Προς το περιεχόμενο

Μιο P550 Aξίζει ?


gascp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως λέει και το μύνημα, σκεφτομαι λογο εορτών να κάνω δωρο στον εαυτό μου ένα PDA με δυνατοτητες GPS αλλα δεν θέλω να δωσο πάνω απο 300?. Σκέφτομαι για το MIO P550 μιας και PDA ειναι και GPS έχει και WIFI και Bluetooth.

Οσο αφορα το νεο p560 φαίνεται να έχει την ίδια cpu τις ίδιες δυνατότητες αλλα ποιο πολύ rom ένεκα Windows mobile 6.

Μιας και δεν εχω διαθεση για debuging πλέον, τι λέτε να το προτιμήσω το Mio P550 ή όχι ;

Αλλη επιλογή σε αυτή την τιμή υπάρχει ;

Αναμένω τις προτάσεις σας αλλα και εμπειρίες φίλων με P550.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το εχω απο το πασχα, ολα οκ. κανενα προβλημα.... και σκεψου οτι το εχω μονιμα στο αμαξι(ειτε στην βαση ειτε στο ντουλαπακι), κρυο υγρασια.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ. Μάλλον θα το πάρω τελικά.

Κάποια Mio όντως είχαν διάφορα προβλήματα αλλά αφορούσαν τα πρώτα batch, μετέπειτα τα προβλήματα λύθηκαν και ολα καλά.

Αντε να δούμε...

Πάντως όταν το πάρω στα χέρια μου θα κάνω ένα review

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι, σε pda(και στο συγκεκριμενο) μπορω να βαλλω και αλλα προγραματα οπως dreamweaver, e-na viewer, video musik κτλ?

 

τλκ το εχει το Πλαισιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει.Πηρα ενα mio p550 αλλα νομιζω πως δεν εχει ελληνικο μενου.Κανω λαθος?Πως μπορω να βαλω ελληνικο μενου?HELP

 

Ελληνικό μενού όχι... μπορείς όμως να βάλεις τα απαραίτητα προγράμματα για να έχεις πλήρη υποστήριξη ελληνικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...