Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα μεσημεριανο !! :-D

 

http://hwbot.org/submission/2497675_ultraex2005_processing_power_fx_8320_422.26_marks?recalculate=true

post-238528-0-29710100-1391865176_thumb.jpg

 

και ενα max mem λιγο πιο παλιο ομως με τις patriot viper extreme(εως τωρα)

 

http://hwbot.org/submission/2367883_ultraex2005_memory_clock_ddr3_sdram_1306.6_mhz

post-238528-0-22207800-1391865400_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cinebench r15 με διαφορα settings. Την μια φορα στα 4.5 ειχα throttling, μετα το εστρωσα και πηρα 537. Μπορει να εχω και σε καποιο αλλο score, δεν τα εχω ψαξει, ειναι παλια μερικα. Τα τελευταια με 3C/3T εγιναν με stock ψυξη τωρα που κανει κρυο και με λιγοτερους πυρηνες δεν ειχα θεμα μιας και επαιζα κατι ελαφρυ και δεν χρειαζομουν τους υπολοιπους. Στα 4.5-4.6 ειμαι με την αριστη Raijintek Themis που το μονο αρνητικο που μπορω να της καταλογισω ειναι η οριζοντια τοποθετηση στο am3.

 

 

post-257402-0-17831200-1391900635_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cinebench r15 με διαφορα settings. Την μια φορα στα 4.5 ειχα throttling, μετα το εστρωσα και πηρα 537. Μπορει να εχω και σε καποιο αλλο score, δεν τα εχω ψαξει, ειναι παλια μερικα. Τα τελευταια με 3C/3T εγιναν με stock ψυξη τωρα που κανει κρυο και με λιγοτερους πυρηνες δεν ειχα θεμα μιας και επαιζα κατι ελαφρυ και δεν χρειαζομουν τους υπολοιπους. Στα 4.5-4.6 ειμαι με την αριστη Raijintek Themis που το μονο αρνητικο που μπορω να της καταλογισω ειναι η οριζοντια τοποθετηση στο am3.

 

Πάνω κάτω τα ίδια βγάζω και εγώ με τον 6300. 509 στα 4,2 και 534 στα 4,5 στο cinebench.

Χαμηλά είστε και οι δύο εγώ με τον i5 [email protected] έχω 564

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμηλά είστε και οι δύο εγώ με τον i5 [email protected] έχω 564

Βρε tigah, ποσο πηγε το μαλλι ειπαμε??? Και μονο που ειμαι κοντα σε σενα και οχι σε i3 καλα ειναι. :P

Γιατι το φοβασαι ομως? Ωρε δωστου στα 4.8 να νιωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε tigah, ποσο πηγε το μαλλι ειπαμε??? Και μονο που ειμαι κοντα σε σενα και οχι σε i3 καλα ειναι. :P

Γιατι το φοβασαι ομως? Ωρε δωστου στα 4.8 να νιωσει.

Επιστρέφω δριμύτερος :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ωραιος !!! πολυ ωραιος !!! :-D  :-D

θα επιστρεψω δριμυτερος :P  :P

 

 

 

 

Επεξ/σία από ultraex2003
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^δεν εισαι καλα με αυτο το νουμερο.στα 5.0ghz εβγαλα σημερα 419.αλλα δεν το ποσταρα μεχρι να περασω το γατακι.

(ανεβασε λιγο ρευμα στον επεξεργαστη γιατι δεν σε κοβω με τιποτα να εισαι σταθερος εκει με 1.30 ρευμα).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η μητρικη που δινει οτι ναι τι περιμενεις απο 970a d3? :D κατσε με το καλο να μπει η saber και ολα θα λυθουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...