Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eτσι & ετσι θα χαρακτηριζα τα πρωτα επισοδεια της 4ης σεζον. Ενταξει δε λεω, εχουν καποιες καλες στιγμες γελιου αλλα οχι σαν τα προηγουμενα, ειδικα της 2ης σεζον!!

 

 

Ο Sheldon στο επομενο την πεμπτη θ'αποκτησει και γατες απ'οτι ειδα σε κατι εικονες :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ηθελα πολυ να δω διαλογο μεταξυ Sheldon και House

 

S: im the most evolved and intelligent man on the planet

 

H: no,you're not! you're a moron!

Ε καλα ενταξει..μην συγκρινεις..αλλη σειρα η μια άλλη η αλλη...και ο House ειναι μαμάτος αλλα εδω λέμε για το ΒΒΤ...

 

ΥΓ: Αν όντως γινοταν αυτη η συνάντηση πιστεύω οτι ο διάλογος θα ήταν ακριβως αυτος που ειπες!! :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα πολυ να δω διαλογο μεταξυ Sheldon και House

 

S: im the most evolved and intelligent man on the planet

 

H: no,you're not! you're a moron!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Καλα ΠΟΣΟ θα τα σπαγε???! :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδε κανείς το καινούριο; Μπορώ να πω πως μ' άρεσε περισσότερο από το προηγούμενο :-)

 

 

Ο χορός του γουόλοβιτς στο αστειατόριο απλά δεν υπήρχε! :lol::lol::lol:

 

 

Επίσης είδα ότι κυκλοφόρησε The Big Bang Theory S03 EXTRAS.

Contains:

1. Gag Reel

2. Set Tour with Simon and Kunal – Get an insider’s look at TV’s hottest comedy, The Big Bang Theory, as Simon Helberg and Kunal Nayyar take viewers on a tour of the set.

3. Take-Out with the Cast of The Big Bang Theory – We’ll have plenty of food-for-thought as the cast and creators dig into this season’s funniest/favorite moments, in addition to a side of Chow Mein.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρομποτς,german humour, poop jokes, masturbation jokes, controlling women over men....και τωρα γατες?? και αστεια για το

ποσο αδιαφορο ζωο ειναι, το οτι σε τρωει αμα πεθανεις και οτι πληρωνεις για να τις ξεφορτωθεις?

Τι γινεται εδω? ολη την σεζον την εχει γραψει ο κρεγκ?? Δεν μπορει να ειναι συμπτωση ρε σεις. Δεν με νοιαζει να του στειλω μαιλ λολ. Παντος στα κρεντιτς δεν τον εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ πως παίζει η girl friend του Σέλντον.

 

Ειναι απλα ΑΠΑΙΣΙΑ!!!!! δεν την γουσταρω μια..σοβαρα μου χαλάει την διαθεση...αντε ας φυγει...Χάρηκα προς το παρόν οταν "χωρίσανε" αλλα ξαναγυρισε...:eek::eek::eek::shock::shock::shock::cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Cameo εμφανισεις παντως δώσαν ρέστα!! Πάρα πολύ καλό επεισόδιο γιατί επιτέλους επικεντρωθηκαν στον Ράζ και τον εβραίο (δεν ειμαι ρατσιστης απλα δε συγκρατω το ονομα του ευκολα)..

 

τον τελευταιο καιρο το χαν παρει μονοτερμα με τον Σέλντον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τον εβραίο (δεν ειμαι ρατσιστης απλα δε συγκρατω το ονομα του ευκολα)..

 

τον τελευταιο καιρο το χαν παρει μονοτερμα με τον Σέλντον..

 

χααχαχαχα...howard λεγεται... και ο sheldon κατα την γνωμη μου αξίζει παρα παρα πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααχαχαχα...howard λεγεται... και ο sheldon κατα την γνωμη μου αξίζει παρα παρα πολυ..

 

μωρε αξιζει, εν ειπα οτι δεν αξιζει, αλλα οχι μονο Sheldon κ ξερο ψωμι που μας ειχαν συνηθισει τωρα τελευταια...ας το φυλανε και για αλλα μελλοντικα επεισοδια..!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...