Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Comodo Firewall Pro 3.0 (με υποστήριξη Windows Vista)


Global

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πιο ελαφρύ από το Zonealarm Free (όχι το Suite) και πιο εύχρηστο?

 

Η μέρα με τη νύχτα...

Τώρα το πιο εύχρηστο είναι σχετικό. Προσωπικά το θεωρώ πιο εύκολο.

Σίγουρα είναι πιο παραμετροποιήσιμο, αλλά με τις default ρυθμίσεις είσαι μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

lalanis ευχαριστω πολυ,το ρυθμισα.

να ρωτησω και κατι αλλο.

απο ειδα ειναι και antispyware,antimalware μηπωs θα επρεπε να βγαλω το antispyware που εχω μια και κανει αυτο την δουλεια,αλλα και για ναμην ειναι πολυφορτωμενο το pc;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και καιρο δειχνει οτι ειναι ελαφρυ προγραμμα χωρις απαιτησεις σε πορους και ελπιζω οτι θα αναβαθμιζεται εξισου ευκολα, φιλοι που το εχουν δοκιμασει εχουν πει τα καλυτερα. Φυσικα υπαρχει αν δεν απατωμαι και η pro εκδοση του επι πληρωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να το μειώσω με αυτό που θα πω, σε εμένα με την εγκατάστασή του παρουσίασε πρόβλημα. Συγκεκριμένα μπλε οθόνες με το μήνυμα NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS. Όσοι το δοκιμάσατε δεν είχατε κανένα πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να το μειώσω με αυτό που θα πω, σε εμένα με την εγκατάστασή του παρουσίασε πρόβλημα. Συγκεκριμένα μπλε οθόνες με το μήνυμα NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS. Όσοι το δοκιμάσατε δεν είχατε κανένα πρόβλημα;

 

Consider the following scenario:

- On a computer that is running Microsoft Windows XP with Service Pack 2 or that is running Microsoft Windows Server 2003 with Service Pack 1, you install more than three programs that are related to file security. For example, you install more than three antivirus programs or file-encryption programs.

- The computer is part of a domain. In this scenario, when you try to log on to the domain, you may receive a Stop error message that is similar to the following:STOP 0x00000035 (0x8207ecd8, 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000) NO_MORE_IRP_STACK_LOCATIONS

 

 

Πηγή

 

Ρίξε μια ματιά εκεί ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Υπάρχουν κάποια προβλήματα με τη χρήση της εφαρμογής, θα επιδιορθωθούν σε επερχόμενο update. Εως τότε, υπάρχουν προσωρινές λύσεις για να σας διευκολύνουν.

 

Α. Ενδέχεται να παρατηρηθεί 100% χρήση της CPU από το cmdagent.exe. Οφείλεται στα patchαρισμένα uxtheme.dll (οσοι τα έχετε). [
].

 

B. Υπολογιστές που κολλάνε. Το πρόβλημα σχετίζεται με το load των file lookup servers της Comodo. Κάπως λανθασμένος ο τρόπος που τα άγνωστα αρχεία ελέγχονται, με αποτέλεσμα όταν οι servers «κρεμάνε», να μεταφέρεται το πρόβλημα και στους τελικούς χρήστες. [
]

 

Γ. Προβλήματα με τους e-mail clients. [
].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...