Προς το περιεχόμενο

Διάκριση για τον υπολογιστή Turbo-X της Πλαίσιο


NiTroGen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιθανος να τις χρησιμοποιησαν στο τελος.αφου ειχανε καψει ολες τις 8800 που υπηρχανε στο καταστημα.

 

 

θα τα κατεφερανε οταν φυγαμε εμεις και μειναμε μονοι τους.με την ησυχια τους,τα παιδια....

(παπαριες του πλαισιου ειναι αυτες).

 

 

 

 

Τις στειλανε για RMA μετα?

 

Ε με τοσο κοσμο που να εχεις καλο air flow και με τοσες ανασες απο πανω, τα καψαν ολα...lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε με τοσο κοσμο που να εχεις καλο air flow και με τοσες ανασες απο πανω, τα καψαν ολα...lol

 

ξερω εγω ρε φιλε,οση ωρα ημουνα εκει δεν κανανε τιποτα.τωρα πως εσπασαν το ρεκορ,δεν το γνωριζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τωρα τι κολλησατε με το ονομα?ετσι κι αλλιως συναρμολογηση κανουν δεν φτιαχνουν τιποτα (μιλαω για desktop).ο δικος μου που τον εφτιαξα στο πλαισιο κομματι κομματι δε λεει πουθενα turbo-x.επειδη πουλανε και μερικα noname(κουτια,οθονες) που λενε turbo-x πανω...who cares?τωρα οσον αφορα το event που διοργανωσε τα αξιζε τα λεφτα του.μονο εκεινες οι φοτο με τα υγρα αζωτα που ειδα και το κοσμο να κοιταει λες και ηταν στο cern πολυ γελιο...

ΥΣ για οσους δε ξερουν το cern να το ψαξουν να το μαθουν γιατι η χωρα μας ειναι μελος απο την αρχη και εκει <<γεννηθηκε>> το ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τελικά το έχει η Ελληνική φυλή και μόνο αυτή νομίζω. ΤΟ ΘΑΨΙΜΟ. Η-Μ-Α-Ρ-Τ-Ο-Ν !!!

Απο τα 20 ποστς τα 18 θαύουν το γεγονός !

Ούτε εγω πάω το πλαίσιο, ούτε τα πέρνω απο το πλαίσιο αλλά αυτό που έγινε είναι σημαντικό είτε σας αρέσει ειτε όχι κύριοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπε κανεις οτι δεν ειναι σημαντικο, αλλα αφενος δεν νομιζω οτι τιμαται ιδιαιτερα η Ελλαδα αλλα το Πλαισιο και αφετερου ειναι αδιαφορο για τον μεσο καταναλωτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγω πάω το πλαίσιο

μα δεν ειπε κανεις οτι αντιπαθει το πλαισιο.το αντιθετο μαλιστα.

απλα θεωρουμε μαλακια να το παρουσιαζουν σαν ''παγκοσμιο ρεκορ Turbo-X'' . ελεος δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εδώ λέει οτι το FSB της CPU είναι κάτι λιγότερο απο 500MHrz;

 

Πώς γίνεται αυτό; Υποτίθεται για overclocking παντού, σε όλα τα υποσυστήματα δε μιλάμε;

 

Υ.Γ. Και εγώ βρίσκω κουλό να λέμε οτι ο ταχύτερος υπολογιστής στο κόσμο είναι ένας Turbo-X ακριβώς για τους παραπάνω λόγους + του ότι δε διατίθεται στο εμπόριο... Είναι σα να βγάλει πατίνι η Ferrari και όποιος το παίρνει να νομίζει οτι έχει το ξαδερφάκι της FXX στα πόδια του :lol:

 

Τέλος ταχύτερος υπολογιστής στο κόσμο είναι ο Mac Pro με τους 2 Xeon τετραπύρινους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τελικά το έχει η Ελληνική φυλή και μόνο αυτή νομίζω. ΤΟ ΘΑΨΙΜΟ. Η-Μ-Α-Ρ-Τ-Ο-Ν !!!

Απο τα 20 ποστς τα 18 θαύουν το γεγονός !

Ούτε εγω πάω το πλαίσιο, ούτε τα πέρνω απο το πλαίσιο αλλά αυτό που έγινε είναι σημαντικό είτε σας αρέσει ειτε όχι κύριοι.

 

σιγά την ελληνική διάκρισή ρε m8 που έκανε το πλαίσιο. ολα για το μαρκετινγκ γίνονται.

 

εγω προσωπικά ακουμπάω πολυ χρήμα στο πλαίσιο.

 

αλλα το τουρμποΧ μου ακούγεται μια βλαχιά και μισή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπως επρεπε να ονομασουν τις συνθεσεις του πλαισιου και καποιοι επελεξαν αυτο το αποτυχημενο ονομα κατα την προσωπικη μου αποψη...σιγα τ' αυγα, ολα τ αλλα για τα ταχυτερα κλπ κλπ ολοι ξερουμε για περι τινος προκειται, δεν εγινε και τπτ εχουν ειπωθει και χειροτερα στο marketing, οσον αφορα το θεμα γρηγοροτερος υπολογιστης δεν ειναι ουτε τα mac pro ουτε οποιοδηποτε pc κι ας εχει και 10 xeon

 

Απο εκει και περα το εχουμε κουρασει μαζι κι εγω...lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει που πρέπει να εξηγήσω τα αυτονόητα. Οκ θα το κάνω...

Εδώ σχολιάζουμε την είδηση "Διάκριση για τον υπολογιστή Turbo-X της Πλαίσιο" και όχι αν το όνομα της turbo-x είναι καλό η όχι αυτά ειναι offtopic.

@BOUGAS αν μπορείς κανε εσύ αυτο το ρεκόρ. Ειμαι σίγουρος οτι δεν θα μπείς καν στον κόπο, αλλα στο να σχολιάζεις και να λες αερολογίες το κάνεις ! Αλλά δε φταίς εσύ αλλά εμείς μου σε ακούμε ! Επίσης αν το κανε καποιος οποιοσδήποτε άλλος πάλι δεν θα έμπαινες στον κόπο να σχολίαζες.

 

Η κατάσταση είναι εξοργιστική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...