Προς το περιεχόμενο

Καινούργιο κινητό


G_Zisis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά και χρόνια πολλά!!

 

Αύριο λέω να πάω να πάρω καινούργιο κινητό με σύνδεση cosmote για να εκμεταλευτώ και την προσφορά με τα δύο πάγια δωρεάν.Και αφού είχα κάτι χρόνια να ασχοληθώ με κινητά,φαντάζεστε τι χάος βρήκα μπροστά μου! :fear: Είμαι από την Παρασκευή τώρα που ψάχνω για ένα καλό κινητό.Επειδή θα ήθελα γνώμες,μπορείτε να μου προτείνετε κινητό με τιμή 200-400 ευρώ?Θα προτιμούσα nokia ή sony ericsson,αν και δεν ξέρω ποια από τις δύο να διαλέξω.Γενικά το θέλω πιο πολύ για μουσική,κάτι σαν τα walkman,αλλά γενικά να έχει κι άλλες λειτουργείες.Από όσα έχω δει τώρα με "έλκει" περισσότερο το nokia n73 music edition.Αλλά πείτε κι εσείς γνώμες. ;)

 

Κάτι για το n73 music edition:ξέρει κανείς αν τα ακουστικά που δίνει με το πακέτο είναι σαν τα ακουστικά που δίνουν τα sony ericsson walkman (ψείρες τα λένε νομιζω)?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά και χρόνια πολλά!!

 

Αύριο λέω να πάω να πάρω καινούργιο κινητό με σύνδεση cosmote για να εκμεταλευτώ και την προσφορά με τα δύο πάγια δωρεάν.Και αφού είχα κάτι χρόνια να ασχοληθώ με κινητά,φαντάζεστε τι χάος βρήκα μπροστά μου! :fear: Είμαι από την Παρασκευή τώρα που ψάχνω για ένα καλό κινητό.Επειδή θα ήθελα γνώμες,μπορείτε να μου προτείνετε κινητό με τιμή 200-400 ευρώ?Θα προτιμούσα nokia ή sony ericsson,αν και δεν ξέρω ποια από τις δύο να διαλέξω.Γενικά το θέλω πιο πολύ για μουσική,κάτι σαν τα walkman,αλλά γενικά να έχει κι άλλες λειτουργείες.Από όσα έχω δει τώρα με "έλκει" περισσότερο το nokia n73 music edition.Αλλά πείτε κι εσείς γνώμες. ;)

 

Κάτι για το n73 music edition:ξέρει κανείς αν τα ακουστικά που δίνει με το πακέτο είναι σαν τα ακουστικά που δίνουν τα sony ericsson walkman (ψείρες τα λένε νομιζω)?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

N73 value for money!!! και τα ακουστικά δεν είναι σαν αυτά που λες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά και χρόνια πολλά!!

 

Αύριο λέω να πάω να πάρω καινούργιο κινητό με σύνδεση cosmote για να εκμεταλευτώ και την προσφορά με τα δύο πάγια δωρεάν.Και αφού είχα κάτι χρόνια να ασχοληθώ με κινητά,φαντάζεστε τι χάος βρήκα μπροστά μου! :fear: Είμαι από την Παρασκευή τώρα που ψάχνω για ένα καλό κινητό.Επειδή θα ήθελα γνώμες,μπορείτε να μου προτείνετε κινητό με τιμή 200-400 ευρώ?Θα προτιμούσα nokia ή sony ericsson,αν και δεν ξέρω ποια από τις δύο να διαλέξω.Γενικά το θέλω πιο πολύ για μουσική,κάτι σαν τα walkman,αλλά γενικά να έχει κι άλλες λειτουργείες.Από όσα έχω δει τώρα με "έλκει" περισσότερο το nokia n73 music edition.Αλλά πείτε κι εσείς γνώμες. ;)

 

Κάτι για το n73 music edition:ξέρει κανείς αν τα ακουστικά που δίνει με το πακέτο είναι σαν τα ακουστικά που δίνουν τα sony ericsson walkman (ψείρες τα λένε νομιζω)?

