Προς το περιεχόμενο

Ασπρες γραμμες στον ουρανο!


Strategos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Απο μαρτυρια γνωστου μου, καποια αεροπλανα απο αυτα σηκωνονται απο την

Ελευσινα και δεν φερουν διακριτικα.

Μετα απο ερωτηση σε ανωτερο περι του θεματος, εστω και "off the record",

απειληθηκε ευθεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Αυτή την στιγμή βλέπω πάνω από την Πάτρα πολλά ίχνη.

Δεν έχουμε αεροδρόμιο για να πεις ότι είναι αεροπλάνα της γραμμής, και βλέπω τουλάχιστον 5 γραμμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταυρο κλεισε τα παραθυρα ,φορα αναπνευστηρα και περιμενε διαλυθουν! οχι πανικος,οχι πανικος

 

 

περα απο την πλακα τωρα πιστευετε οπως ειπε κ αλλος οτι αν μας ψεκαζαν θα τα βλεπαμε ή θα το καναν με τετοιον τροπο? υπαρχουν και πολυ πιο ευκολοι τροποι να μας ελεγξουν-κατευθυνουν :S .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή βλέπω πάνω από την Πάτρα πολλά ίχνη.

Δεν έχουμε αεροδρόμιο για να πεις ότι είναι αεροπλάνα της γραμμής, και βλέπω τουλάχιστον 5 γραμμές.

 

Το οτι δεν εχετε αεροδρομιο σε κανει να πιστευεις οτι δεν περνανε αεροπλανα της γραμμης;

Κανε ενα check εδω κι εδω να δεις τι αεροδιαδρομοι υπαρχουν πανω απο την ελλαδα, και σε καθε αεροδιαδρομο μπορει να περνανε 2 και 3 τη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθεια, δεν είδα τις γραμμές στον ουρανό έγκαιρα και πρέπει να το εισέπνευσα.

Τι κάνω τώρα?

 

Να κλασεις πανω σε στυποχαρτο να δουμε τα αποτελεσματα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μικρο μου ελεγαν πως αυτες οι γραμμες ειναι φαρμακα που πετανε τα αεροπλανα και οι δημοι κυριως το καλοκαιρι για τις μυγες,τα κουνουπια και τις μελισσες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μικρο μου ελεγαν πως αυτες οι γραμμες ειναι φαρμακα που πετανε τα αεροπλανα και οι δημοι κυριως το καλοκαιρι για τις μυγες,τα κουνουπια και τις μελισσες :)

 

Αυτο ισχυει, απλα ειναι δυο διαφορετικες υποθεσεις. Αυτο που λες γινεται κανονικα πχ στην πολη μου (εχοντας ποταμι διπλα μας τα κουνουπια ειναι υποερβολικα), απλα γινεται με ειδικα ψεκαστικα αεροπλανα, μια φορα το χρονο και πετανε αρκετα χαμηλα και οχι πανω απο τις κατοικημενες περιοχες αλλα σε ελη, λιμνουλες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

StavrosD όπως λέμε LSD? :))

νομίζω περνάνε jet airways πάνω από πάτρα θα το τσεκάρω το βραδυ για σίγουρα

 

Τα αεροπλάνα της πολιτικής αεροπορίας χρησιμοποιούνε συγκεκριμένες αερογραμμές, δεν περνάνε απ'όπου τους καπνίσει και προφανώς όχι προς διαφορετικές διευθύνσεις.

 

Παιδιά βοήθεια, δεν είδα τις γραμμές στον ουρανό έγκαιρα και πρέπει να το εισέπνευσα.

Τι κάνω τώρα?

 

Μην ανησυχείς, δεν θα πεθάνεις κιόλας! Αν είναι όντως chemtrails θα παρατηρήσεις μια δυσκολία συγκέντρωσης, κεφάλι καζάνι, ξερόβηχας, τα μαθήματα της εξεταστικής θα σου φαίνονται πιο δύσκολα σε σχέση με άλλες εξεταστικές, θα ξεχνάς λίγο πιο εύκολα (πως την λέγανε αυτή που γνώρισα και μου άρεσε...;) κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Μην ανησυχείς, δεν θα πεθάνεις κιόλας! Αν είναι όντως chemtrails θα παρατηρήσεις μια δυσκολία συγκέντρωσης, κεφάλι καζάνι, ξερόβηχας, τα μαθήματα της εξεταστικής θα σου φαίνονται πιο δύσκολα σε σχέση με άλλες εξεταστικές, θα ξεχνάς λίγο πιο εύκολα (πως την λέγανε αυτή που γνώρισα και μου άρεσε...;) κτλ.

 

Ελπίζω να κάνεις πλάκα σε όλα όσα γράφεις ε!

:-)B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...