Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια γιατι με το Laptop (3GB ram, intel core 2 duo T8300 2,4GHZ, ati mobility radeon x3650) δεν παιζει καλα το game??? Τα κυρια μου προβληματακια ειναι το input lag που και αν εβαλα το smooth mouse συνεχιζει αν και λιγοτερο. Και το οτι οταν πεφτουν μπιστολιδια δν παιζει καλα ψιλο κολαει.....λογικα πεφτουν τα FPS....

 

Ευχαριστω!!

 

ΥΓ: πως βγαινουν τα fps πανω δεξια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια γιατι με το Laptop (3GB ram, intel core 2 duo T8300 2,4GHZ, ati mobility radeon x3650) δεν παιζει καλα το game??? Τα κυρια μου προβληματακια ειναι το input lag που και αν εβαλα το smooth mouse συνεχιζει αν και λιγοτερο. Και το οτι οταν πεφτουν μπιστολιδια δν παιζει καλα ψιλο κολαει.....λογικα πεφτουν τα FPS [...]

Αν έχεις σχετικά υψηλά τα detail settings λογικό είναι να κολλάει λίγο με την 3650. Εφόσον είναι πάνω-κάτω βαρύ όπως το CoD4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτο?

 

ευχαριστω jakegate7

 

Παρακαλώ :-)

Το fraps είναι ένα πρόγραμμα για να βγάζεις fotos,video σε ένα παιχνίδι και έχει την δυνατότητα να σου δείχνει τα FPS . Μπορείς να κατεβάσεις την freeware version (για να το δοκιμάσεις) , αν και θα έχεις κάποιους περιορισμούς στο video/foto capture.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις σχετικά υψηλά τα detail settings λογικό είναι να κολλάει λίγο με την 3650. Εφόσον είναι πάνω-κάτω βαρύ όπως το CoD4...

Που ακριβως ειναι τα detailed settings στο παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι λέει το παλικάρι εδώ, θα ,μπορούσατε να βάλετε την εντολή αυτή στο CoD4 config_mp και να το αντικαταστήσετε με αυτό του cod5.(για καλό και για κακό κάνετε back up το cfg του cod5,μπας και γίνει καμία στραβή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το άλλο που με χάλασε είναι ότι έχει πολύ λίγους χαρακτήρες για όνομα...τι μαλακια είναι αυτή? μονο στην beta είναι αυτό η και στο full? άκου εκεί μας περιορίζουν και το όνομα τώρα γάμο το κέρατο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια στον Desktop το Game παιζει μια χαρα με ολα του τα γραφικα και χωρις καθυστερησεις στα μπιστολιδια ενω στο Laptop μου καταρχας εχει το input lag που αν και εχω ενεργοποιησει το smooth mouse συνεχιζει τα ιδια και στα μπιστολιδια το παιχνιδι παει χαλια....(δεν αργει απλα εχει το input lag) λετε να φταιει το ποντικι μου? Γιατι ειναι ασυρματο και δεν εχω περασει drivers μεσα γιατι το αναγνωριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το εχω 1024χ768 το προβλημμα μου δεν ειναι τα γραφικα αυτα τα δειχνει ολα κανονικα...το ποντικι ειναι το προβλημμα που κουναει σα τρελο(εκτος αν φταινε τα γραφικα για αυτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...