Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατι άλλο που έμαθα.. το Call of Duty 5 όταν θα το τερματίσεις μια φορά ξεκλειδώνει το Zombie Mode. Σφάζεις Nazi zombies... χαμός.. Βλεπω το Left 4 Dead να πατώνει:)

 

 

τι πληρώνουν οι καημένοι οι γερμανοί εξαιτίας του hitler....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλά δεν το κόβω να πατώνει το left 4 dead απλά θα έχει έναν άξιο αντίπαλο...το cod 5 έχει όπλα του wwII ενώ στο left 4 dead θα εχεις καινούργια...αλλα εκτος αυτού το ένα είναι προκαθορισμένο σε zombie style ενώ το άλλο συμπληρωματικό..αλλα το καθένα θα έχει τα καλά του!άντε τα περιμένουμε πως και πως...

πάντως απότι βλέπω στο cod 5 έχουν κάνει πολύ καλιά δουλειά και με τα perks και στο co-op και γενικά...μένει να το δούμε για να έχουμε μια πλήρη άποψη!

 

μη βαρέσετε...αλλα ποτε είπαμε ότι βγαίνει..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε στο account σου στο cod headquοrters site και θα το δεις εκει.

Εχμ..δεν είχα ολοκληρώσει το registration...

 

Σε server έχει μπει κάποιος;Γιατί εμένα σε όσους προσπάθησα να μπω,μου έγραφε "sever authentication error".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα cod4 με skin WWII. Σε όποιον άρεσε το multi του 4 θα του αρέσει και το 5. Εκτός και αν ξενερώσει με τα όπλα. Πολλα είναι άχρηστα ιδίως τα bolt action rifles μιας και

δεν σκοτώνουν με την μια οπότε είναι θανατική καταδίκη.Είμαι level 37 και σχεδόν αποκλειστικά χρησιμοποιώ MP40. Είναι το καλύτερο όπλο στο παιχνίδι μέχρι στιγμής. Επίσης καλά είναι το type100, BAR και το Thompson μόνο όμως όταν ξεκλειδώσεις τον μεγαλύτερο γεμιστήρα για αυτό.

 

Στο level 37 επίσης ξεκλείδωσα και το stg44 και αν και δεν πρόλαβα λόγο dead space να το τσεκάρω φαίνεται πολύ καλό. Ίσως είναι το Μ4 του 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά για εξηγήστε μου...

όλη μπορούμε να δοκιμάσουμε το cod5 στην beta η πρέπει να έχουμε κάνει κάποιο pre-order η κάτι παρόμοιο?

 

edit:άκυρο τώρα πρόσεξα ότι στην προηγουμενη σελίδα γραφή για την beta...lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ξέρει κανείς πότε ή αν θα βγει το COD 5 για τον υπολογιστη; Απ'οτι εχω ακούσει αυτοί που θα το φτιάξουν ειναι οι ιδιοι που εκαναν και το COD 3 που μας το στέρησαν-τι λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε μωρή ΟΤΕ Α.Ε..Πάμε μωρή αρρώστια.Έλα, από χθες το απόγευμα μου έχεις φέρει 730 mb.Πιστεύω θα μου κάνεις τη χάρη να δω έστω από περιέργεια τις πίστες.Δεν έχω παράλογες απαιτήσεις.Δε σου ζητάω να παίξω κιόλας.Να δω μόνο τι σόι παιχνίδι θα είναι αυτό με το οποίο θα λυσσάξουν πάλι όλοι.

(Α ρε τη Μπανανία μου μέσα ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα λίγο απόψε σε 1-2 ξένους και σε ελληνικό(83.174.133.50:28970)

 

Έστω και στη μισή ώρα περίπου που έπαιξα δεν είδα να ξεχωρίζει σε κάτι ή να μειονεκτεί με τα προηγούμενα.

H activision έχει βρει την αγελάδα και την αρμέγει κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για περάστε και μια βόλτα από τον CoD 5 Fun Arena Server μας...: 87.243.64.162:28960 ή codwars.dyndns.org:28960

 

Σύντομα, με την επίσημη κυκλοφορία του game, πολλοί νέοι servers έρχονται... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...