Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά, εσύ γιατί βλέπεις μια σειρά που δε σου αρέσει; Άμα τα καλύτερα επεισόδια σου φαίνονται μέτρια (γιατί το ίδιο είπες και για τα πρώτα), τα μέτρια επεισόδια δε πρέπει να μπορείς να τα δεις! Ας μη μιλήσω για τα κακά επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, εσύ γιατί βλέπεις μια σειρά που δε σου αρέσει; Άμα τα καλύτερα επεισόδια σου φαίνονται μέτρια (γιατί το ίδιο είπες και για τα πρώτα), τα μέτρια επεισόδια δε πρέπει να μπορείς να τα δεις! Ας μη μιλήσω για τα κακά επεισόδια.

Καλα ηρεμα και εσυ λιγο.Ουτε εμενα μου αρεσε πολυ,το δυτερο μου αρεσε περισσοτερο.Γουστα ειναι αυτα,ο καθενας αντιλαμβανετε το χιουμορ διαφορετικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, εσύ γιατί βλέπεις μια σειρά που δε σου αρέσει; Άμα τα καλύτερα επεισόδια σου φαίνονται μέτρια (γιατί το ίδιο είπες και για τα πρώτα), τα μέτρια επεισόδια δε πρέπει να μπορείς να τα δεις! Ας μη μιλήσω για τα κακά επεισόδια.

Που ειπα οτι δε μου αρεσει η σειρα???Οεο??Την αποψη μου ειπα για το ΕΠΙΣΟΔΕΙΟ.Μαθε να σεβεσαι και διαφορετικες αποψεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να χαλαρώσετε εσείς λίγο; Απλά επισημαίνω ότι μου κάνει εντύπωση που σε κάποιον δεν άρεσαν κανένα από τα τρία επεισόδια, τη στιγμή που πρόκειται για τυπικά επεισόδια της σειράς και για πολλούς από τα καλύτερα (όχι πως έχει σημασία τι πιστεύουν οι πολλοί, αλλά επικεντρώστε την προσοχή σας στο γεγονός πως θεωρώ αρκετά τυπικά αυτά τα επεισόδια).

 

Από πού ακριβώς φαίνεται να μη σέβομαι την άλλη άποψη; (απαράδεκτο αυτό που έγραψες) Εσύ, δηλαδή, τώρα με αυτό που έγραψες δε σέβεσαι τη δική μου άποψη μήπως; Όχι βέβαια.

 

Χαλαρώστε όπως είπα. Κουβέντα κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η ανάλυση κάθε ατάκας αλλά και το "ζύγισμα" επεισοδίων για μένα είναι υπερβολικά. Σας παρατηρώ που γράφεται σεντόνια με προεκτάσεις εκτός της σειράς και αναρωτιέμαι αν πραγματικά γουστάρετε να βλέπετε ή το κάνετε μόνο και μόνο για να αναλύσετε μετά... συνάμα, εγώ τελευταία είχα σκοτούρες και δεν γούσταρα πολύ κανένα επεισόδιο από τις σειρές που βλέπω όσο καλά και αν ήταν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οντως πολυ καλο! Και πολυ πρωτοτυπο.

Να ρωτησω, ειμαι ο μονος καμμενος που προσεξε οτι στο 02:54 (περιπου, λογικα εξαρταται απο το release) τα χερια της Bernadette εχουν κερι, ενω στο 02:55 οχι? Και αμεσως μετα εχουν παλι? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...