Προς το περιεχόμενο

New ATI HD 3800 To Support DX 10.1


morgoth_gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 220
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγώ την είχα παραγγείλει από e-shop. εντυπώσεις δυστυχώς δεν μπορώ να πώ ακόμα, γιατί έφαγα την μεγαλύτερη ξενέρα της ζωής μου, μου χτύπησε ο δίσκος και μόλις πριν 10 λεπτά τελείωσα την εγκατάσταση των Vista σε έναν δανεικό δίσκο που βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cooler ειναι πολυ αθορυβο αλλα η καρτα ζεσταινεται πολυ(90C). Πρωτο τεστ στο συτημα της υπογραφης μου 3dmark06

Score 8591

SM2 3836

SM3 4308

CPU 1823

Με τη X1800XT piano score 45XX. Καλη βελτιωση νομιζω. Παραγγελια απο Πλαισιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cooler ειναι πολυ αθορυβο αλλα η καρτα ζεσταινεται πολυ(90C). Πρωτο τεστ στο συτημα της υπογραφης μου 3dmark06

Score 8591

SM2 3836

SM3 4308

CPU 1823

Με τη X1800XT piano score 45XX. Καλη βελτιωση νομιζω. Παραγγελια απο Πλαισιο

 

νομιζω σε κοβει λιγο ο επεξεργαστης.

90???Σαν πολλοι μου φενονται...σιγουρα αθορυβο και οχι σβηστο:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω σε κοβει λιγο ο επεξεργαστης.

90???Σαν πολλοι μου φενονται...σιγουρα αθορυβο και οχι σβηστο:lol:

 

Σαν πολύ δεν ζεστένεται? Εγώ σε υλοποίηση Sapphire και πάνω απο 78C δεν πάω! Άσε που την τρέχω μόνιμα στα 850Mhz core και 1270mhz memmory ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πολύ δεν ζεστένεται? Εγώ σε υλοποίηση Sapphire και πάνω απο 78C δεν πάω! Άσε που την τρέχω μόνιμα στα 850Mhz core και 1270mhz memmory ;)

Η δικες σου θερμοκρασιες ειναι χαμηλες. Ολα τα review gia 85+ λενε. Παντως η beta του atitools που δωκιμασα μαλλον δεν δουλευει σωστα και δεν ανεβαζει το ανεμιστηρη μαλλον. Βαζω τωρα το rivatuner

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τροφοδοτικό μου είναι ένα Chieftec 450w, υπάρχει περίπτωση να μην χρειαστώ αλλάγη και να σηκώσει το crossfire ; Απ' ότι έιδα έχει μόνο έναν 6 pin pci-e connectror, υπάρχει κάποιος αντάπτορας να σου δίνει και δεύτερο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol 9800GTX tha bgei kata martio kai Q208 bgainai kai h R700. Elpizw se gerh maxh ayth th fwra.

 

Οι γερές μάχες δεν δίνονται με καθυστερήσεις σε μια αγορά που κινείται με τόσο ιλιγγιώδης ρυθμούς. Προεικάζεις ήδη αποτέλεσμα με το παραπάνω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
diskolo na sou dosei reuma gia dio 3870 eipame kaine ligo reuma alla oxi kai etsi,pare ena 850w gia cross

 

siga kopse kati mastora pou 8elei 850w gia crossfire 2x3870 :P

 

kai me 650-700ari kalymenos einai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...