Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος?πως παιζω μουλτι στη φουλ εκδοση του παιχνιδιου?μου βγαζει οτι πρεπει να κανω Online profile αλλα δε ξερω τι πρεπει να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες εγώ το έκανα install, παίζει το εισαγωγικό βιντεάκι και μετά βγάζει μύνημα Error το punkbuster δεν είναι avaliable. ΟΚ του λέω, πάω και επιλέγω Solo, νέο campaign, μου βγάζει να επιλέξω δυσκολία, επιλέγω και με ξανα γυρνά στο μενού για να διαλέξω αν θα ξεκινήσω νέο campaign ή ξεχωριστό mission :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω ξερετε οτι θα το παιξετε το παιχνιδι, δεν το αγοραζετε.....

 

Έχουμε 2 τινά.

 

Το ένα είναι ότι εγώ δεν είμαι φανατικός των FPS games (λατρεύω το Crysis και μισώ το FarCry 2, αλλά από εκεί και πέρα, ούτε κρύο, ούτε ζέστη).

 

Το άλλο είναι ότι εγώ δεν έχω καμία εμπειρία από online FPS και θέλω να πάρω μία γεύση.

Αν με καλύψει θα το αγοράσω, πακέτο με το Left 4 Dead. ;)

 

Το έχω ξαναπεί, παιχνίδια που αξίζουν για το mp τους, τα αγοράζεις, έστω και για να κοσμούν το ράφι σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε 2 τινά.

 

Το ένα είναι ότι εγώ δεν είμαι φανατικός των FPS games (λατρεύω το Crysis και μισώ το FarCry 2, αλλά από εκεί και πέρα, ούτε κρύο, ούτε ζέστη).

 

 

Μια απο τα ιδια

 

far cry 1, crysis, crysis 2, ειναι τελεια

far cry 2 & cod5-wow ειναι για τα μπαζα(που λεει ο λογος...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τις 2 τελευταίες μέρες όλοι οι servers μας (CoD 2, CoD 4, CoD 5 - ο ΠΡΩΤΟΣ ελληνικος free for all server ;) ), είναι down λόγω κάποιων ''αλλαγών'' στο pc των servers μας, & επειδή είμαι αλήτης και θέλω να σας ιντριγκάρω :P, ετοιμαστείτε για μια τελείως διαφορετική εμπειρία... ;) & πληθώρα επιλογών... ;) για το CoD 5 και όχι μόνο... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...απλα ειναι κριμα ενα καλο παιχνιδι να μην το παρεις ενω μονο στο multi αξιζει. και αυτα τα "εχεις pm" ενω ξερουμε ολοι τι ειναι, ειναι απλα γυφτιες.

δηλαδη θα καταλαβεις πολλα που δεν φανταζεσαι οταν παιξεις σε εναν cracked server....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...απλα ειναι κριμα ενα καλο παιχνιδι να μην το παρεις ενω μονο στο multi αξιζει. και αυτα τα "εχεις pm" ενω ξερουμε ολοι τι ειναι, ειναι απλα γυφτιες.

δηλαδη θα καταλαβεις πολλα που δεν φανταζεσαι οταν παιξεις σε εναν cracked server....

 

Πάμε πάλι από την αρχή:

Το pm ήταν για Hamachi και όχι για cracked servers, όπως προανέφερε κι ο Panahs.

 

Αλήθεια, Toufa, εσύ όλα σου τα παιχνίδια τα έχεις original?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι, επειδή δεν θεωρώ τα παιχνίδια χάσιμο χρόνου, ακόμη και κάποια τα οποία εσύ τα θεωρείς έτσι, (άσχετα αν επί της ουσίας, όλα τα παιχνίδια, αυτό είναι) και επειδή έχω αρκετό χρόνο στη ζωή μου, δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να αγοράζω όλα τα παιχνίδια τα οποία παίζω. (αγοράζω μόνο όσα θεωρώ ότι θα με απασχολήσουν περισσότερο και μόνο αν είναι σε προσιτή τιμή)

 

Στη δική μου περίπτωση, τί προτείνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Erwdios πολλοί έχουμε κλεμμένα παιχνίδια και δεν υπάρχει κάποιου είδους "πρόταση" σαν κι αυτή που ζητάς. Απλά επειδή μπορούμε, και δεν υπάρχουν συνέπειες, κλέβουμε. Το τι θα έπρεπε να κάνουμε είναι προφανές νομίζω.

 

Πολυσυζητμένο (και offtopic) θέμα :>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...