Προς το περιεχόμενο

New ATI HD 3800 To Support DX 10.1


morgoth_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re paidia...Mia einai i karta...I 9800gtx/gts pou tha bgoun se ligo kairo...Osoi einai ipomonetikoi tha ανταμιφθούν όπως τους χρειάζεται...

 

ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΕΙΠΕΣ ΠΟΣΟ?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Υ.Γ Το topic για 8800gt (και βάλε μετά απο οτι άκουσα είναι ακριβώς κάτω...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
sry κιολας αλλα ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΚΟΛΑΕΙ Η 9800 σε TOPIC για την 3870????:mad::mad::mad:

Αν θες κανε θεμα για την 9800 και μην χαλας τα αλλα θεματα λεγοντας μια ειναι καρτα.Που το ξες προβλεψες το μελλον???Μπορει να βγουνε πατατες???

πες τα ρε Sadman, γιατί ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του.:mad::mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βρεί πουθενά κανείς διαθέσιμη την HD 3870, να χτυπήσω δύο κομματάκια ρε παιδιά ; :-)

 

Μόλις τώρα πήρα τηλέφωνο πλαίσιο για την παραγγελία που είχα κάνει και μου είπαν οτι ακόμα τις περιμένουν....:-(

 

Υ.Γ Φαίνεται οτι παίζει το ίδιο έργο με τις 8800gt :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί έχω σήμερα..

Φρέσκο Σπαρταριστό..

Πάρε.. Πάρε..

http://www.steel.gr/eshop/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=1&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=101732&category_id=161&vmcchk=1&Itemid=1

Όσοι πιστοί της 3870, προσέλθετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χεχεχ δεν θέλω να απογοητεύσω αλλά δεν είναι φρέσκο. Την έχουνε ανεβάσει εδώ και μέρες :) Περιμένουν παραλαβή σήμερα-αύριο (όπως όλοι οι άλλοι). Η κοπέλα απο το συγκεκριμένο κατάστημα μου είπε το εξής κουφό. Βάλτε την παραγγελία σας στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα και μετά θα σας ενημερώσουμε για διαθεσημότητα!! (αυτο μου θυμίζει 2Play που καβάτζωσαν τους πελάτες χωρίς να έχουνε ιδιόκτητο lol ) Επίσης κάπιοι τυχεροί θα παραλάβουνε σήμερα και αύριο αν πρόλαβαν να πάρουν μια απο το eshop.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα είδα οτι έχει διαθέσιμες όπως λέει μόνο την Gecube 3850 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1042831

για όλες τις άλλες τα ίδια .Απο ότι μου είπαν απο Πέμπτη για τις άλλες :rolleyes:

ενώ έχει βάλει και την sapphire 3870 http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1044966

αλλά στα 219ευρώ :eek:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω 2 ΗD 3870 για CF, απ' ότι βλέπω στο πλαίσιο έχει connect3d, gecube και sapphire, είναι καλύτερη κάποια απο τις 3 εταιρίες ή όποια και να επιλέξω είναι το ίδιο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω 2 ΗD 3870 για CF, απ' ότι βλέπω στο πλαίσιο έχει connect3d, gecube και sapphire, είναι καλύτερη κάποια απο τις 3 εταιρίες ή όποια και να επιλέξω είναι το ίδιο ;

 

Όποια και να πάρεις το ίδιο θα είναι φυσικά :-) αν βρείς καμία απο αυτές μιας και το πλαίσιο άλλα μας έλεγε χτες άλλα σήμερα και άλλα θα μας πει και αυριο :rolleyes:.

Αν δεις και στο site τους θα καταλάβεις ένα προ'ι'ον το αναφέρουν διαθέσιμο σήμερα και αύριο όχι γενικά πέφτει κανονικό δούλεμα.:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις παρέλαβα την δικιά μου HD3870 σε υλοποίηση της Sapphire, η κάρτα ήταν σε μια λυτή συσκευασία με τα απολύτως απαραίτητα καλώδια κι ένα cdάκι. εδώ να πω ότι δεν έχω πιάσει πιο βαριά κάρτα στη ζωή μου μέχρι τώρα (σκέτο κτήνος).

στα δια ταύτα τώρα έτρεξα 3dmark06 σε Windows Vista με τους Catalyst 7.11 κι έβγαλε 8977 3dmarks. εδώ να πώ ότι μάλλον με κρατάει η cpu μου (Athlon 64 x2 5600+), αν και δεν έχω παράπονα από το score της κάρτα.

ακόμα δεν της έβαλα χέρι αλλά σίγουρα θα την ανεβάσω λίγο :devil::devil::devil:.

αυτά για την ώρα, πάω για crysis και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου ηρθε η Connect3D 3870 και δεν ειχε ουτε cd και το ουτε καν αυτοκολλητο sto cooler rofl. Το cd μπορει να λειπε και απο λαθος. Απ'οτι φαινεται μαλλον made by AMD ειναι της συγκεκριμενης εταιριας οπως νομιζα εξαρχης κιολας. Δεν τη εγκατεστησα ακομη. Θα πω εντυποσεις μετα. Uelv na dv kai an tairiazei h VF1000 αν αφησω τα μαμισια memory sinks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...