Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Minimal γραφειάκι, όπως μ' αρέσει!

 

(Η καρέκλα, δεν ξέρω αν είναι καλή, αλλά είναι ΠΑ - ΝΕ - ΜΟΡ - ΦΗ!!! Θέλω ίδια!!! Είμαι ψιλό-ψηλός (1,93), ψιλό-βαρύς (92) και συνηθίζω να ρίχνω βάρος στην πλάτη της καρέκλας (πολυθρονάτο στυλ...) Θα με αντέξει; Δώσε καμιά πληροφορία, αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Minimal γραφειάκι, όπως μ' αρέσει!

 

(Η καρέκλα, δεν ξέρω αν είναι καλή, αλλά είναι ΠΑ - ΝΕ - ΜΟΡ - ΦΗ!!! Θέλω ίδια!!! Είμαι ψιλό-ψηλός (1,93), ψιλό-βαρύς (92) και συνηθίζω να ρίχνω βάρος στην πλάτη της καρέκλας (πολυθρονάτο στυλ...) Θα με αντέξει; Δώσε καμιά πληροφορία, αν θες.

Τι διαολο με κλωνοποιησανε;;;; Και γω τα ιδια κανω και στα ιδια κιλα και υψος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαολο με κλωνοποιησανε;;;; Και γω τα ιδια κανω και στα ιδια κιλα και υψος..

 

Ναι, σιγά να μην είσαι και τόσο όμορφος όσο εγώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Minimal γραφειάκι, όπως μ' αρέσει!

 

(Η καρέκλα, δεν ξέρω αν είναι καλή, αλλά είναι ΠΑ - ΝΕ - ΜΟΡ - ΦΗ!!! Θέλω ίδια!!! Είμαι ψιλό-ψηλός (1,93), ψιλό-βαρύς (92) και συνηθίζω να ρίχνω βάρος στην πλάτη της καρέκλας (πολυθρονάτο στυλ...) Θα με αντέξει; Δώσε καμιά πληροφορία, αν θες.

 

Χαχα μάλλον θα σε απογοήτευσω . Η καρέκλα ειναι η πιο φτηνιάρικη του Ικεα... Γύρω στις 300 κορόνες δλδ κάπου 35 € . Και εγω 93 είμαι και μετά απο ενα χρόνο με αντέχει ακόμη.

 

Λίγο παραδίπλα όμως και εκτως φωτο υπάρχει και μια ακόμη των 800€ ... Αν σε ενδιαφέρει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα μάλλον θα σε απογοήτευσω . Η καρέκλα ειναι η πιο φτηνιάρικη του Ικεα... Γύρω στις 300 κορόνες δλδ κάπου 35 € . Και εγω 93 είμαι και μετά απο ενα χρόνο με αντέχει ακόμη.

 

Λίγο παραδίπλα όμως και εκτως φωτο υπάρχει και μια ακόμη των 800€ ... Αν σε ενδιαφέρει. :P

 

Έλα ρε 'συ! Τόσο φθηνή; Δεν τής φαίνεται καθόλου! Ο «σταυρός» με τις ρόδες, είναι πλαστικός, ή μεταλλικός; Πολλά ζητάω προφανώς, αλλά έτσι για την κουβέντα...

 

Αυτή που κάνει ...€800,00(!!!), τι σκ... είναι; Lazy Boy σε έκδοση γραφείου; Για ρίξε καμιά φωτογραφία να χαζέψουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε 'συ! Τόσο φθηνή; Δεν τής φαίνεται καθόλου! Ο «σταυρός» με τις ρόδες, είναι πλαστικός, ή μεταλλικός; Πολλά ζητάω προφανώς, αλλά έτσι για την κουβέντα...

 

Αυτή που κάνει ...€800,00(!!!), τι σκ... είναι; Lazy Boy σε έκδοση γραφείου; Για ρίξε καμιά φωτογραφία να χαζέψουμε!

Ο Σταυρός ειναι μεταλλικός δεν θα την επερνα αν δεν ήταν. Φωτο της άλλης απο δεύτερα τώρα... Ειναι επαγγελματική καρέκλα εργασίας της kinnarps. Αλλά ειναι της γυναίκας και δεν την ακουμπάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γραφειο τελειο φιλε μου!απο που το πηρες?καποια πληροφορια?

Όλα Ικεα ειναι... Απλα εγω μένω στην πηγή και τα περνώ απο την πηγή.. Φαντάζομαι πάντως οτι και στην Ελλαδα θα υπάρχουν κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Minimal γραφειάκι, όπως μ' αρέσει!

 

(Η καρέκλα, δεν ξέρω αν είναι καλή, αλλά είναι ΠΑ - ΝΕ - ΜΟΡ - ΦΗ!!! Θέλω ίδια!!! Είμαι ψιλό-ψηλός (1,93), ψιλό-βαρύς (92) και συνηθίζω να ρίχνω βάρος στην πλάτη της καρέκλας (πολυθρονάτο στυλ...) Θα με αντέξει; Δώσε καμιά πληροφορία, αν θες.

 

 

 

:shock:

Κοίταξε, ότι είπαμε για τον καθαρισμό pc με το βενζινάδικο κτλπ, περασμένα ξεχασμένα.

Αν και νομίζω θα το έχεις ξεχάσει οπότε δε τρέχει κίνδυνος (για μένα)!

 

 

 

Άκου εκεί 1.93... :fear:

Είμαι λέει και ''ψιλό-ψηλός''.

Δηλαδή πότε θεωρείσαι σκέτο ψηλός?Στα 2 μέτρα?

 

 

 

Edit:Μαμήθηκε η παράθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...