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

 

Καλησπέρα φίλε και χρόνια πολλά! Η ερώτηση που κάνεις να ξέρεις ότι είναι πολύ γενική και θα οδηγηθείς σε μια πιο χαοτική κατάσταση! Και αυτό γιατί ο καθένας θα σου πει και απο ένα διαφορετικό μοντέλο κινητού!Εν πάσει περιπτώσει,σχετικά με την μουσική που είπες να ξέρεις οτι υπάρχουν και κινητά τα οποία έχουν πολύ καλές ηχητικές επιδόσεις και ας μην είναι music edition κινητά (κατ'εμέ αυτές οι ονομασίες γίνονται για εμπορικούς λόγους)! Εμένα,ένα απο τα κινητά μου είναι το Samsung E250V!Σε πληροφορώ ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος απο την ακουστικές-ηχητικές επιδόσεις! Να ξέρεις ότι σε όλα τα κινητά θα βρεις ικανοποιητικές επιδόσεις ως προς τον ήχο! Εξάλλου μην ξεχνάς ότι θα ακούς μουσική απο το κινητό σου και όχι από τα woofer του δωματίου σου οπότε ετσι και αλλιώς περιορίζεσαι αυτομάτως! Εκεί που θέλω να καταλήξω και επειδή το ποσό που θέλεις να διαθέσεις είναι αρκετά σεβαστό καλό θα είναι να ψάξεις πέρα απο την μουσική και άλλα πράγματα στο κινητό όπως αυτονομία μπαταρίας (Sony Ericsson),ποιότητα κατασκευής (Samsung)!Αυτά από εμένα...Να έχεις μια καλή χρονιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

 

Τελικά πήγα σήμερα και πήρα το n73.Να σας ρωτήσω,αυτός εκεί στον γερμανό μου είπε ότι δεν το είχε το συγκεκριμένο κινητό και έπρεπε να το παραγγείλω.Και μου είπε ότι δεν ξέρει πότε θα έρθει.Μήπως ξέρετε πόσο καιρό μπορεί να πάρει περίπου?

 

Φίλε aftersale,φυσικά και δεν έψαχνα ένα κινητό μόνο για την μουσική.Και επειδή το n73 το έχει ένας γνωστός και μπορεσα να δω τι λέει περίπου,είδα ότι για τα λεφτά του είχε αρκετά πράγματα.Και μου είπε πως τα ακουστικά που δίνει είναι πολύ καλά.Επίσης διάβασα ότι η μπαταρία του κρατάει αρκετά.

 

Τώρα για αυτό που λες για το ότι θα ακούω μουσική από το κινητό,βασικά εγώ το θέλω για να ακούω με τα ακουστικά.Όχι στο σπίτι,έξω.

 

Και να έχεις μια καλή χρονιά επίσης! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!

 

Τελικά πήγα σήμερα και πήρα το n73.Να σας ρωτήσω,αυτός εκεί στον γερμανό μου είπε ότι δεν το είχε το συγκεκριμένο κινητό και έπρεπε να το παραγγείλω.Και μου είπε ότι δεν ξέρει πότε θα έρθει.Μήπως ξέρετε πόσο καιρό μπορεί να πάρει περίπου?

 

Φίλε aftersale,φυσικά και δεν έψαχνα ένα κινητό μόνο για την μουσική.Και επειδή το n73 το έχει ένας γνωστός και μπορεσα να δω τι λέει περίπου,είδα ότι για τα λεφτά του είχε αρκετά πράγματα.Και μου είπε πως τα ακουστικά που δίνει είναι πολύ καλά.Επίσης διάβασα ότι η μπαταρία του κρατάει αρκετά.

 

Τώρα για αυτό που λες για το ότι θα ακούω μουσική από το κινητό,βασικά εγώ το θέλω για να ακούω με τα ακουστικά.Όχι στο σπίτι,έξω.

 

Και να έχεις μια καλή χρονιά επίσης! ;)

 

Άντε, καλορίζικο φιλαράκο! Το Ν73 είναι όντως ένα απο τα κινητά που έχουν κάνει καλές πωλήσεις στο χώρο της κινητής τηλεφωνίας!Ελπίζω να το ευχαριστηθείς...Και εγώ αυτό το κινητό ήμουν έτοιμος να πάρω αλλά πάνω στην "στροφή" νίκησε το HTC P3300 ;) Όσον αφορά για την μουσική κατάλαβα από την αρχή ότι ήθελες να το έχεις για έξω και να ακους με τα ακουστικά,αλλά μερικοί παίρνουν ένα κινητό τύπου Ν73 Music Edition και περιμένουν να ακούσουν τον ήχο που βγάζουν τα ηχεία του σπιτιού τους! Γιαυτό στο είχα πει! Και αν αναρωτιέσαι αν όντως υπάρχουν τέτοια άτομα,πίστεψε με...υπάρχουν!:-D Καλή χρονιά και για σένα με υγεία και πολύ μουσική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...