Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι κατά καιρούς έχω ακούσει και εγώ διάφορα...

 

Πάντως μιλώντας για direct RMA, βλέπω αρκετό κόσμο να πουλάει τα stock fanάκια. Παιδιά, don't! Αν κάποτε χρειαστείτε την εγγύηση της Intel οι τύποι θέλουν το fanάκι με το σωστό lot number πάνω και θα ξενερώσετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ναι κατά καιρούς έχω ακούσει και εγώ διάφορα...</p> <p> </p> <p>Πάντως μιλώντας για direct RMA, βλέπω αρκετό κόσμο να πουλάει τα stock fanάκια. <strong>Παιδιά, don't!</strong> Αν κάποτε χρειαστείτε την εγγύηση της Intel οι τύποι θέλουν το fanάκι με το σωστό lot number πάνω και θα ξενερώσετε!</p>

Πάντως εμένα Τάσο δεν μου ζήτησαν τίποτα

 

Sent from my iPhone 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fx 8350/8320 με το high computing mode περνουν στο cinebench check.

 

Οταν το CINEBENCH σταματησει να χρησιμοποιει τον ICC που κανει διαχωρισμο σε CPU σε Intel και μη intel και βγάλει και νέα έκδοση η οποία να χρησιμοποιεί τα νέα instr. sets τότε θα αποτελέσει βάση σύγκρισης επεξεργαστών ... Τώρα δεν λέει και τίποτα ιδιαίτερο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crossover 30" ips. Απλα χασημο! Η διαδικασία να κλεισεις ενα παραθυρο και μετα να πατήσεις εναρξη, μοιαζει με διαδρομή Αθήνα-Κόρινθο. :P

 

Προς το παρον ετρεξα μονο battlefield και ενοιωσα λες και παιζω αλλο παιχνίδι συγκρινοντας το τωρα με τη προηγούμενη 1080 philips που ειχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crossover 30" ips. Απλα χασημο! Η διαδικασία να κλεισεις ενα παραθυρο και μετα να πατήσεις εναρξη, μοιαζει με διαδρομή Αθήνα-Κόρινθο. :P

 

 

hp5rk75.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ετρεξα ενα benchmark που αφορα τον cpu.δεν ξερω αμα το εχει τρεξει καποιος αλλο μεχρι τωρα.

 

http://www.guru3d.com/files_details/black_hole_benchmark_download_e368.html

 

 

post-226136-0-82552700-1376837235_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zap, τρελή highjackια αλλά θα μας πεις seller, shipping υπηρεσία και την τύχη σου με το τελωνείο; :)

 

Δε ξερω εγω...Μτχ απο Ελλαδισταν τη πηρα! χαχαχαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...