Προς το περιεχόμενο

Καλή Χρονιά - Ευτυχισμένο το 2008


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη και δημιουργική χρονια σε ολους και επιτελους για να μην... βγαζουμε τα ματια μας να αποφυγουμε τα αντιασθητικα και τρελλα greeklish.

Ειναι η πρωτη αποφαση του ινσομνια μου φαινεται για το νεο ετος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 172
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλη χρονια κατ'αρχην και χρονια πολλα σε ολους!!!!

 

 

και να πω οτι να γραφουμε σε ελληνικούς χαρακτήρες χωρίς τονους και τα σχετικα θα είναι ανουσιο για το σκόπο που λες οτι θες να το κανεις. εγώ πάντως δε τη παλεύω με τα ελληνικά.... καθολου... τουλάχιστον οταν γράφω κατι σε ενα forum. και είναι λάθος να μην έχουμε επιλογή.

 

τελος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια κατ'αρχην και χρονια πολλα σε ολους!!!!

 

 

και να πω οτι να γραφουμε σε ελληνικούς χαρακτήρες χωρίς τονους και τα σχετικα θα είναι ανουσιο για το σκόπο που λες οτι θες να το κανεις. εγώ πάντως δε τη παλεύω με τα ελληνικά.... καθολου... τουλάχιστον οταν γράφω κατι σε ενα forum. και είναι λάθος να μην έχουμε επιλογή.

 

τελος....

 

Σε κάποια πράγματα είναι (ήταν) κακό (που) να (είχαμε) έχουμε δυό επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους σας με υγεια πανω απ όλα και λιγοτερα flame posts.

 

Είμαι και εγώ υπέρμαχος στους ελληνικούς χαρακτηρες στο forum, μερικοί δεν καταλαβαίνουν τη σημασια που εχει ειδικά για τα μέλη των μικρών ηλικιών που είναι σημαντικό να μάθουν σωστα ελληνικά (πραγματικά δεν περιμενα να πω κατι τετοιο στη ζωή μου ισως μεγαλωσα αρκετά...F***)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια πολλά καλή χρονιά

 

υγεία και ευτυχία

 

 

και ...ban στους ανορθόγραφους !

 

.

ελα ρε ορθογραφε του word εσυ.κατσε να απαντας μονος σου και να ρωτας μονος σου αμα γινουν ban.μετα ακους οτι κανεις δεν μουαπανταει

Χρόνια πολλά σε όλους σας με υγεια πανω απ όλα και λιγοτερα flame posts.

 

Είμαι και εγώ υπέρμαχος στους ελληνικούς χαρακτηρες στο forum, μερικοί δεν καταλαβαίνουν τη σημασια που εχει ειδικά για τα μέλη των μικρών ηλικιών που είναι σημαντικό να μάθουν σωστα ελληνικά πραγματικά δεν περιμενα να πω κατι τετοιο στη ζωή μου ισως μεγαλωσα αρκετά...F***

ελληνικα 8α μα8ουν στο σχολειο οχι εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ελληνικα 8α μα8ουν στο σχολειο οχι εδω.

 

poulinos εννοειται οτι θα μαθουν στο σχολειο, αλλα η χρηση της γλωσσας στην καθημερινοτητα λες να μην επηρεαζει καθολου? Μην το συνεχισουμε ομως...καλη σου χρονια φιλε:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poulinos εννοειται οτι θα μαθουν στο σχολειο, αλλα η χρηση της γλωσσας στην καθημερινοτητα λες να μην επηρεαζει καθολου? Μην το συνεχισουμε ομως...καλη σου χρονια φιλε:-)

 

καλη χρονια το u.ε ναι δεν εχει νοημα τετοιες μερες να τσακωνομαστε για αυτα.ηδη τσακωθηκαμε σε αλλο τοπιk.χρονια πολλα και καλη χρονια και σε σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

god damn it...

 

μας προκαλεί γράφοντας σε greeklish...hate u...

 

καλή χρονιά people :-)

 

το πρωτο ποστ του θρες γραμμενο στα ελληνικα,και συλλεκτικο παρακαλω.το εχω κανει copy-paste σε .txt να το θυμαμαι!

 

καλη χρονια σε ολο το φορουμ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...