Προς το περιεχόμενο

Κατατακτήριες και βαθμοί


mariav

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω μπορεις να δώσεις σε οσα τμηματα θελεις κατατακτήριες αλλά μηπως να προσπαθουσες για μεταπτυχιακο; Δεν θα κερδισεις πολλά με ενα 2ο πτυχιο απο ΑΕΙ. Το σιγουρο είναι οτι δεν μπορείς να εισαι γραμμένη σε 2 τμηματα ταυτόχρονα.

 

Αν ο καθηγητης επιτρεπει computeraki μπορεις να το εχεις μαζι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Νομιζω μπορεις να δώσεις σε οσα τμηματα θελεις κατατακτήριες αλλά μηπως να προσπαθουσες για μεταπτυχιακο; Δεν θα κερδισεις πολλά με ενα 2ο πτυχιο απο ΑΕΙ. Το σιγουρο είναι οτι δεν μπορείς να εισαι γραμμένη σε 2 τμηματα ταυτόχρονα.

 

Αν ο καθηγητης επιτρεπει computeraki μπορεις να το εχεις μαζι σου.

 

Δεν περιμένω να κερδίσω κάτι από το δεύτερο πτυχίο ( θέλει και κάποια χρόνια για να πάρεις πτυχίο:lol:), απλά μου αρέσουν τα οικονομικά πιο πολύ και θέλω να μπω εκεί. Καλά εννοείται θα κοιτάξω για μεταπτυχιακό πρώτα, αυτό είναι η πρώτη προτεραιότητα, αλλά τη φοβάμαι τη ρετσινιά του "ΤΕΙτζή" στις αιτήσεις για μεταπτυχιακό...( τα κολλέγια τα αποκλείω για μεταπτυχιακό:-)). Καλά θα δούμε, να πάρω το πτυχίο από το ΤΕΙ πρώτα, πολύ βιάζομαι:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

ρε παιδια τελειωσα νοσηλευτικη και θελω να δωσω κατατακτηριες για λογοθερεπεια γιατι εκει ηθελα αρχικα...μηπως ξερει καποιος να με ενημερωσει?με βαθμο πτυχιου μπορω να μπω στην σχολη και ποια ειναι η βαθμολογια?με εξετασεις?

 

ευχαριστω!

 

...και κατι ακομα μου ειπαν οτι οποιος εχει 2 πτυχια τει ειναι ακτι σαν π.ε. ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Στις κατατακτήριες εκτός απο τις εξετάσεις μπορεί κάποιος να μπεί έχοντας καλό βαθμό απολυτηρίου.

 

Χαίρε!http://www.insomnia.gr/forum/images/icons/1.png Μια διευκρινηση:Ανεξαρτητα τι γραψαν δηλαδη στις κατατακτηριες;Φερειπειν αν γραψω 7αρια και στα 3 μαθηματα κι εχω 8,5 πες βαθμό κι ο αλλος απλα πιάσει την βαση αλλα εχει 9 προηγείται;Η παει ανάλογα με την σχολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις κατατακτήριες εκτός απο τις εξετάσεις μπορεί κάποιος να μπεί έχοντας καλό βαθμό απολυτηρίου.

 

Χαίρε!http://www.insomnia.gr/forum/images/icons/1.png Μια διευκρινηση:Ανεξαρτητα τι γραψαν δηλαδη στις κατατακτηριες;Φερειπειν αν γραψω 7αρια και στα 3 μαθηματα κι εχω 8,5 πες βαθμό κι ο αλλος απλα πιάσει την βαση αλλα εχει 9 προηγείται;Η παει ανάλογα με την σχολή;

 

Ανάλογα με τη σχολή! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...