Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι ρε φτωχο-rig, ίσα ίσα που παίζει LoL και Fortnite..

Την δουλεια του λέγοντας εννοω να παιζει τα παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dalain είπε

πραγματικα πολυ ωραιο το ολο σκηνικο!

Έδωσα έμφαση στην εμφάνιση γιατι μια ζωή έφτιαχνα ασχημα pc.Έβαλα τέλος στη μοιρα μου 😂

1 ώρα πριν, Thulogur είπε

Χάρτης middle earth απο πισω !!! respect !!

Ναιιιιιι αρρώστια eriadoooor

PicsArt_04-26-03.47.44.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 18/6/2018 στις 10:48 ΜΜ, Ευλογητός είπε

Και μωβ τοίχο ήθελα αλλά μπερδεψα τα κουτια στην ανάμειξη 😂😂

PicsArt_06-18-10.37.42.jpg

Συγγνώμη για το offtopic αλλά ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την διαρύθμιση.

Όλα τα γραφεία που ανεβάζουν οι συμφορουμίτες, βλέπω να έχουν α) το πληκτρολόγιο ένα κλικ μπροστά από την οθόνη, β) και την οθόνη πολύ ψηλά.

Εκτός και αν κάποιος έχει 2 μέτρα χέρια, με το στήσιμο αυτό δεν είστε πολύ κοντά στην οθόνη ? Ειδικά με τις οθόνες να μεγαλώνουν σε διάσταση εδώ και καιρό και να έχουμε 27άρες,29άρες, κτλ και να γίνονται ultra wide.

Στην δική μου 26" 1920χ1200, το πληκτρολόγιο ξεκινά στα 40cm περίπου από την οθόνη, εγώ είμαι στα 70cm μακρυά και πάλι μου φαίνεται ότι θα έπρεπε να είμαι λίγο μακρύτερα.

Σημειωτέον ότι επέλεξα το μήνυμα του Ευλογητού απλά γιατί ήταν το πιο πρόσφατο. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το φίλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, imitheos είπε

Συγγνώμη για το offtopic αλλά ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την διαρύθμιση.

Όλα τα γραφεία που ανεβάζουν οι συμφορουμίτες, βλέπω να έχουν α) το πληκτρολόγιο ένα κλικ μπροστά από την οθόνη, β) και την οθόνη πολύ ψηλά.

Εκτός και αν κάποιος έχει 2 μέτρα χέρια, με το στήσιμο αυτό δεν είστε πολύ κοντά στην οθόνη ? Ειδικά με τις οθόνες να μεγαλώνουν σε διάσταση εδώ και καιρό και να έχουμε 27άρες,29άρες, κτλ και να γίνονται ultra wide.

Στην δική μου 26" 1920χ1200, το πληκτρολόγιο ξεκινά στα 40cm περίπου από την οθόνη, εγώ είμαι στα 70cm μακρυά και πάλι μου φαίνεται ότι θα έπρεπε να είμαι λίγο μακρύτερα.

Σημειωτέον ότι επέλεξα το μήνυμα του Ευλογητού απλά γιατί ήταν το πιο πρόσφατο. Δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το φίλο.

Εγω το εχω εκει δεν φτανει ο χωρος για πιο πισω. Αν ειχα ανεση χωρου θα το εβαζα πιο πισω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/6/2018 στις 10:48 ΜΜ, Ευλογητός είπε

Και μωβ τοίχο ήθελα αλλά μπερδεψα τα κουτια στην ανάμειξη 😂😂

PicsArt_06-18-10.37.42.jpg

Φίλε μου πολύ ωραίο, το γραφείο πιο είναι; κάποιο link αν θες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/6/2018 στις 12:19 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

Ψάχνω για γραφείο Η/Υ, θέλω να 'ναι μεγάλο(Να χωράει άνετα πάνω μεγάλες οθόνες και κουτί) και να 'ναι στιβαρή κατασκευή. Συρτάρια δεν θέλω πολλά και ένα να έχει μου κάνει, έχετε καμιά ιδέα ;

Psycho IKEA i guess?! Αλλα άμα έχει φράγκα κανε ένα custom να ησυχάσεις ;) Guys όλα αυτά τα led μέσα στα μούτρα δεν σας ενοχλούν, δηλαδή wtf?! Εγώ μέχρι και το xbox led του gamepad έχω καλύψει με μονωτική ταινία. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dev1l είπε

Φίλε μου πολύ ωραίο, το γραφείο πιο είναι; κάποιο link αν θες; 

Καλημερα φιλε μου. Μου το εχουν ρωτησει κ αλλου.Εψαξα λινκ για να βοηθησω δεν βρηκα πουθενα.Το γραφειο ειναι απο σκλαβενιτη.Πηγα μια μερα να παρω μισο κιλο τυροκαυτερη,το ειδα εκει στημενο και καταλαβα οτι εψαχνα ακριβως κατι τετοιο. 33 ευρω

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Ευλογητός είπε

Καλημερα φιλε μου. Μου το εχουν ρωτησει κ αλλου.Εψαξα λινκ για να βοηθησω δεν βρηκα πουθενα.Το γραφειο ειναι απο σκλαβενιτη.Πηγα μια μερα να παρω μισο κιλο τυροκαυτερη,το ειδα εκει στημενο και καταλαβα οτι εψαχνα ακριβως κατι τετοιο. 33 ευρω

Δεν πειράζει, να το χαίρεσαι, είναι πολύ όμορφο. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...