Προς το περιεχόμενο

AMD O/C ^_^


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ase..Ama exeis Biostar xerw pl..H 7600GT sikwnei ta PANTA me TELIA Res/Poiotites!! Dn eiparxei logos na pw psemata....Opios apistos min sxoliasei..

 

kserw to oti paizei ta panta.to "teleia analysh/poiothta" pou les omws me kanei na..de tha sxoliasw alla tha se parotrynw:

des bioshock se 1680x1050 me metries rythmiseis k isws anevaseis ton phxh ths teliothtas :P

mh to deis se full poiothta omws giati se vlepw na kaneis th kartoula sou tasaki :X

ante enas mhnas emeine gia ta kala ta kartonia.

 

vatos file mou thn exw anevasei +100/+200 me th psyktra ths zalman mono pou ayth h karta den exei @@dia.kalh gpu alla xwris pipelines einai san na odhgeis porche me 2 taxythtes.pame gia 8800gt h rv670!!!eidwmen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Βρε! Πάλι «τη λες» στα άτομα από τα οποία ζητάς βοήθεια; Τί θα γίνει με την περίπτωσή σου βρε παιδί μου;

 

Mou eipe oti milaw kagouristika anti gia gamezoristika re parsifalo0ko -_-

Ante twra egw na krati8w -_-

sozy :)

 

by the way, άμα βρεις cd key για το dirt, πες στο και στην codemasters...

 

Okz lew psemata..Tha i8ela toso polu na eipirxe ena CDkey .. to Cdkey itan mia aformi gia na ksekinisw sizitisi mazi sou "MrLiopyr" or w/e .. Elpizw na me sixwreseis kai n mou peis oti eisai s1ngle .. gt alliws .. 8a postarw tin parakatw Image ..

 

dirtcdkeyxb7.th.jpg

 

Eprepe na katalavw oti itan blofa afto p evgene ka8e fora p pigena na aniksw to game..

 

w/e i ipo8esi klinei edw..Kai esu kalws h' kakws apoxwreis gia na min tsakonomaste..Outos i allos dn eimai tou Racing kai pl..Estw oxi tou offroad..

 

(Anipomonontas na bgei to NFSaki-Pr0Street :-) )

 

καληνύχτα!

 

Opa pou pas! Ksexases to mpoufan sou!

 

Respect,

kOritsi_gia_PC !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

velerephon δεν θα πω πολλά τρέξε ένα auqamark και ανέβασε iτην όσο μπορείς και πες μου το score σου την δικη μου στις φωτογραφίες την είδες πως είναι δες και τι βγάζει ;) και σύγκρινε το με το δικό σου :-) http://www.hwbot.org/result.do?resultId=656509

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Koritsi_Gia_PC: θα κλείσω εδώ την mini διαμάχη μας, λέγοντας σου μόνο πως δεν είσαι του γούστου μου...

 

Προτιμώ να κάνω άλλα πιο ενδιαφέροντα πράγματα με γυναίκες από το να παίζω Lineage...

 

ps. δεν είμαι single.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Koritsi_Gia_PC: θα κλείσω εδώ την mini διαμάχη μας, λέγοντας σου μόνο πως δεν είσαι του γούστου μου...

 

Προτιμώ να κάνω άλλα πιο ενδιαφέροντα πράγματα με γυναίκες από το να παίζω Lineage...

 

ps. δεν είμαι single.

 

duh..

 

Mono sto anosto astio mou apantises?? nC chicken .. You got some points down there!

 

ps. oute sta pio trella sou oneira pantos..as'to xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γμτ! και έχω κάτι πολύ extreme φαντασιώσεις να παίζαμε μαζί lineage! :P

 

άντε επειδή είμαι στις καλές μου σήμερα θα σου πω και ένα tip: στην εικόνα που έχεις πιο πάνω, ΠΑΤΑ NEXT! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γμτ! και έχω κάτι πολύ extreme φαντασιώσεις να παίζαμε μαζί lineage! :P

 

άντε επειδή είμαι στις καλές μου σήμερα θα σου πω και ένα tip: στην εικόνα που έχεις πιο πάνω, ΠΑΤΑ NEXT! ;)

 

psss..sinexizeis na mou apodiknieis poso l33t eisai .. xD

 

tsaka..

 

cdkeydirtlolbw3.th.jpg

 

Okz .. Rulara ton Official sto L2 .. Eimai asteri sto L2 kai to latrepsa .. alla ama ksekinisw na eksistorw posa pragmata "katexw" dn 8a teliwsw pote .. kai dn eiparxei kai logos na katsw na lew pragmata gia to atomo mou ston ka8e tixonta .. ara .. Sinexise na xrisimopieis to terastio epixirima sou gia to L2 .. Me fernei pragmatika se polu diskoli 8esi xD

 

QQ

/Koritsi_Gia_PC! (Kai oxi mono...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

velerephon δεν θα πω πολλά τρέξε ένα auqamark και ανέβασε iτην όσο μπορείς και πες μου το score σου την δικη μου στις φωτογραφίες την είδες πως είναι δες και τι βγάζει ;) και σύγκρινε το με το δικό σου :-) http://www.hwbot.org/result.do?resultId=656509

 

οκ αυριο τελιωνω την υδροψυξη και αν πανε ολα καλα θα το κανω το μπεντσμαρκ (αν κ εχεις γρηγοροτερο συστημα απο μενα γενικα).

εχω ενα προβλημα χωρου με τη δεξαμενη βατος. υπαρχουν 2 πιθανα σημεια εγκαταστασης.

ενα λιγο ποιο πανω απ την αντλια κ ενα στο χαμηλοτερο σημειο του συστηματος (πολυ πιο κατω απ την αντλια) αλλα αν γυρισω το κουτι 90μοιρες θα ναι στο ψηλοτερο σημειο.Θα χω προβλημα στο γεμισμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε επειδή είμαι στις καλές μου σήμερα θα σου πω και ένα tip: στην εικόνα που έχεις πιο πάνω, ΠΑΤΑ NEXT! ;)

 

prosekse mi tis peis na pidiksei apo kanena mpalkoni kai to kanei :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ αυριο τελιωνω την υδροψυξη και αν πανε ολα καλα θα το κανω το μπεντσμαρκ (αν κ εχεις γρηγοροτερο συστημα απο μενα γενικα).

εχω ενα προβλημα χωρου με τη δεξαμενη βατος. υπαρχουν 2 πιθανα σημεια εγκαταστασης.

ενα λιγο ποιο πανω απ την αντλια κ ενα στο χαμηλοτερο σημειο του συστηματος (πολυ πιο κατω απ την αντλια) αλλα αν γυρισω το κουτι 90μοιρες θα ναι στο ψηλοτερο σημειο.Θα χω προβλημα στο γεμισμα?

 

όχι δεν θα έχεις πρόβλημα πουθενά αρκεί να φτάνει το χέρι σου για να το γεμίσεις ;)

Btw σου είπα aquamark γιατί βγάζει ξεχωριστό score για cpu και ξεχωριστό για vga ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...