Προς το περιεχόμενο

ΟΤΕ : Ανακοίνωση σχετικά με καλωδιακή βλάβη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και τώρα που έχω και πάλι δίκτυο το μTorrent έχει σταματήσει τα πάντα με δικαιολογία connection closed by peer… Μπουκάλια και βενζίνη έχω, στουπί κανείς;

Το ιδιο και μενα ακριβως γμτο και σε ολους τους τρακερ που προσπαθω το ιδιο μου λεει...:-( What happen.... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εγώ τα πήρα άσχημα σήμερα γιατί είχα να κάνω κάτι πολύ σημαντικές δουλειές και μου χάλασε το πρόγραμμα!

Εσάς που δεν σας δουλεύουν τα torrent και το emule, μην αγχώνεστε. Αύριο ή το Σάββατο το πολύ θα το έχουν φτιάξει και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε ειναι δυνατον εκοψαν ταυτοχρονα και τους 2 δακτυλιους? Ουτε στην Ελλαδα δεν γινονται αυτα ή καποιος μας κοροιδευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς που είχαμε κατάληψη και μπήκε στις 6:30 και τα τόρρεντ άρχισαν να κατεβάζουν από τις 8, λκαι ο ftp από τις 7, δεν μπορούσα να κάνω update το site μου...:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Εγω εχω forthnet ADSL στα 24. Δεν επεσε λεπτο η συνδεση (ο logger στο μουλαρι εδειχνε συνεχεια κινηση)

 

oxi mono to idiokthto ths Forthnet alla olwn twn ISPs ta idiokthta htan mia xara shmera :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα ιδιόκτητα (HOL, Tellas, FORTHnet, Vivodi) βγαίνουν απο MedNautilus. Δεν πάνε απο ΟΤΕ Globe. Έτσι δεν έπεσαν. Όσοι τώρα έχουν επινοικιάσει κυκλώματα ΟΤΕ για διασύνδεση με άλλα PoP εκτός Αθήνας, επηρρεάστηκαν και βγήκαν OFF.

Τώρα πως είναι δυνατόν να κοπεί το κανονικό κύκλωμα ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ με το backup κύκλωμα είναι μοναδικό ελληνικό φαινόμενο!

Λέτε οι ενναλακτικοί να σκάβουν βόθρους για να σαμποτάρουν τον ΟΤΕ? :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...