Προς το περιεχόμενο

Quad 6600 @ 2.4


pantrif2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ελπίζω να ήθελες να γράψεις 4 και εκεί με ζόρι σταθερά για 24/7 ουτε οι G0 και εκεί με νερό δυσκολεύονται για κάθε μέρα εκτός αν το σταθερό για σένα είναι να βγάλει Pi ή 3D06

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oute me phase change den einai sigouro oti 8a pane sta 5ghz...

Penryn nai alla Conroe pou exoume twra (kai exei o pantrif2) oxi...

Εχεις δικιο. Ισως εχω ενθουσιαστει λιγο παραπανω απο τους Penryn μιας και ειναι δεδομενο οτι θα εχουν παραπανω δυνατοτητες οverclocking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Starback εγώ προσωπικά αφού θα πάρεις κάτι αν ήμουν στην θέση σου θα περίμενα είπαμε τέλος αυτού του μήνα έρχονται τα μεγάλα μοντέλα aka duo και quad που αντικαταστήσουν τα τωρινά μεγάλα και τέλος του Γενάρη 2008 έρχονται και τα μικρά οπότε για εμένα δεν αξίζει να πάρεις 65νμ Cpu από την στιγμή που σε λίγο έρχονται τα 45νμ ( λιγότερη κατανάλωση πιο κρύοι cpu πιο γρήγορα κλπ κλπ )

 

Τι παραπάνω θα έχουν αυτά τα μοντέλα από αυτά που κυκλοφορούν τώρα? Και πόσο θα κοστίζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

kainourio set entolwn SSE, xamhloterh katanalwsh xamhlwteres 8ermokrasies, perissoterh cache kai TRELO overclockability...

kai asfalws se sygkrish me ta palia Conroe montela oi Penryn 8a einai sta panta kalyteroi...

 

twra gia times den 8ymamai alla ta montela tous exoun arketa logikes times...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo apofasisi na xalaliso mexri kai 1500 europoula gia ena kalo (apo plaisio leo) kai thelo ti viothiasas oste na sintheso ena kalo pc.. sto mono poy exo katastalaksi ine ston epeksergasti Quad 6600. (pia karta grafikon exi poli kali apodosi 3D??:rolleyes: Ta fotasas plz...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo apofasisi na xalaliso mexri kai 1500 europoula gia ena kalo (apo plaisio leo) kai thelo ti viothiasas oste na sintheso ena kalo pc.. sto mono poy exo katastalaksi ine ston epeksergasti Quad 6600. (pia karta grafikon exi poli kali apodosi 3D??:rolleyes: Ta fotasas plz...

Endiaferesai kai gia o/c?

Gia karta grafikwn mias kai pas toso psila se budget pigaine se auti:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1044346

kai an to antexeis akoma kai se auti:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=903515

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...