Προς το περιεχόμενο

Η καλύτερη ταινία του 2007


jason_rethymno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Atonement με διαφορά. Η ταινία μιλάει κατευθείαν στην ψυχή σου. Με έπιασα με υγρά μάτια όταν την είδα και δεν είναι κάτι που μου συμβαίνει συχνά. Απλά εκπληκτική.

 

Συμφωνω!Απλα εκπληκτικη ταινια!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μήνες, 3 βδομάδες και 2 μέρες

Εσείς οι Ζωντανοί

 

αυτά τα δυο ήταν ό,τι καλύτερο είδα το 2007

 

Έλα,κάποιος που έχει δει το du levande.Σου άρεσε ? Εγώ δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμα και την έχω δει καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα,κάποιος που έχει δει το du levande.Σου άρεσε ? Εγώ δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμα και την έχω δει καιρό...

 

μου άρεσε αρκετά έως πολύ. όχι όσο το αριστουργηματικό τραγούδια απ'το 2ο όροφο του ίδιου σκηνοθέτη, αλλά το όλο στυλ το γουστάρω αρκετά.

αναλυτικά η γνώμη μου εδώ http://www.movietalk.gr/showthread.php?t=89

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Από τις φετινές μου άρεσαν περισσότερο το Sweeney Todd (αν ήταν να ξεχωρίσω μόνο μία, μάλλον αυτή θα ήταν), η δολοφονία του Τζέσσε Τζέημς από τον δειλό Ρομπερτ Φορντ και το no country for old men.

 

Κατά τα άλλα, καλές βρήκα και τις: eastern promises, 3:10 to Yuma, there will be blood (αν και δεν με ενθουσίασε όσο περίμενα)

 

Ψιλοαπογοήτευση ήταν η Ομίχλη, κυρίως γιατί είχα μεγάλες προσδοκίες βάσει κάποιων κριτικών που είχα διαβάσει και απόλυτη απογοήτευση το the brave one, από το οποίο επίσης περίμενα πολλά λόγω Νιλ Τζόρνταν.

 

Δεν έχω δει ακόμα τα lust caution, 4 μήνες, 3 βδομάδες και 2 μέρες, Εσείς οι Ζωντανοί από τα οποία έχω επίσης μεγάλες προσδοκίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...