Προς το περιεχόμενο

Best Download Manager


johnyc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

[offtopic] rio9 καλωσηλθες στο insomnia, ολες οι γνωμες ειναι σεβαστες αλλα θα πρεπει να ξερεις οτι τα κεφαλαια γραμματα δεν επιτρεπονται καθως ειναι πολυ κουραστικα για τα ματια και φαινεται σαν να φωναζεις.

καλη συνεχεια! :-) [offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο δοκιμές διάφορων d/w managers έχω καταλήξει στον Internet Download manager, απλό, φιλικό, γρήγορο, τα downloads πάντα τερματισμένα στα 1,2mb/sec - 1,3mb,sec και προ πάντωn χωρίς 100000000 διαφημιστικές μλκιες και επιπρόσθετα crap.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν premium στο rapidshare τι προτείνεται? Χρησιμοποιώ καιρό το rapget ! Μήπως να γίνει κανένα poll?

 

φιλε μου χρησιμοποιουσα το rapget καιρο τωρα και μπορω να πω οτι οι ταχυτητες σερνοντουσαν εβαλα πειραματικα το flachget και οι ταχυτητες πηγαν στα υψη.Πιστευω οτι ειναι το καλυτερο προγραμμα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας εγκατεστημενο τον DAP,παρατηρησα οτι ναι μεν μου δινει πολυ καλες ταχυτητες(1,8mb-2,3mb) αλλα δυστυχως οταν κατεβαζω αρχεια .rar πολλα απο αυτα τα κατεβαζει με σφαλματα,αρα φτου κι απ την αρχη αυτα τα κομματια.... π.χ..κατεβαζω μια ταινια αποτελουμενη απο 8 rar...ε σιγουρα τα 2 απο αυτα δεν θα κατεβουν σωστα

Τι μπορει να φταιει??? Να αναφερω επισης οτι 99% κατεβαζω απο rapidshare,και επισης οτι ειμαι premium μελος του.

Εχετε γενικως να προτεινετε καποιον αλλο ΚΑΛΟ download manager(που να μπορει να διαχειριζετε και λογαριασμους rapidshare εννοειται)??? Μην μου πειτε RapGet...τον εβαλα σε pc της δουλειας και κολλησε ολοκληρωτικα το laptop!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα, τι βολεύει το καθένα μας. Προσωπικά χρησιμοποιώ Free Download Manager εδώ και 1 χρόνο χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα είτε σε rapidshare είτε αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IDM!!! Τέλεια αποτελέσματα σε rapidshare και μόλις 1 corrupted αρχείο σε 6 μήνες καθημερινού κατεβάσματος!

 

Τον IDM ομως τον χρησιμοποιεις σε 24mbit συνδεση? Σε ρωταω γιατι σκεφτομαι μηπως φταιει ο μεγαλος ρυθμος download που κατεβαινουν corrupted τα rar και οχι ο DAP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...