Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σου πω εγω απο τωρα , η εκδοση των κονσολων ουτε medium θα ειναι με βαση το pc , ασε που θα ειναι και σε 720p με ανυπαρκτο ΑΑ.....

Ειδικα του ps3, με βαση το hardware που εχει αλλα και την κατανομη μνημης που εκανε η sony στο μηχανημα θα εχουμε δραμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 2.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

More on Crysis 2 at gamescom

 

Crytek has announced that the wait for more info on Crysis 2 will soon be over, with the development studio to present exclusive details on the game on the EA GC Booth Stage at gamescom on Thursday August 20 at 3:15pm.

 

Hopefully this means we'll see the game in motion and get some insight into what to expect in regards to the storyline and how it links in with Crysis and Crysis Warhead. Look out for more on Crysis 2 next week.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι άραγε και αυτό unplayable σε Top συστήματα τελικά?

Το πρώτο πάντως και να παίζει, που δεν παίζει ακόμα πολύ καλά σε High End σύστημα, τα γραφικά του τα έχω βαρεθεί όσο και το ίδιο το παιχνίδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αδηκια να βγει σε ps 3 kai xbox 360!!!

ειχε ριξει ενας φιλος μου κατη ζηλιες που ειχε xbox 360 και εγω επαιζα crysis :lol:

μακαρη να ειναι τα γραφικα του ακομα καλυτερα απο το 1 και ας τα παιζω στο μεσεο!!

να εχω με κατη να ασχολουμε οταν το τερματισω(αυξωμιωσεις γραφικων :)

ΥΓαμα εχει καλυτερα γραφικα και απο το warhead τοτε δεν ξερω αμα 2 ps3 σε ενα θα το παιζουνε χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αδηκια να βγει σε ps 3 kai xbox 360!!!

ειχε ριξει ενας φιλος μου κατη ζηλιες που ειχε xbox 360 και εγω επαιζα crysis :lol:

μακαρη να ειναι τα γραφικα του ακομα καλυτερα απο το 1 και ας τα παιζω στο μεσεο!!

να εχω με κατη να ασχολουμε οταν το τερματισω(αυξωμιωσεις γραφικων :)

ΥΓαμα εχει καλυτερα γραφικα και απο το warhead τοτε δεν ξερω αμα 2 ps3 σε ενα θα το παιζουνε χεχεχε

H C.E.3 θα είναι κάπως χειρότερη από την 2.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2WJG14uLA3k]http://www.youtube.com/watch?v=2WJG14uLA3k[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιξε crysis στην κονσολα και αμα καταφερεις τιποτα....Τα FPS θελουν mouse/keyboard Τελος!!!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 01:03 ----------

 

H C.E.3 θα είναι κάπως χειρότερη από την 2.

http://www.youtube.com/watch?v=2WJG14uLA3k

 

Δεν θα ειναι απλα εκει τρεχουν την Cryengine 3 στην κονσολα που ειναι Cryengine 2 σε medium στο pc θα ναι σιγουρα αλλιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε το slow motion εγεινε realtime??:-D

οταν θα σου ερχοντε καμια 5αρα στρατιωτες με τα τσιμπακια τους απο πανω θα πεταει το αεροπλανο θα εισαι πανω σε ενα βουνο που θα αχναντευεις το πελαγος και τα καραβια στην θαλασσα και θα αρχισουνε τα μπαλοτηδια θα σου πω εγω αμα αντεχει το ps3 το crysis :)

και στην μεση τα γραφικα πολυ εβαλες :)

ολα στην μεση θα ειναι και τα shader στα χαμηλα χαχαχα :P

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 01:48 ----------

 

αμα βγει ποτε πιστευω πως θα εχει

τα γραφικα ολα στην μεση και τα shader στα high η το αναποδο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι θα είναι Optimized για τη κονσόλα. Μη κρίνεται την εκάστοτε κονσόλα από το Hardware της.

Αν το πάρουμε αναλογικά, θα έπρεπε να τρέχει το Crysis σε ένα High End σύστημα, τουλάχιστον με 100FPS!

Σαφώς και στο PC θα είναι καλύτερο βέβαια!

 

Ναι παιξε crysis στην κονσολα και αμα καταφερεις τιποτα....Τα FPS θελουν mouse/keyboard Τελος!!!

FragFΧ v.2 - Πλαίσιο

FragFΧ v.2 - Review

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χβοχ θα ειναι στο medium , αλλα το ps3 οχι ολα ( hdr και shaders θα τα εχει στο low ) . Στο χβοχ θα εχει AA στο ps3 θα εχει θολουμπα, και επισης στο χβοχ θα τρεχει καμια 10αρια frames πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια 50 fps παραπανω θα τρεχει στο xbox 360 σε ολα very high fsaa 16xq :-(

ΥΓ προσεξε μην γινει το αναποδο :)

και fsaa δεν θα εχει σε κανενα αμα εχει ολα στο low θα ειναι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...