Προς το περιεχόμενο

Καλώδιο DVI to HDMI? Πού?


polakis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω να συνδέσω το pc μου με την full hd τηλεόραση που έχω. Η κάρτα μου έχει dvi υποδοχή και θέλω καλώδιο που να ξεκινάει από το pc με dvi και να καταλήγει σε hdmi για να το βάλω στην τηλεόραση.

 

Πείτε αν ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω αυτό το καλώδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

giati na to kaneis auto? afou to dvi kai to hdmi bgazoun akrivos tin idia eikona, ektos bebaia kai an thes na exeis kai ixo tautoxrona.

 

tha breis tetoia kalodio pantos se katastimata me ilektronika eidi, katoumas (http://www.katoumas.gr/), audio show, stereo park ktl kai einai kai psiloakrivo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

opws eipe kai o Nuxx se magazia me hlektronika kai etsi, san to Radio Katoumas...vevaia ama akouseis thn timh enos tetoiou kalwdiou (eidika an exei epixryses epafes) 8a pareis 1-2 lexotanyl (edit) na hremiseis :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αγοράσει πριν μήνες τέτοιο καλώδιο [5μέτρα] 40ευρώ [επίχρυσο κλπ], αλλά δεν δούλεψε πότε [δεν έκανε 1:1 pixel mapping].

Τώρα έχω συνδέσει το pc <-> hdtv μέσω vga cable και είμαι μια χαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ειναι στην περιοχη των Ιλισιων εχει ενα μικρο μαγαζακι που δεν το πιανει το ματι σου και εχει πολλα καλωδια και καλες τιμες ειναι τεχνιτης και κοβει και με το μετρο οσο θελεις, ειναι Ιλισιων 6 διπλα στην ΕΥΔΑΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia entaxei, me 8-9? tetoiou eidous kalodio, borei kai na apogoiteuei me tin apodosi pou tha exei.

ypotithetai oti to pairneis gia kali kai sosti eikona. an pas kai pareis kana ftiniariko, einai sa na exeis ta ixeia ta B&W pou kanoun 1000?+ kai na ta exeis pano ston enisxyti me ta ftina kalodia ixou pou exoun diametro miso xiliosto kai kanoun 1?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...