Προς το περιεχόμενο

Χωρίς ρούχα!


greeneye

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ναι τωρα που το σκεφτομαι...

 

εκτος απο το χρονο που θα γλιτωναμε για την ετοιμασια των γυναικων...

 

θα γλυτωναμε χρονο και ΧΡΗΜΑ απο τα ψωνια τους σε ρουχα !

 

αχχαχαχααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το σκέφτομαι λογικά...από την στιγμή που δεν θα φοράγαμε ρούχα,κάποιο παιδί που δεν θα είχε τη δυνατότητα να φοράει μόνο μάρκες κλπ και έτσι δεν θα ένιωθε μειονεκτικά απέναντι στα άλλα παιδιά.Ξέρω ότι ίσως σε κάποιους φανεί λίγο αστείο αλλά δεν το λέω με ειρωνεία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι θα εξοικειωνομασταν περισσοτερο με την ιδεα του γυμνου, θα ερχοταν μια σχετικη απομυθοποιηση.

Απο την αλλη, πιστευω γρηγορα θα βαριομασταν, και θα υπηρχαν συντομα αυτοι που θα ασχολουνταν και παλι με διαφορους τροπους στολισμου του σωματος:

Σαν καλλιτεχνικη εκφραση, τροπο να εκφρασουν τα συναισθηματα τους, μεσο να ξεχωρισουν, να δηλωσουν οτι ανηκουν σε καποια ομαδα, σαν τροπο να δειξουν την ιδιαιτεροτητα τους σε οποιοδηποτε επιπεδο, αν και πιστευω περισσοτερο σε ζητηματα κοινωνικου status.

Θελω δηλαδη να πω, οτι το ντυσιμο, περα απο την καλυψη προφανων πρακτικων αναγκων, εξυπηρετει σε επικοινωνιακο πλατο, πολυ περισσοτερα απο οσα θελουμε να παραδεχθουμε.

Πιστευω πως ακομη και αν καποια στιγμη αποδεχομασταν την φυσικη μας γυμνια, αυτο θα ηταν σαν μια φαση, σαν μια παροδικη κατασταση αλλου ειδους styling και εκφρασης καποιου μηνυματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο χριστος,ο θεος,η παναγια,... ο παντοδυναμος μας επλασε γυμνους...οχι με ρουχα...οπως και τα ζωα τα εκανε ζωα...φανταζεστε τα ζωα να τα ντυναμε ας πουμε ? βεβαια μερικα σκυλακια τα ντυνουν :P ...

 

οι πρωτοπλαστοι κρυωνανε ? χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βίντεο είναι πραγματικά κορυφαίο!!! Ότι πιο αστείο έχω δει από Θεσσαλονίκη.

 

Για όσους δεν ξέρουν εκεί που είναι το παλικάρι είναι ένα από τα πιο κεντρικά σημεία της Θεσσαλονίκης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηχτή για εμένα, ε?

 

Δεν έχω πρόβλημα πάντως να πεις κάτι, σε καμία περίπτωση, εφόσον δεν παραβαίνει τους κανόνες λειτουργίας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχ; Δεν ξέρω τι εννοεί ο μπλις, εγώ θα έλεγα κάτι για τα μυαλά που κουβαλάτε εκεί πάνω κτλ.

 

Αλλά αν το έκανα θα το έκανα μόνο για να μην παραδεχτώ πως τελικώς η Σαλονίκη τα σπάει.

 

There, I said it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...