Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρα πολύ καλό επεισόδιο γιατί επιτέλους επικεντρωθηκαν στον Ράζ και τον εβραίο (δεν ειμαι ρατσιστης απλα δε συγκρατω το ονομα του ευκολα)..

 

τον τελευταιο καιρο το χαν παρει μονοτερμα με τον Σέλντον..

 

Και εγω γουσταρα πολυ που ηταν επισοδειο που εδειχναν λιγο απολους, και οχι μονο τον Σελντον.

 

Ο Ραζ θεος ακομα μια φορα, ειναι τρελο παλικαρι. Ο εβραιος μου την εσπασε.

 

btw ειναι ρατσιστικο να λες καποιον αυτο που ειναι? Αλλο πχ αραπης, και αλλο μαυρος... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάρα πολύ καλό επεισόδιο γιατί επιτέλους επικεντρωθηκαν στον Ράζ και τον εβραίο (δεν ειμαι ρατσιστης απλα δε συγκρατω το ονομα του ευκολα)..

 

τον τελευταιο καιρο το χαν παρει μονοτερμα με τον Σέλντον..

 

Και εγω γουσταρα πολυ που ηταν επισοδειο που εδειχναν λιγο απολους, και οχι μονο τον Σελντον.

 

Ο Ραζ θεος ακομα μια φορα, ειναι τρελο παλικαρι. Ο εβραιος μου την εσπασε.

 

btw ειναι ρατσιστικο να λες καποιον αυτο που ειναι? Αλλο πχ αραπης, και αλλο μαυρος... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδέα μου είναι η τώρα τελευταία έχει κάνει μαι μικρή κοιλιά? Στο τελευταίο επεισόδιο κάποια στιγμή βαρέθηκα προς την μέση αλλά στο τέλος κάτι έγινε και σώθηκε. Αλλα γενικά βαρετά επεισοδιάκια μέχρι στιγμής η 4η σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jealousy is an ugly green-eyed monster -- not unlike the Hulk -- who, by the way, also has a girlfriend.

 

fail :-(

 

 

Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το βλέπετε κάθε βδομάδα αν σας έχουν κουράσει τα αστεία τους.Συμβαίνει συχνά με sitcoms να κουραστείς αν το βλέπεις κάθε βδομάδα.Φέτος τα επεισόδια είναι όλα από αστεία ως ξεκαρδιστικά πάντως.Δοκιμάστε να κάνετε μια δύο βδομάδες διάλειμμα και δείτε τα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετα καλο. Εχουμε δει και καλυτερα ομως.

Δεν καταλαβα την εξης σκηνη:

 

Που ο Sheldon κατεβαινε χοροπηδωντας τις σκαλες. Περαν των εμμονων του, τι ακριβως ελεγε?

Παντως οντως, no Penny no party :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετα καλο. Εχουμε δει και καλυτερα ομως.

Δεν καταλαβα την εξης σκηνη:

 

Που ο Sheldon κατεβαινε χοροπηδωντας τις σκαλες. Περαν των εμμονων του, τι ακριβως ελεγε?

Παντως οντως, no Penny no party :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα καλο. Εχουμε δει και καλυτερα ομως.

Δεν καταλαβα την εξης σκηνη:

 

Που ο Sheldon κατεβαινε χοροπηδωντας τις σκαλες. Περαν των εμμονων του, τι ακριβως ελεγε?

Παντως οντως, no Penny no party :P

 

 

Ονομαζε τα αστρα που ειναι ποιο κοντα στο δικο μας ηλιακο συστημα.

 

Γελασα πολυ οταν η Amy (?) του ειπε να γνωρισει την μητερα της, και αυτος εφυγε τρεχοντας στα σκαλια φωναζοντας

 

"Leonard, Leonard, Leonard, Leonard, Leonard..." :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα καλο. Εχουμε δει και καλυτερα ομως.

Δεν καταλαβα την εξης σκηνη:

 

Που ο Sheldon κατεβαινε χοροπηδωντας τις σκαλες. Περαν των εμμονων του, τι ακριβως ελεγε?

Παντως οντως, no Penny no party :P

 

 

Ονομαζε τα αστρα που ειναι ποιο κοντα στο δικο μας ηλιακο συστημα.

 

Γελασα πολυ οταν η Amy (?) του ειπε να γνωρισει την μητερα της, και αυτος εφυγε τρεχοντας στα σκαλια φωναζοντας

 

"Leonard, Leonard, Leonard, Leonard, Leonard..." :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν λίγο κουραστικό το 5 επεισόδιο (πως γίνεται μία κωμική σειρά να σε κουράσει μέσα σε 20 λεπτά;; ). Μου φάνηκε πως το παραέκαναν με τον Seldon (είναι βαρεμένος αλλα όχι και τόσο), σαν να έχουνε βαρεθεί λίγο οι σεναριογράφοι της σειράς.

 

Υ.Γ. Γιατι την κοπέλα του Seldon δεν την βαράει κανα λεωφορείο;;; 2 Seldon σε μία σειρά είναι παρα μα παρα πολλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά η κοπέλα του Sheldon έχει ένα τεράστιο ελάττωμα: είναι αντιπαθητική.

 

Ο Sheldon ότι και να 'ναι, όπως και να φέρεται, είναι συμπαθητικός. Και αυτό οφείλεται στον ηθοποιό. Δε μπορώ να σκεφτώ πολλούς που θα το κατόρθωναν. Και η "νέα Sheldon" το αποδεικνύει περίτρανα. Ένας χαρακτήρας που έχει την ίδια συμπεριφορά κι, όμως, είναι απίστευτα πιο αντιπαθητικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...