Προς το περιεχόμενο

Single 8800GTX Vs. 8800GT SLi ....


ultraxmode

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι δυο 8800GT σε SLI ξεπερνάνε σε πολλές περιπτώσεις την GTX. [review]

 

Αν έχεις ένα καλό τροφοδοτικό να τις στηρίξει χτύπα τες.

 

ναι αλλα αφου εχω ηδη SLI και βλεπω οτι υπαρχουν πολλα προβληματα τα οποια δεν εχω μονο εγω αρα γιατι να το ξανα εμπιστευτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μετά απο 2 μήνες που ανοίχθηκε το θέμα μάλλον την έχει κάνει ήδη την επιλογή του οπότε προς τι η απάντηση? :-D

 

οmg έχεις δίκιο!

owned!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ακουστε!!! εχω 8800gtx σε ολο το crysis τερμα ολα δεν κολλησε πουθενα εκτος απο μια πιστα με πολυ οβιδα να πεφτει και τα σχετικα για πολυ λιγο! ακομη το crysis το μηδενισα μεσα σε 4 μερες οποτε μου εμεινε η χαρα και δεν εχω τι να παιξω! λολ γελαω την ξερω την απαντηση! ¨οποτε τελειωνωντας λεγω !! καλα ειναι να εχεις μια 8800gtx αλλα παιχνιδια σαν το προαναφερομενο? χεσε ψηλα και αγναντευε!!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ακουστε!!! εχω 8800gtx σε ολο το crysis τερμα ολα δεν κολλησε πουθενα εκτος απο μια πιστα με πολυ οβιδα να πεφτει και τα σχετικα για πολυ λιγο! ακομη το crysis το μηδενισα μεσα σε 4 μερες οποτε μου εμεινε η χαρα και δεν εχω τι να παιξω! λολ γελαω την ξερω την απαντηση! ¨οποτε τελειωνωντας λεγω !! καλα ειναι να εχεις μια 8800gtx αλλα παιχνιδια σαν το προαναφερομενο? χεσε ψηλα και αγναντευε!!!!:)

 

Όταν λες τέρμα εννοείς και το ΑΑ και το AF ολα τερμα και δεν κολλούσε?Μήπως έπαιζες σε μικρή ανάλυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο δις να παίζεις το Crysis με ανάλυση της προκοπής, όλα τα settings του στο High ή στο Very High και να έχεις το ΑΑ στο 16x...(το AF στο full δεκτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μία στο δις να παίζεις το Crysis με ανάλυση της προκοπής, όλα τα settings του στο High ή στο Very High και να έχεις το ΑΑ στο 16x...(το AF στο full δεκτό)

παιζω στο τερμα και δεν κολλαει φιλε δεν εχω να κερδισω κατι που το λεω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω στο τερμα και δεν κολλαει φιλε δεν εχω να κερδισω κατι που το λεω!

 

 

 

ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ!!:mad::mad::mad: ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!! ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΜΕ, ΠΟΣΤΑΡΕ ΚΑΝΑ SCREENSHOT ΜΕ ΤΑ SETTINGS ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΣΑ FPS ΠΙΑΝΕΙΣ!!:-D:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@littlelouievegos

Πραγματικά άτομα σαν και εσένα μου κάνει εντύπωση που δεν βαριούνται να γράφουν στα Forums. Το λέω αυτό γιατί λες σωστά πράγματα που τα καταλαβαίνουν λίγοι και συνεχίζουν να λένε τα δικά τους. Δεν λέω ότι έγινε κάτι στο συγκεκριμένο Topic, μιλάω γενικά.

 

@salaminas

Και εγώ με το σύστημα της υπογραφής μου γιατί για να το παίξω σε ανάλυση 1680x1050 φτύνω αίμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχετε υποψιν την αξια των χρηματων σας. πατε και αγοραζεται πανακριβες καρτες

που σας πασαρουν στην κυριολεξια. τι εννοω; ειμαι σιγουρος πως οι εταιριες κατασκευασιας καρτων αυτες οι 2 τελοςπαντων ειναι συννενοημενοι με τις εταιριες υλοποιησης παιχνιδιων και βαζουν κοφτες. Και εχουν βγαλει ενα καρο μπουρδες που τις χρυσοπληρωνεται για να παιξεται στα full. το full αφτονων δεν ειναι η εσχατη τεχνολογια τους αλλα παπατζες για να βγαζουν χρηματα. Το να πάρεις μια καρτουλα με λογικη τιμη και να τα παιζεις στα low δεν λεωμ:shifty: που και παλι....

 

Αυτο το συμπερασμα ειναι δικο μου μετα απο ενα test που εκανα στο colin dirt με μια καρτα που χρυσοπληρωσα περισι τετοια εποχη. δηλαδη τι το τερας της τεχνολογιας πραγματοποιηθηκε στις καινουριες καρτες μη τρελαθουμεμ κοροιδα ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...