Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω με ασχετος απο αυτεσ τις παπαρες αλλα ενας μου λεει οτι ειναι 3ghz.

Κ θελω να ξερω αμα ξερεισ κανις ας μου πει thx!!!

 

Mπορείς τουλάχιστον να νιώθεις άνετος γνωρίζοντας πως ο φίλος σου είναι πιο άσχετος απο εσένα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορείς τουλάχιστον να νιώθεις άνετος γνωρίζοντας πως ο φίλος σου είναι πιο άσχετος απο εσένα! ;)

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::-D:-D:-D:-D:-D:-D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνω μια ερώτηση το παιχνίδι μου το έδωσε ο ΘΕΙΟΣ αλλά να παίξω multi δεν μπορώ!!!!!!!

 

Ο θείος στο έδωσε για να παίζεις μόνος σου. Αν θέλεις να παίξεις multi θα πας στον μπαμπά σου να στα σκάσει και να το πάρεις original.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θείος στο έδωσε για να παίζεις μόνος σου. Αν θέλεις να παίξεις multi θα πας στον μπαμπά σου να στα σκάσει και να το πάρεις original.

Πάρτον στο γάμο σου να σου πει και του χρόνου.

 

Το X-Fire,ακόμα να δει το game.Εσάς το βλέπει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για το 4 ετσει λέγανε αλλά το παίζαμε online το game.

οσο για τον μπαμπά μου δεν τον χρειάζομαι να μου το αγοραση μιας και δουλεύω και έχω και δικιά μου οικογένεια ο δικο σου ο μπαμπάς σου το πήρε το παιχνίδι για να μας πεις πώς είναι online?? δεν το αγοράζω γιατί είμαι ΚΑΤΑ στο να αγοράσω original game γιατί το θεωρώ κοροϊδία να σκάσω τόσα λεφτά.έχω να αγοράσω πολλα χρόνια original game με το που βγαίνει από εποχές amigas σιγά μην τα σκάσω τώρα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πως μπορω να εχω 2 saves με εκδοση του θειου??? Γιατι θελει να παιζει και ο αδερφος μου και εγω.....

Δεν το χω τσεκάρει (try it at your own risk :P) αλλά πιθανόν να γίνεται με μπακάλικο τρόπο.

Συνήθως τα save games & user settings αποθηκεύονται στον κατάλογο documents and settings/<username>/<mpla-mpla / αναλόγως το παιχνίδι>.

Έστω ότι ξεκινάς εσύ το παιχνίδι και κάποια στιγμή κάνεις quit. Πας στον παραπάνω κατάλογο και τον αντιγράφεις σε κάποιο άλλο σημείο του δίσκου, ολόκληρο. Ξεκινάει ο αδερφός σου "new game". Όταν κάνει quit αντιγράφει τον νέο κατάλογο που θα χει δημιουργηθεί σε ένα άλλο σημείο του δίσκου επίσης. Από δω και πέρα, όποιος απ τους δυο σας θα θέλει να παίξει θα πρέπει να κάνει overwrite τον κατάλογο που βρίσκεται στο συγκεκριμένο path με αυτόν που χει σώσει κάπου αλλού (μετά το τελευταίο του quit).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για το 4 ετσει λέγανε αλλά το παίζαμε online το game.

οσο για τον μπαμπά μου δεν τον χρειάζομαι να μου το αγοραση μιας και δουλεύω και έχω και δικιά μου οικογένεια ο δικο σου ο μπαμπάς σου το πήρε το παιχνίδι για να μας πεις πώς είναι online?? δεν το αγοράζω γιατί είμαι ΚΑΤΑ στο να αγοράσω original game γιατί το θεωρώ κοροϊδία να σκάσω τόσα λεφτά.έχω να αγοράσω πολλα χρόνια original game με το που βγαίνει από εποχές amigas σιγά μην τα σκάσω τώρα!!!!

 

Κοίτα να δεις που θα με σταυρώσουν κιόλας επειδή ξέχασα να βάλω ένα emoticon. :P

 

Το λογοπαίγνιο έγινε με τη φράση θείος και επειδή όλοι οι άντρες που ασχολούμαστε με παιχνίδια, ανεξαρτήτου ηλικίας και οικογενειακής κατάστασης, είμαστε παιζάκια κατά βάθος, το έγραψα έτσι.

Από την άλλη, σαν μέγας πειρατής επί σειρά ετών, έχω καταλήξει ότι κάποιους τίτλους αξίζει να τους έχεις αυθεντικούς, εφόσον παρέχονται και στη σωστή τιμή κι εφόσον σου δίνουν το κίνητρο του απροβλημάτιστου online. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...