Προς το περιεχόμενο

Δεν έχω ιδέα τι παιχνιδομηχανή να διαλέξω


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν σεβεσαι τo γεγονος οτι είσαι έλληνας πάρε PS3.Καταρχην λέγεται playstation,και παίζει και PRO!!!!PS3 δαγκωτο....

(Ειχα μεγάλη περιέργεια να δω πως νιώθει ενας ηλίθιος όταν postarei)

 

Αθανατη ελληνικη νοοτροπια! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ελληνας/SONY Playstation/Pro evolution soccer...το πιασες τώρα?

 

α.Δεν παίζουν μόνο Ελληνες pro παίζει όλη η Ευρώπη

 

β.Εγώ έχω να παίξω pro και οτιδήποτε εξομοιωτή (ναι και gran turismo) από το ps1 γιατί απλούστατα δεν έχει επέλθει αλλαγή στο gameplay

γ.Ναι έχω psx και ps2.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν σεβεσαι τo γεγονος οτι είσαι έλληνας πάρε PS3.Καταρχην λέγεται playstation,και παίζει και PRO!!!!PS3 δαγκωτο....

(Ειχα μεγάλη περιέργεια να δω πως νιώθει ενας ηλίθιος όταν postarei)

 

[...] το αστείο οτι δεν βγήκε κανένας να με βρίσει όπως θά έπρεπε για ένα τέτοιο Post,αυτό απο μονο του λεει πολλά βέβαια..;)

 

Αν ξαναδιαβάσεις το πρώτο σου post θα δεις πως απάντησες μόνος σου ...και "αυτό από μόνο του λέει πολλά" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξαναδιαβάσεις το πρώτο σου post θα δεις πως απάντησες μόνος σου ...και "αυτό από μόνο του λέει πολλά" ;)

To σχόλιο αν πρόσεξες ήταν σε *spoiler*μορφή για τον λόγο που ανέφερα λίγα post πρίν.

Δεν ήταν απάντηση στα παραπάνω.Ο filimon τό πιασε spot on.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και τις 3 κονσολες και ενα pc. To μονο σιγουρο ειναι οτι το εχω μετανοιωσει με την αγορα του play γιατι δεν εχει καμια προς το παρον διαφορα με το xbox. Τα γραφικα του Χ ειναι καταπληκτικα και επειδη εχω την τυχη να εχω καλη τηλεοραση να μην εχω απωλειες. Τα παιχνιδια του ειναι απιστευτα ρεαλιστικα και επειδη παιζεις κλασικα παιχνιδια θα σου προτεινα το Χ γιατι το forca2 ειναι ο καλυτερος εξομιωτης στα αυτοκινητα, το pro στο sony το εχουν καταστρεψει, ενω στο Χ μαμαει, και εχεις παρα παρα πολλες επιλογες σε αλλα ειδη παιχνιδιων. Το Wii ειναι φοβερο μονο για παρεα γιατι καποια στιγμη μονος σου το βαριεσαι...

Κατα την γνωμη μου παρε Χ και δεν θα το μετανοιωσεις. Ειναι φθηνο, εχει παρα πολλα παιχνιδια, αν θες το τσιπαρεις, το on line δεν lagαρει και εχει ολα τα αποκλειστικα παιχνιδια που εβγαζε πιο παλια μονο η sony(εκτος του GT).

Το sony ειναι ακομα ακριβο γιατι προσπαθει να προσφερει κατι καινουριο που ομως η αγορα δεν ειναι ακομα ετοιμη να το δεχτει.

Υ.Γ Ειναι απελπιστικα ακριβα ολα τα παιχνιδια σε ολες τις κονσολες, για ονομα του Θεου παιχνιδια ειναι, σε παιδια απευθυνεται οχι σε καπιταλες. Ελεος πια 70 ευρα για ενα παιχνιδι λιγων ωρων, και μετα σου λενε μακρια απο τα πειρατικα;;;

Υ.Γ 2 Χρονια πολλα σε ολους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ Ειναι απελπιστικα ακριβα ολα τα παιχνιδια σε ολες τις κονσολες, για ονομα του Θεου παιχνιδια ειναι, σε παιδια απευθυνεται οχι σε καπιταλες. Ελεος πια 70 ευρα για ενα παιχνιδι λιγων ωρων, και μετα σου λενε μακρια απο τα πειρατικα;;;

 

Οι τιμές έχουν όντως ξεφύγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...