το αρχειο, θελουν να απογοητευτεις και ή δυνατον να τους αφησεις λεφτα. Δεν αξιζει. Χασιμο χρονου με αμφιβολο αποτελεσμα. Και μαθετε κανα δυο αλλους τρακερ εκτος από τους γνωστους και εντελώς πολυσυχναστους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την έπαθα και γω με το DomXplayer αν θυμάμαι καλά έτσι λεγόταν και πρέπει να είναι το ίδιο, καθώς άνοιγα την ταινία για να παίξει μου ζητούσε να κατεβάσω τον παραπάνω player και ενεργοποίηση και διάφορα τέτοια για να την δω.

Προσοχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...