Προς το περιεχόμενο

New ATI HD 3800 To Support DX 10.1


morgoth_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε δει οποτε συγκρινουν καρτες να τις δοκιμαζουν σε αναλυσεις 2000 και βαλε με ολα τα φιλτρα ενεργα και να λενε να αυτη ειναι καλυτερη...ρε παιδια πανε καλα? ποιος νοιαζεται σε αναλυση 1900 ή 2000 πως παιζει? Λες και εχουμε οθονη 25"

Εγω με την 17" με 1024χ768 ειμαι καλυμενος απολυτα

ειδα benchmarks σε cod4 και στα 1024χ768 η διαφορα αναμεσα στις ati3850 kai nvidia8800gt ειναι μικρη (5-10 fps περιπου).Βεβαια σε τρελλες αναλυσεις ειναι η μιση αποδοση στο ιδιο παιχνιδι αλλα ποιος νοιαζετε...

http://www.tomshardware.com/2007/11/15/amd_radeon_hd_3800/page17.html

http://www.bootdaily.com/index.php?option=com_content&task=view&id=889&Itemid=26&limit=1&limitstart=3

 

ε ναι αφου παιζεις εσυ σε 1024 ας κανουνε μονο εκει benchmark

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ε ναι αφου παιζεις εσυ σε 1024 ας κανουνε μονο εκει benchmark

 

φυσικα παιζω μονο εγω με 1024 αφου το πας ετσι!

ειδες ποτε κανενα να παιζει σε 1024 αναλυση ? εγω οχι.

Ειπα εγω να μην κανουν σε αλλες αναλυσεις benchmarks? ειπα για πανω απο 2000

αν διαβασες τι εγραφα δηλαδη

και αφου εσυ εχεις το hardware να παιζεις σε τρελλες αναλυσεις μπραβο σου!

και σ ανωτερα!

και να τους πει βρε ανθρωπε να ανεβασουν λιγο ακομα τις αναλυσεις στα benchmark.

μονο 2000χ2600? εμ βεβαια .τι μηχανημα εχει ο τουφας δηλαδη που θα καταδεχτει την 1024 ?

@6600gt

και εσυ φιλε δεν εχεις δει 17" tft να δουλευει σε 1024 ?

Να που υπαρχουν ,οσο για το στανταρ σε 17" ,οταν ειναι wide ναι ,αλλα σε απλη 17 το 1024 ειναι συνιθισμενο

Δεν λεω οτι δεν παει 1280 αλλα οι περισοτεροι την εχουν σε 1024 (βλεπε κεφαλαιο εργονομια στους Η/Υ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα απλη 17αρα ειναι και εκει την δουλευω παντα.

Τωρα ενταξει οταν μου φερνουνε καμια φορα οι φιλοι μου δανεικες καρτες γραφηκων το βαζω οσο παει (128χ1024)μετα βγαινει απο τα ορια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα απλη 17αρα ειναι και εκει την δουλευω παντα.

Τωρα ενταξει οταν μου φερνουνε καμια φορα οι φιλοι μου δανεικες καρτες γραφηκων το βαζω οσο παει (128χ1024)μετα βγαινει απο τα ορια :P

 

Σε καταλαβαίνω απόλυτα :-) και επειδή πήγαμε πολύ off topic 3μέρες ακόμη για την 3870.... :mad: :P

 

EDIT: @pc_admin σωστός μόνο που στις crt γίνεται αυτό και όχι στις tft καθώς αν πας να κατεβάσεις την ανάλυση απο την προτεινόμενη που ορίζει ο κάθε κατασκευαστής απλά θα δεις να παραμορφώνεται σε μικρό βαθμό η εικόνα κάτι που το καταλαβαίνεις αμέσως με το μάτι.Επίσης οι 17αρες έχουν προτεινόμενη ανάλυση 1280χ1204 και οι wide 1440χ900.Μόνο οι 15αρες έχουν προτεινόμενη τα 1024χ768...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stin thessaloniki irthe k se arketa kali timi...

http://matsoukasbros.com/search.php?categ_id=222&PageNo=3

 

ραους....Ουστ μακρια απο του ματσουκα....Το πιο κακοοφοιμο μαγαζι στην Θεσσαλονικη.

Μονο η Δημητρα αξιζει απο τους ματσουκιδες αλλα δν ειναι εκει το θεμα:lol:

Παντως αφου στου ματσουκα ειναι η 3870 10 ευρο πανω απο την 3850 του εμαγαζου και η 3859 στα 133 ευρω η Νβιντια πραγματηκα πρεπει να ριξει την γτ.

Αλλα λεω γω τωρα μηπως στου μτασουκα ειναι τοσο φθηνα γτ ειναι λιανηκης η τιμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μέρα ακόμη :P άντε να δούμε τι θα δούμε απο το πλαίσιο αύριο :fear: απο οτι βλέπω υπάρχει πρόβλημα στην διάθεση της 3870 ακόμα αναμενόμενο το έχει στο site του πλαισίου.:mad:

 

Υ.Γ Κάτι μου θυμίζει αυτό το έργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μέρα ακόμη :P άντε να δούμε τι θα δούμε απο το πλαίσιο αύριο :fear: απο οτι βλέπω υπάρχει πρόβλημα στην διάθεση της 3870 ακόμα αναμενόμενο το έχει στο site του πλαισίου.:mad:

 

Υ.Γ Κάτι μου θυμίζει αυτό το έργο...

 

8800γτ....αν ειναι και με τις 3850/70 ετσι φεξε μου και γλυστρησα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paidia...Mia einai i karta...I 9800gtx/gts pou tha bgoun se ligo kairo...Osoi einai ipomonetikoi tha ανταμιφθούν όπως τους χρειάζεται...

 

sry κιολας αλλα ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΚΟΛΑΕΙ Η 9800 σε TOPIC για την 3870????:mad::mad::mad:

Αν θες κανε θεμα για την 9800 και μην χαλας τα αλλα θεματα λεγοντας μια ειναι καρτα.Που το ξες προβλεψες το μελλον???Μπορει να βγουνε πατατες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...