Προς το περιεχόμενο

COD 4 Mw ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! PUNKBUSTER


padelis71992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχθες πηγα και νοικιασα το call of duty 4 και πανω στην εγγραφη μου εβγαλε αν ειναι να κανω ινστολ το punkbuster εγω πατησα οχι εκανα Μ@|_@κ|@ εχω χεστει στο ψαξιμο κατεβασα ενα προγραμμα το pbsvc.exe εκανε τεστ για το pumkbuster a και b μετα κατεβασα αυτο pbsetup.exe και εβαλε στο κοντ το τελευταια updates το τρεχω το παιχνιδι μπαινω σε σερβερ και μετα απο κανα λεπτο με κανει κικ το punkbuster δεν ξερω τι αλλο να κανω

HHHHHHHHHHEEEEEEEEEELLLLLLLLLLPPPPPPPP!!!!:P

 

ευχαριστω προκαταβολικα για τη πολυτιμη βοηθεια σασ (γτ πολυτιμη 8α ειναι )

αν μπορειται οσο ποιο γριγορα γινεται (αυτο το οσο πιο γριγορα γινετε το λεω καθε φορα γιατι εκτοσ απο μετριοφρων και ανυπομονος εχω ακομα 1000 αρετες):P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχ πσιλο κοροιδα εισαστε....:P

φιλικα παντα

εγω το νοικιασα το εγραψα παιζω κανονικα σπ και βρηκα και ενα προγραμμα του pb και παιζω κανονικα ονλινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις online μόνο σε cracked server. Αν παίζεις σε όλους, σημαίνει ότι το cd-key που νοίκιασες δεν το έχει χρησιμοποιήσει κανείς άλλος μέχρι σήμερα.

 

Υ.Γ. Είναι τόσο σάπιος ο κόσμος που ζούμε, ώστε να σε αποκαλούν "κορόιδο" όταν δεν παρανομείς. Είμαι 30 και είσαι ανήλικο. Δεν έχεις δουλέψει ποτέ σου, μοστράρεις και το pc που σου αγόρασε η μαμά σου και νομίζεις ότι έχεις τη δυνατότητα να αποκαλείς τους άλλους κορόιδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις online μόνο σε cracked server. Αν παίζεις σε όλους, σημαίνει ότι το cd-key που νοίκιασες δεν το έχει χρησιμοποιήσει κανείς άλλος μέχρι σήμερα.

 

Υ.Γ. Είναι τόσο σάπιος ο κόσμος που ζούμε, ώστε να σε αποκαλούν "κορόιδο" όταν δεν παρανομείς. Είμαι 30 και είσαι ανήλικο. Δεν έχεις δουλέψει ποτέ σου, μοστράρεις και το pc που σου αγόρασε η μαμά σου και νομίζεις ότι έχεις τη δυνατότητα να αποκαλείς τους άλλους κορόιδα;

μεγάλε εγω το ειπα φιλικα και επισης δεν παιζω ονλινε μονο σε κρακντ παιζω σε πολους ακομα και το πισι το πηρα με δικα μου λεφτα που δουλεψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...